Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Wklejam z wątku olkuszakow, proszę o pomoc chociaz w rozsyłaniu [quote name='Ikusia'][SIZE=3][B]PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!! Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką.[/B][/SIZE][/QUOTE] telefon 515192985
  2. [I]edit [/I] Szczęściara odnaleziona !!! Wklejam z wątku olkuszakow, proszę o pomoc chociaz w rozsyłaniu [quote name='Ikusia'][SIZE=3][B]PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!! Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką[/B][/SIZE].[/QUOTE]
  3. Wklejam z wątku olkuszakow, proszę o pomoc chociaz w rozsyłaniu [quote name='Ikusia'][SIZE=3][B]PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!! Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką.[/B][/SIZE][/QUOTE]
  4. Wklejam z wątku olkuszakow, proszę o pomoc chociaz w rozsyłaniu [quote name='Ikusia']PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!! Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką. edit Dokładny adres ul Potrzask 63. Tam jest jakiś zakład czy salon "INTER coś tam", Iwoniam sama nie wejdzie w trawy, krzaki, chaszcze, których tam wiele. Druga komórka 606 112-318 POMOCY
  5. Wklejam z wątku olkuszakow, proszę o pomoc chociaz w rozsyłaniu [SIZE=3][quote name='Ikusia']PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!! Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką.[/QUOTE] telefon 515192985 Dokładny adres ul Potrzask 63. Tam jest jakiś zakład czy salon "INTER coś tam", Iwoniam sama nie wejdzie w trawy, krzaki, chaszcze, których tam wiele. Druga komórka 606 112-318 POMOCY [/SIZE]
  6. Wklejam z wątku olkuszakow, proszę o pomoc chociaz w rozsyłaniu [quote name='Ikusia']PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!! Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką.
  7. [quote name='Ikusia'][SIZE=5][B]PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!![/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką.[/SIZE][/B][/QUOTE] Ikusiu, powklejać info na krakowskich watkach ?
  8. Linki do ogloszeń : malej suni [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Daj-mi-dom-pomoz-uwierzyc-ze-czlowiek-nie-musi-byc-zly-W0QQAdIdZ401946308[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/adopcja79397.html[/URL] Diego [URL]http://www.adopcje.org/adopcja79401.html[/URL] Lala [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lala-mila-grzeczna-mikrosunia-szuka-domu-W0QQAdIdZ402155650[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/adopcja78329.html[/URL]
  9. http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bast-zrownowazony-duzy-pies-szuka-domu-W0QQAdIdZ402167572http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bast-zrownowazony-duzy-pies-szuka-domu-W0QQAdIdZ402167572
  10. [quote name='figa33']też się martwię ... ale pewnie Becia ma dużo pracy , i jak będzie mieć chwilkę to nam napisze :lol:[/QUOTE] Musimy czekać.
  11. Ja też oczywiście cieszę się z domku pieska - jeszcze tu chyba tego nie napisałam. :lol:
  12. [quote name='figa33']i tobie Kajuniu jutro już będzie się lżej oddychać[/QUOTE] Podobno jutro ma być wreszcie chłodniej.
  13. [quote name='figa33']mam nadzieję piesku ,że jesteś już w swoim domku[/QUOTE] Ojej, żadnych wieści ...
  14. Tak to na pewno wpis Malgoski.;) Ten , ktory Iwoniam cytuje w poście 4198.
  15. Dziwne coś te cytaty... Ten napewno nie jest mój a przy moim niku ... Niesamowite. Szczęściara ma domek !!!
  16. Ale najmocniej musimy trzymać kciuki za Ciebie, Krakowianko :lol:
  17. [quote name='iwoniam']Kochana, zgłosila się fajna pani z zapytaniem o Sarcię jak się uda... to Sarcia będzie mieszkać 1 km ode mnie w linii prostej ;) Oby Dom super, historię ich pieska opowiem jak adopcja się uda Barb - dziękuję Ci za wsparcie, nie musisz wysyłać pieniędzy, I tak bardzo bardzo nam pomagasz [/QUOTE] Przed chwila wyslalam na wyroznienie jednego pieska :lol: Za Sarcię trzymam kciuki z calych sil.
  18. [quote name='barb']Iwoniam wyroźnij w moim imieniu tablicę na tydzień najbardziej potrzebującej psince z Twojego dt. Pieniązki wyślę jutro. Konto powinnam mieć.[/QUOTE] Czy konto jest to samo co na olkuszaki ?
  19. [quote name='Monika89']Które psiaki nie mają ogłoszeń? Mogę porobić np na Kraków lub inne miasto :D[/QUOTE] Sueper by było ale poczekaj moze na Iwoniam, chyba tylko ona jedna to ogarnia.
  20. [quote name='Bogusik']Czy coś wiadomo w sprawie psiaka?[/QUOTE] Cichutko...
  21. Zrobilam Bastowi ogloszenie na gumtree - na Kraków. Bęzie aktywne za 24 godziny. Wtedy wkleje link. Do tej pory oglaszalam go tylko na woj.mazowieckie i Warszawę. Moze to błąd ?
  22. [quote name='figa33']dzisiaj w parku widziałam kilka takich Sonio podobnych psiaków , na smyczkach , po kąpieli w stawach , spokojnych i zrelaksowanych a nasza Sonia ...ech..:-([/QUOTE] Wieczorny obchod wątkow - widzę ;)
  23. [quote name='Malgoska'][quote name='iwoniam']I mam wieeeelką walizkę rzeczy na bazarek. :) Poprzedni bazarek jeszcze do końca nie rozliczony.Obecnie mamy 468 zł ale jeszcze wpłaty spływają. Mam jeszcze bardzo dużo rzeczy. Dużo się sprzedało ale dużo jeszcze jest, dostałam fanty od Alojzyny z przeznaczeniem na olkuszaki i diabełka (bardzo dziękujemy); tak więc będziemy bazarkować nieustannie....[/QUOTE] Byłam podglądnąć nowy bazarek. :lol: Duzo atrakcyjnych rzeczy. [QUOTE] Tymczasem witamy się niedzielnie: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg864/scaled.php?server=864&filename=dsc02271r.jpg&res=landing[/IMG] Pewnie macie nas już dość ale my i tak będziemy wklejać dalej fotki :evil_lol:[/QUOTE] Foty prześliczne. :lol: Na [url]www.adopcje.org[/url] czekają na akceptację ogloszenie malej suni (od Ikusi/Hell Angel/Bączek) i Diega; na gumtree : Diega i Lali. Jak będą aktywne - wkleję linki.
  24. [quote name='iwoniam'] ps. piesinki mają się dobrze, będę wyróżniać "moim" maluchom kilka stron, bo niestety od dobrych kilku tygodni żaden telefon nie był o pieski będące u mnie w domu. Szczęśliwie o inne pieski (poza moim domem) telefony są.[/QUOTE] Z tych, ktore są aktualnie u Ciebie nikogo nie oglaszalam. Pan, ktoremu zamiast Mikrusa zaproponowalam Sarenkę lub Korę więcej sie nie odezwał. O inne psiaki tez nie mam żadnych maili. Iwoniam wyroźnij w moim imieniu tablicę na tydzień najbardziej potrzebującej psince z Twojego dt. Pieniązki wyślę jutro. Konto powinnam mieć.
×
×
  • Create New...