barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Malgośka wykonujesz ogromną pracę.:Rose: Jesteś godną następczynią mmd, która szkoda, że zniknęla z wątku. Jesli chodzi o ogłoszenia, to nie mam teraz żadnych ale to żadnych maili od osob zainteresowanych. Cisza nie tylko w zakresie piesków (kotkow ) z wątku bdt iwoniam i olkuskiego - ogłaszam tez inne zwierzaki - na wszyskie zero odzewu.:shake: -
Jest Marta72, która nadal chce Dosię, jest osoba - AniaB, gotowa pomóc w transporcie. Piechciu, nie zmenisz zdania ? Jesli nie to może zajrzyj Marta do Szczęściary - ona jest nadal do adopcji.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']nie, na mojej poduszce :)[/QUOTE] :evil_lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']o to miło i na bazarki nasze zapraszamy, kolejny w przygotowaniu, Szelka poszła spać to może coś rusze.....[/QUOTE] ;):sleep2: Na własnym posłanku ? ;) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']witamy i zapraszamy:) nawet podrzucanie w cenie:) może Iwonka Ci znajdzie coś fajnego do pomocy :)[/QUOTE] Tym bardziej, że z profilu wynika, że jesteś z Krakowa :lol: -
[quote name='barb']Bardzo ładnie. To może na [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] też umieszczę Viki jako w typie rotwailera ?[/QUOTE] [url]http://www.adopcje.org/rasa-283-rottweiler.html[/url]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Trafilam na wątek missieek - Angeliki. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214477-psy-DO-ADOPCJI-potrzeba-KARMY-ponad-20kg-dziennie!-prawie-ZERO-pomocy[/url] A tam nie ma ani jednego zdjecia Szeleczki z nowego domku... -
[quote name='missiaa']Szelka pojechała do Malgoski Tu w poście 4020 wkleiła zdjęcia :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów/page161[/URL][/QUOTE] Szkoda, że Malgoska wkleja foty Szeleczki tylko na wątku Iwoniam- bo są super i wciąż nowe dodaje. Widać, że Szelka ma się świetnie.:lol:
-
ZNALEZIONY NA TRASIE LUBLIN BIŁGORAJ-piesek młody SZUKA DOMU
barb replied to barbara.h's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jota67']Śliczny jest! Trzeba go podnosić, może ktoś wypatrzy.....[/QUOTE] Do góry piesku. :lol: -
[quote name='sunia2000']Trzeba probowac wszystkich sposobow:) Finanse Viki kiepskie wiec trzeba je podreperowac nowym bazarkiem:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230503-Kosmetyczno-ubraniowy-dla-Viki-do-20-08-12-do-godz-20-00?p=19495929#post19495929[/URL][/QUOTE] Dziś odświeżona tablica. Na adopcjach wyedytuję. I na bazarek zajrzę.
-
[quote name='sunia2000']Wątek Viki na forum rottweilera:[URL]http://www.rottka.pl/forum/odrodzona-viki-juz-za-dlugo-w-dt-pomocy-w-oglaszaniu-vt3020.htm#82488[/URL][/QUOTE] Bardzo ładnie. To może na [url]www.adopcje.org[/url] też umieszczę Viki jako w typie rotwailera ?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Urocze te fotki i komentarz :lol: -
[quote name='majuska']Ależ to w takim razie super świadczy o naszym przytulisku, nieprawdaż :) [/QUOTE] Bardzo dobrze świadczy.
-
ZNALEZIONY NA TRASIE LUBLIN BIŁGORAJ-piesek młody SZUKA DOMU
barb replied to barbara.h's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Maxa.;) Jaki on fajny :lol: -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']Dorka kilka razy w tygodniu jest na działce, zarówno tam jak i koło domku znalazła sobie kolegów i koleżanki do gonitw i zabawy. [/QUOTE] :lol: [QUOTE] Nabrała ciałka ale wciąż trzeba uważać na swoje kanapki ;) [/QUOTE] :evil_lol: [QUOTE] rodzice cieszą się że jest taka przyjazna. Sunię widzę teraz rzadziej, za każdym razem jest porządnie ode mnie wygłaskana, cudne ma futerko :)[/QUOTE] :Cool!: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] krakowianka urodziła dzidziusia[/QUOTE] :lol::lol::lol: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']jaka Jagoda? nie znam pieska :)[/QUOTE] Nie było Cię jeszcze na wątku jak u Iwoni byla Daisy i Jagodka ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Gratulujemy nowej dogomaniaczki:)[/QUOTE] Malgoska, chyba dogomaniaka - przecież to synek ;) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Sabinia urodziła synka. Było bardzo ciężko, ale dzidziuś jest już na świecie i jest tylko 40 dkg lżejszy od Natalii. Oboje z mężem są bardzo szczęśliwi. I ich dzidziuś jest podobny do naszej córki. Nasza krew ;))) [/QUOTE] Cudnie.:Cool!: Gratulacje i pozdrowienia dla Sabinki. :buzi::Rose: -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
barb replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Przyszło 20zł od Danavas, dziękuję!! Och Danavas, cioteczko...:-) A jak tam Doreczka spędza wakacje, jak przechodzi przez te upały?[/QUOTE] Tak, prosimy o jakieś wieści od Dorci. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']Iwoniu nie wiesz czy jest coś wolnego w Amoku?? Robić ogłoszenia dla Szczęściary??[/QUOTE] Justyna, Iwonia gdzieś pisała, ze raczej dziś na dogo będzie niedostępna ewentualnie pod telefonem. Ale Hotel Amok jest tu zalogowany: [B]hotelamok. [/B]Może napisz PW? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']barb - wyróżniam Czokusia dziękuję za wpłatę. ![/QUOTE] Ty wiesz najlepiej komu wyrożnienie najbardziej sie przyda.:lol: [QUOTE] a teraz zgaduj zgadula co to za pies :))))[/QUOTE] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7737145366/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8421/7737145366_2204c54a68_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7737145366/"]DSC_5334[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr[/QUOTE] [SIZE=3]Jagoda ??? [/SIZE]:roll:[SIZE=3] [/SIZE] [quote name='iwoniam'] krakowianka rodzi dzidziusia, trzymajcie za nią kciuki.[/QUOTE] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serduszka_lecace_w_gore.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serduszka_lecace_w_gore.gif[/IMG]:kciuki: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hell_angel']Przepraszam, że znowu z takim opóźnieniem odpowiadam, ale walczę obecnie bardziej intensywnie z problemami moich własnych psów:roll: TAK będę przekierowywać do Iwoni :) Póki co był jeden NIEPOWAŻNY telefon więc żadna strata:) Zdjęcia będą jak się "odkopię".[/QUOTE] Dzięki. Zadnych maili w sprawie pieskow też nie mam. [SIZE=3]Krakowianko, myślę o Tobie cieplutko [/SIZE]:kciuki:[SIZE=3] [/SIZE] [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serduszka_lecace_w_gore.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serduszka_lecace_w_gore.gif[/IMG]