Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Malgośka wykonujesz ogromną pracę.:Rose: Jesteś godną następczynią mmd, która szkoda, że zniknęla z wątku. Jesli chodzi o ogłoszenia, to nie mam teraz żadnych ale to żadnych maili od osob zainteresowanych. Cisza nie tylko w zakresie piesków (kotkow ) z wątku bdt iwoniam i olkuskiego - ogłaszam tez inne zwierzaki - na wszyskie zero odzewu.:shake:
  2. Jest Marta72, która nadal chce Dosię, jest osoba - AniaB, gotowa pomóc w transporcie. Piechciu, nie zmenisz zdania ? Jesli nie to może zajrzyj Marta do Szczęściary - ona jest nadal do adopcji.
  3. [quote name='Malgoska']nie, na mojej poduszce :)[/QUOTE] :evil_lol:
  4. [quote name='Malgoska']o to miło i na bazarki nasze zapraszamy, kolejny w przygotowaniu, Szelka poszła spać to może coś rusze.....[/QUOTE] ;):sleep2: Na własnym posłanku ? ;)
  5. [quote name='Malgoska']witamy i zapraszamy:) nawet podrzucanie w cenie:) może Iwonka Ci znajdzie coś fajnego do pomocy :)[/QUOTE] Tym bardziej, że z profilu wynika, że jesteś z Krakowa :lol:
  6. [quote name='barb']Bardzo ładnie. To może na [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] też umieszczę Viki jako w typie rotwailera ?[/QUOTE] [url]http://www.adopcje.org/rasa-283-rottweiler.html[/url]
  7. Piękne foty :loveu: Bo i obie modelki super :loveu:
  8. Trafilam na wątek missieek - Angeliki. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie!-prawie-ZERO-pomocy[/url] A tam nie ma ani jednego zdjecia Szeleczki z nowego domku...
  9. [quote name='malawaszka']Angela 100 lat!!!!!!!!! Spełnienia marzeń, szczęścia! I jak najwięcej udanych adopcji!!! :Rose:[/QUOTE] Przyłączam sie do życzeń :Rose:(choć nie wiem z jakiej okazji... urodziny ?)
  10. [quote name='missiaa']Szelka pojechała do Malgoski Tu w poście 4020 wkleiła zdjęcia :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów/page161[/URL][/QUOTE] Szkoda, że Malgoska wkleja foty Szeleczki tylko na wątku Iwoniam- bo są super i wciąż nowe dodaje. Widać, że Szelka ma się świetnie.:lol:
  11. [quote name='Jota67']Śliczny jest! Trzeba go podnosić, może ktoś wypatrzy.....[/QUOTE] Do góry piesku. :lol:
  12. [quote name='sunia2000']Trzeba probowac wszystkich sposobow:) Finanse Viki kiepskie wiec trzeba je podreperowac nowym bazarkiem:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230503-Kosmetyczno-ubraniowy-dla-Viki-do-20-08-12-do-godz-20-00?p=19495929#post19495929[/URL][/QUOTE] Dziś odświeżona tablica. Na adopcjach wyedytuję. I na bazarek zajrzę.
  13. [quote name='sunia2000']Wątek Viki na forum rottweilera:[URL]http://www.rottka.pl/forum/odrodzona-viki-juz-za-dlugo-w-dt-pomocy-w-oglaszaniu-vt3020.htm#82488[/URL][/QUOTE] Bardzo ładnie. To może na [url]www.adopcje.org[/url] też umieszczę Viki jako w typie rotwailera ?
  14. [quote name='majuska']Ależ to w takim razie super świadczy o naszym przytulisku, nieprawdaż :) [/QUOTE] Bardzo dobrze świadczy.
  15. Zaglądam do Maxa.;) Jaki on fajny :lol:
  16. [quote name='sharka']Dorka kilka razy w tygodniu jest na działce, zarówno tam jak i koło domku znalazła sobie kolegów i koleżanki do gonitw i zabawy. [/QUOTE] :lol: [QUOTE] Nabrała ciałka ale wciąż trzeba uważać na swoje kanapki ;) [/QUOTE] :evil_lol: [QUOTE] rodzice cieszą się że jest taka przyjazna. Sunię widzę teraz rzadziej, za każdym razem jest porządnie ode mnie wygłaskana, cudne ma futerko :)[/QUOTE] :Cool!:
  17. [quote name='iwoniam'] krakowianka urodziła dzidziusia[/QUOTE] :lol::lol::lol:
  18. [quote name='Malgoska']jaka Jagoda? nie znam pieska :)[/QUOTE] Nie było Cię jeszcze na wątku jak u Iwoni byla Daisy i Jagodka ?
  19. [quote name='Malgoska']Gratulujemy nowej dogomaniaczki:)[/QUOTE] Malgoska, chyba dogomaniaka - przecież to synek ;)
  20. [quote name='iwoniam']Sabinia urodziła synka. Było bardzo ciężko, ale dzidziuś jest już na świecie i jest tylko 40 dkg lżejszy od Natalii. Oboje z mężem są bardzo szczęśliwi. I ich dzidziuś jest podobny do naszej córki. Nasza krew ;))) [/QUOTE] Cudnie.:Cool!: Gratulacje i pozdrowienia dla Sabinki. :buzi::Rose:
  21. [quote name='Awit']Przyszło 20zł od Danavas, dziękuję!! Och Danavas, cioteczko...:-) A jak tam Doreczka spędza wakacje, jak przechodzi przez te upały?[/QUOTE] Tak, prosimy o jakieś wieści od Dorci.
  22. [quote name='Justyna Lipicka']Iwoniu nie wiesz czy jest coś wolnego w Amoku?? Robić ogłoszenia dla Szczęściary??[/QUOTE] Justyna, Iwonia gdzieś pisała, ze raczej dziś na dogo będzie niedostępna ewentualnie pod telefonem. Ale Hotel Amok jest tu zalogowany: [B]hotelamok. [/B]Może napisz PW?
  23. [quote name='iwoniam']barb - wyróżniam Czokusia dziękuję za wpłatę. ![/QUOTE] Ty wiesz najlepiej komu wyrożnienie najbardziej sie przyda.:lol: [QUOTE] a teraz zgaduj zgadula co to za pies :))))[/QUOTE] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7737145366/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8421/7737145366_2204c54a68_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7737145366/"]DSC_5334[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr[/QUOTE] [SIZE=3]Jagoda ??? [/SIZE]:roll:[SIZE=3] [/SIZE] [quote name='iwoniam'] krakowianka rodzi dzidziusia, trzymajcie za nią kciuki.[/QUOTE] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serduszka_lecace_w_gore.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serduszka_lecace_w_gore.gif[/IMG]:kciuki:
  24. [quote name='hell_angel']Przepraszam, że znowu z takim opóźnieniem odpowiadam, ale walczę obecnie bardziej intensywnie z problemami moich własnych psów:roll: TAK będę przekierowywać do Iwoni :) Póki co był jeden NIEPOWAŻNY telefon więc żadna strata:) Zdjęcia będą jak się "odkopię".[/QUOTE] Dzięki. Zadnych maili w sprawie pieskow też nie mam. [SIZE=3]Krakowianko, myślę o Tobie cieplutko [/SIZE]:kciuki:[SIZE=3] [/SIZE] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serduszka_lecace_w_gore.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serduszka_lecace_w_gore.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...