barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Wklejam z wątku olkuszakow, proszę o pomoc chociaz w rozsyłaniu [quote name='Ikusia'][SIZE=3][B]PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!! Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką.[/B][/SIZE][/QUOTE] telefon 515192985
-
[I]edit [/I] Szczęściara odnaleziona !!! Wklejam z wątku olkuszakow, proszę o pomoc chociaz w rozsyłaniu [quote name='Ikusia'][SIZE=3][B]PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!! Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką[/B][/SIZE].[/QUOTE]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Malgoska - Szczęściara uciekła :-( -
Boks H7- krakowskie cuda, bez szans, błagają o domy!!!
barb replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
Wklejam z wątku olkuszakow, proszę o pomoc chociaz w rozsyłaniu [quote name='Ikusia'][SIZE=3][B]PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!! Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką.[/B][/SIZE][/QUOTE] -
Wklejam z wątku olkuszakow, proszę o pomoc chociaz w rozsyłaniu [quote name='Ikusia']PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!! Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką. edit Dokładny adres ul Potrzask 63. Tam jest jakiś zakład czy salon "INTER coś tam", Iwoniam sama nie wejdzie w trawy, krzaki, chaszcze, których tam wiele. Druga komórka 606 112-318 POMOCY
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Wklejam z wątku olkuszakow, proszę o pomoc chociaz w rozsyłaniu [SIZE=3][quote name='Ikusia']PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!! Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką.[/QUOTE] telefon 515192985 Dokładny adres ul Potrzask 63. Tam jest jakiś zakład czy salon "INTER coś tam", Iwoniam sama nie wejdzie w trawy, krzaki, chaszcze, których tam wiele. Druga komórka 606 112-318 POMOCY [/SIZE] -
Wklejam z wątku olkuszakow, proszę o pomoc chociaz w rozsyłaniu [quote name='Ikusia']PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!! Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia'][SIZE=5][B]PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!![/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach. Iwoniam jedzie tam z Natalką.[/SIZE][/B][/QUOTE] Ikusiu, powklejać info na krakowskich watkach ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Linki do ogloszeń : malej suni [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Daj-mi-dom-pomoz-uwierzyc-ze-czlowiek-nie-musi-byc-zly-W0QQAdIdZ401946308[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/adopcja79397.html[/URL] Diego [URL]http://www.adopcje.org/adopcja79401.html[/URL] Lala [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Lala-mila-grzeczna-mikrosunia-szuka-domu-W0QQAdIdZ402155650[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/adopcja78329.html[/URL] -
http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bast-zrownowazony-duzy-pies-szuka-domu-W0QQAdIdZ402167572http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bast-zrownowazony-duzy-pies-szuka-domu-W0QQAdIdZ402167572
-
[quote name='figa33']też się martwię ... ale pewnie Becia ma dużo pracy , i jak będzie mieć chwilkę to nam napisze :lol:[/QUOTE] Musimy czekać.
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']i tobie Kajuniu jutro już będzie się lżej oddychać[/QUOTE] Podobno jutro ma być wreszcie chłodniej. -
[quote name='figa33']mam nadzieję piesku ,że jesteś już w swoim domku[/QUOTE] Ojej, żadnych wieści ...
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Tak to na pewno wpis Malgoski.;) Ten , ktory Iwoniam cytuje w poście 4198. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dziwne coś te cytaty... Ten napewno nie jest mój a przy moim niku ... Niesamowite. Szczęściara ma domek !!! -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ale najmocniej musimy trzymać kciuki za Ciebie, Krakowianko :lol: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Kochana, zgłosila się fajna pani z zapytaniem o Sarcię jak się uda... to Sarcia będzie mieszkać 1 km ode mnie w linii prostej ;) Oby Dom super, historię ich pieska opowiem jak adopcja się uda Barb - dziękuję Ci za wsparcie, nie musisz wysyłać pieniędzy, I tak bardzo bardzo nam pomagasz [/QUOTE] Przed chwila wyslalam na wyroznienie jednego pieska :lol: Za Sarcię trzymam kciuki z calych sil. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Iwoniam wyroźnij w moim imieniu tablicę na tydzień najbardziej potrzebującej psince z Twojego dt. Pieniązki wyślę jutro. Konto powinnam mieć.[/QUOTE] Czy konto jest to samo co na olkuszaki ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monika89']Które psiaki nie mają ogłoszeń? Mogę porobić np na Kraków lub inne miasto :D[/QUOTE] Sueper by było ale poczekaj moze na Iwoniam, chyba tylko ona jedna to ogarnia. -
Stryków - Zaginął pies z Ukrainy podczas drogi do nowego domu! Pilne
barb replied to juli88's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bogusik']Czy coś wiadomo w sprawie psiaka?[/QUOTE] Cichutko... -
Zrobilam Bastowi ogloszenie na gumtree - na Kraków. Bęzie aktywne za 24 godziny. Wtedy wkleje link. Do tej pory oglaszalam go tylko na woj.mazowieckie i Warszawę. Moze to błąd ?
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='figa33']dzisiaj w parku widziałam kilka takich Sonio podobnych psiaków , na smyczkach , po kąpieli w stawach , spokojnych i zrelaksowanych a nasza Sonia ...ech..:-([/QUOTE] Wieczorny obchod wątkow - widzę ;) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska'][quote name='iwoniam']I mam wieeeelką walizkę rzeczy na bazarek. :) Poprzedni bazarek jeszcze do końca nie rozliczony.Obecnie mamy 468 zł ale jeszcze wpłaty spływają. Mam jeszcze bardzo dużo rzeczy. Dużo się sprzedało ale dużo jeszcze jest, dostałam fanty od Alojzyny z przeznaczeniem na olkuszaki i diabełka (bardzo dziękujemy); tak więc będziemy bazarkować nieustannie....[/QUOTE] Byłam podglądnąć nowy bazarek. :lol: Duzo atrakcyjnych rzeczy. [QUOTE] Tymczasem witamy się niedzielnie: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg864/scaled.php?server=864&filename=dsc02271r.jpg&res=landing[/IMG] Pewnie macie nas już dość ale my i tak będziemy wklejać dalej fotki :evil_lol:[/QUOTE] Foty prześliczne. :lol: Na [url]www.adopcje.org[/url] czekają na akceptację ogloszenie malej suni (od Ikusi/Hell Angel/Bączek) i Diega; na gumtree : Diega i Lali. Jak będą aktywne - wkleję linki. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] ps. piesinki mają się dobrze, będę wyróżniać "moim" maluchom kilka stron, bo niestety od dobrych kilku tygodni żaden telefon nie był o pieski będące u mnie w domu. Szczęśliwie o inne pieski (poza moim domem) telefony są.[/QUOTE] Z tych, ktore są aktualnie u Ciebie nikogo nie oglaszalam. Pan, ktoremu zamiast Mikrusa zaproponowalam Sarenkę lub Korę więcej sie nie odezwał. O inne psiaki tez nie mam żadnych maili. Iwoniam wyroźnij w moim imieniu tablicę na tydzień najbardziej potrzebującej psince z Twojego dt. Pieniązki wyślę jutro. Konto powinnam mieć.