barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='majuska']Droga ekipo wspierająca Budryska...siedzicie dzisiaj i kciuki trzymacie, ok????;)[/QUOTE] Są już jakieś wieści ?
-
Wyróżnione :lol: Teraz jest 55 wejść - ciekawe o ile wzrośnie liczba po wyróżnieniu. I wyglaskaj Basta jutro również ode mnie Ciociu sharko :lol:
-
Przed chwilką znów odświeżyłam tablice Bastowi i szczeniaczkom.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='KateBono']Jestem umówiona z panią na wizytę p/adopcyjna dla Erysia jutro na 15[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki: -
[quote name='barb'] Bo nasza Karolciasz obchodzila w tym tygodniu urodziny ...[/QUOTE] :Rose: :Rose::Rose: :tort:
-
[quote name='majuska']Droga ekipo wspierająca Budryska...siedzicie dzisiaj i kciuki trzymacie, ok???? ;)[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki: A może Budrys będzie prezentem urodzinowym dla Karolciasz ? Może spelniły się życzenia urodzinowe. ktore jej skladałam ? Bo nasza Karolciasz obchodzila w tym tygodniu urodziny - ale które niech pozostanie tajemnicą - jak wiadomo kobiety o wiek się nie pyta.;)
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']Dam sobie jakoś radę, TZ zasponsoruje benzynę żeby się żony na jeden dzień z domu pozbyć ;) a tu za sterylkę Mundzi trzeba zapłacić...[/QUOTE] Nie znalam watku, dopiero potem zajrzalam na post rozliczeniowy. [QUOTE] Żeby w czasie drogi było bezpiecznie wezmę szelki samochodowe od mojej Miki. Zamierzam zresztą z Mundziaskiem z tyłu jechać :) Po to zresztą kierowcę biorę :][/QUOTE] Trzymam kciuki za niedzielę. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] dziękuję, muszę Ci podesłać aktualne ogłoszenie, bo Mikrus jest już wykastrowany i zaszczepiony na choroby wirusowe + wściekliznę,[/QUOTE] Iwoniu, w ogłoszeniach Mikrusa są aktualne informacje. W ostatnim nawet nie pisałam o jego schroniskowej przeszłości. Trzeba probować róznych wersji tekstu. [QUOTE] ja już nie czuje rąk. 15 h masowania chyba. I spanie z budzikiem, bo maluszka trzeba co chwilkę masować. [/QUOTE] [QUOTE] ... masuję go prawie cały czas, chyba, ze odzyskuje miarowy oddech i śpi. [/QUOTE] Tu na wątku jedna Ciocia - chyba o niku Apolonia - deklarowala pomoc przy Gufisiu. Moze skorzystasz ? [QUOTE] Kora także się nim opiekuje, ale ona biedna.. nie ma mleka. Masuje swoje sutki, próbując się pobudzić do laktacji, ale nie może:( wiecie jak mi jej szkoda?[/QUOTE] Dzielna, kochana Kora. [QUOTE] smutno mi, że oba kolanka :( powiedz mi - kiedy trzeba tę operację robić? Już już? natychmiast? [/QUOTE] Nutusiu, Ellig ta operacja jest absolutnie konieczna ? Dobrze, że bedziecie jeszcze konsultować wyniki. -
Trzymam mocno kciuki. :kciuki::kciuki::kciuki: Na wyróżnionym ogłoszeniu na allegratce Bast ma 86 wejść. Może to nie jest rekordowo dużo ale od czasu wyróznienia liczba wejść wzrosla prawie o połowę. :lol:
-
[quote name='Florentynka']Szpilko, link nie działa![/QUOTE] Kopiuję link z wątku r[B]eklama bazarku[/B] - tam dziala - może i tu będzie ok. :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012?p=18924246#post18924246"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225428-)-Dla-psa-i-dla-pani-i-dziecka-misz-masz-po-trochu-na-Boguchwale-do-14-04-2012?[/URL] [SIZE=4]Działa [/SIZE] - [SIZE=1]tylko musialam wykasować to co bylo po znaku zapytania.[/SIZE]
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit'] Ale. Dziś ktoś spoza dogo obiecał przeznaczyć na Mundzię 200zł! Za co bardzo bardzo dziękuję!! [/QUOTE] Sorki, że się wcinam ale nie mozna by z tego dorzucić Sharce do transportu? Trasa Poznań - Warszawa to spory koszt. Ona ma jeszcze dwie stałe deklaracje na psiaki (o tych wiem, może ma więcej), a jeszcze sponsoruje ogłoszenia, wyroznienia... -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Trafilam na wątek za sprawą Sharki. Dziś tylko sobie zaznaczę. A jutro troszkę wiecej poczytam. Wiem, że sprawy ida w dobrym kierunku. [quote name='Awit'] Jutro jadę kupić Mundzi nową obróżkę, smyczkę i może linkę jej wezmę, co? Kurcze, dosyć myślenia.[/QUOTE] Tyle jest ucieczek piesków w czasie transportu, że trzeba Mundzię jak najlepiej zabezpieczyć. Może jeszcze szelki ? I wskazana adresowka. No i co tam Wam jeszcze przyjdzie do glowy, żeby Mundzia dojechala bezpiecznie do dt. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
nowe ogłoszenie Mikrusa z nowymi fotkami [url]http://tablica.pl/oferta/mikropiesek-szuka-domu-IDWVnn.html[/url] -
Cocker spaniel Mohombi już 3 raz wylądował w schronisku... czy na zawsze ?
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soko']Dominacja brzmi jak jakaś mega agresja.. a gdyby tak było to by go w schronie uśpili, bo mega agresywne psy szans tam nie mają. Po prostu psiak jest zadziorny i byleby nie wszedł na głowę.. ale od razu "dominacja", co każdemu - znawcy lub nie, mimowolnie, w języku potocznym - kojarzy się z psem który atakuje wszystko co się rusza. A przecież po prostu chodzi o spokój i nie tarmoszenie go przez dzieci..[/QUOTE] Zgadzam sie z Tobą, że słowo [B]dominacja[/B] może odstraszać. -
Cichutko... W takim razie troche SPAM-u. Zaproszenie na bazarek psio-pańciowy . Tylko do jutra. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224874-Psio-pańciowy-dla-Atosa-i-Zahira-do-31-03-12-do-godz-20-00?[/URL]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Przypomnę o bazarku psio-pańciowyn Suni2000 - tylko do jutra ! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224874-Psio-pańciowy-dla-Atosa-i-Zahira-do-31-03-12-do-godz-20-00?[/url]
-
[quote name='barb']Tablica wyróżniona do 4.04.2012 r. :lol: Dziś wreszcie mi się udało. :lol: [URL]http://tablica.pl/oferta/wiki-doskonale-przypilnuje-domu-i-ogrodu-IDKznr.html[/URL][/QUOTE] Przed chwilą odświeżyłam ogłoszenie. :lol:
-
[quote name='sharka']No i jednak będę w Mokrym Nosku :) i Basta za uszy wytargam (mam taką nadzieję) <:] Czyli jedziesz po Mundzię ? :lol: Każdy bazarek sharki to hit zwłasza jesli sa na nim narzuty ;) Czyli klunkry... ?
-
[quote name='Becia66']Budrys biedny w boksie, z tą jego energią...no nie nadaje się, kurcze, chałupa na już potrzebna...[/QUOTE] Dziś reaktywowałam mu Tarnowiaka. [URL]http://www.tarnowiak.pl/ogloszenie/195495/budrys-to-przepiekny-duzy-masywny-psiak-o-figla/[/URL]
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Jest taki wątek teriery w potrzebie. Moze by wstawić Terrego ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/104097-Teriery-w-potrzebie[/URL] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Tunia potrzebuje domku - takiego dla siebie.. kończy cieczkę i będziemy czekać na moment sterylizacji. Strasznie by mi się marzyło, aby pokochali ją Państwo od strachulca Jacky'ego.. [/QUOTE] Dziś ponownie aktywowalam ogloszenie Tuni na [B]allegratka.[/B] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20498267_tunia_przemila_sunia_szuka_domu.html[/url] Mikrusowi na a[B]lleg[/B]r[B]atka[/B] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20498259_mikropiesek_szuka_domku.html[/URL] i [B]przygarnijzwierzaka[/B] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mikrusek---mini-piesek-szuka-domu-id34436.html[/URL] dodałam nowe fotki - bardzo ładnie wygladają.