barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Becia66']Jutro o 12 godz. przyjeżdżają po Benia, prosimy o trzymanie kciuków.[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki:
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Reaktywowalam Soni przed chwila ogloszenie na tarnowiaku. Ponad 1400 wejść. Na tablicy podobnie. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']9 godzin do Krakowa?... Iwoniu, jak Ty dotarłaś w "całości"? Piątek chyba nie jest dobrym dniem na podróż. Pchełka bezpieczna. Jest w DT i układa sobie relacje z dwiema suniami-rezydentkami. Na razie bywa różnie, ale jest bardzo, bardzo dzielna i pięknie się zachowuje jak na to, co do tej pory przeszła w życiu...[/QUOTE] To gdzie aktualnie jest Pchelka ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hell_angel']Tak, to ona została:) Dziękuję! [/QUOTE] Dziękuje za odpowiedź. :lol: [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Daj-mi-dom---pomoz-mi-uwierzyc,-ze-czlowiek-nie-musi-byc-zly-id46306.html[/URL] (zrobione od nowa - juz się otwiera) [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5328/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,58982,aW5kZXgucGhw.html[/URL] [url]http://krakow.lento.pl/daj-mi-dom-pomoz-mi-uwierzyc-ze,496335.html[/url] [URL]http://www.eoferty.com.pl/mlodziutka_sunia_szuka_domu_299256.html[/URL] (będzie widoczne za około 2 godziny) na gumtree będzie widoczne za 24 godziny -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Jechałas po Pchełkę?[/QUOTE] Zapytam o to samo ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Linki do ogloszeń suni [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/daj-mi-dom-pomoz-uwierzyc-ze-czlowiek-21073021.html[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Daj-mi-dom---pomoz-mi-uwierzyc,-ze-czlowiek-nie-musi-byc-zly-id45996.html"]www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Daj-mi-dom---pomoz-mi-uwierzyc,-ze-czlowiek-nie-musi-byc-zly-id45995.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/117530/Daj-mi-dom---pomoz-mi-uwierzyc-ze-czlowiek-nie-musi-byc-zly/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sunia,69488[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/krakow_ogloszenie/52399/daj_mi_dom_-_pomoz_mi_uwierzyc_ze_czlowiek_nie_musi_byc_zly_[/URL][/QUOTE] [quote name='Bączek']Dwie brązowe suczki mają domy :multi::multi::multi: Została czarna - śpi. Ale cisza :lol:[/QUOTE] Super ! Bączek, sprawdź proszę czy ogloszenia są dla wlaściwej suni. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hell_angel']dziękujemy:) drugi link nie działa[/QUOTE] Wkleilam drugi raz i tez nic. A na moim koncie ogłoszenie jest... Chyba go usune i zrobię od niowa. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hell_angel']Pani, która chce pieska preferuje miniaturki. Zależy jej na adopcji z Krakowa. Jest zdecydowana brać psa na już. Liczę, że dobrze ją sprawdzicie ;) Mam dobre wieści. Jutro jedziemy do szczeniaków i... zabieramy jedną sunieczkę do nowego domku. Jak wszystko będzie ok- podpisujemy umowę! :) Jadą też ze mną potencjalni chętni na drugą dziewczynkę. Oby się dziewczyna spodobała bo domek przyzwoity i zaprzyjaźniony!:) Zostałaby tylko czarna a to załatwia problem rozdzielenia:evil_lol: barb- za każdą formę ogłaszania biję pokłony!:multi:[/QUOTE] Linki do ogloszeń suni [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/daj-mi-dom-pomoz-uwierzyc-ze-czlowiek-21073021.html[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Daj-mi-dom---pomoz-mi-uwierzyc,-ze-czlowiek-nie-musi-byc-zly-id45996.html"]www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Daj-mi-dom---pomoz-mi-uwierzyc,-ze-czlowiek-nie-musi-byc-zly-id45995.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/117530/Daj-mi-dom---pomoz-mi-uwierzyc-ze-czlowiek-nie-musi-byc-zly/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sunia,69488[/URL] [url]http://www.krakusik.pl/krakow_ogloszenie/52399/daj_mi_dom_-_pomoz_mi_uwierzyc_ze_czlowiek_nie_musi_byc_zly_[/url] -
Luka, nie trzeba. Żeby tylko byl odzew. Ja mu systematycznie odświeżam tam gdzie to jest możliwe. Dziś odnowione na warszawa.pl
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Wczoraj niestey nie udało mi sie z ogloszeniami jaśniejszej suni od Bączka. Teraz kiedy muszę do pracy komputer chodzi bez zarzutu. Ale może nie ma tego zlego... Te nowe zdjęcia bardzo ładne i warto je wstawić do ogloszeń. A poza tym może w tekście dodać, że oprocz domu stalego poszukiwany rownież odpowiedzialny, długotrwały dom tymczasowy dla jednej z suniek ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
hell angell, zrobilam ciemniejszej suni 5 ogłoszeń potem wkleje linki. Teraz probuję z jasniejszą ale komputer tak muli, ze nie udalo sie wczoraj i nie wiem czy dziś sie coś uda. -
Odświeżyłam mu przed chwilka ogloszenie na allegratce...
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
To dlatego Iwonka pisała, ze jakiś aniołek pomaga ? :angel: To może poprosić o usunięcie poprzez formularz kontaktowy na tablicy ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ogloszenia kotkow są aktywowane na mnie. Maile bedę przesyłać do Ikusi a kiedy jej kotki bedą juz w domkach to do Ciebie. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Bruno, Który dochodzi do siebie w Trzebini: [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7687654150/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8023/7687654150_2ee870e561_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7687654150/"]nowe wcielenie Bruno (1)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7687654810/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8433/7687654810_11c92d6124_z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7687654810/"]nowe wcielenie Bruno (2)[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr[/QUOTE] A to nie jest Diego, ktorego oglaszałam ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Czyli jest jakiś anonimowy pomocnik ... -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Odświeżylam dziś kolejny raz tablicę Kaji. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia'] Hmmm, o Erinkę było dzisiaj poważne zapytanie do Kejsi. Poszła już spać, jutro zapytam z którego portalu. Państwo w wieku 40stu paru lat, dorosłe dzieci się wyprowadziły i pusto się zrobiło. Kejsi długo z nimi rozmawiała przez telefon i jest przekonana, że dom b. fajny. Ale jest problem - to Kielce. Państwo nawet bez problemu by przyjechali po nią do Krk. Ale bez sprawdzenia domku jeszcze nigdy nie oddałam zwierza. Coś będziemy kombinować. [/QUOTE] Ikusiu poprosisz kogoś o wizytę. Z Kielc są Roszpunka i Incia. Tu jest link do bazarku Inci na kielecki TOZ - być może są tam jeszcze jakieś Kielczanki. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230086-Ekskluzywny-bazarek-dla-Kielc!-Zapraszamy-do-10-sierpnia-godz-22[/url]!!! -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[QUOTE=iwoniam;19443092[COLOR=#222222] a i wiecie co odkryłam? Loxi i Gaja są na tablicy, ale....... te ogłoszenia nie są ani na moim koncie(iwoniam), ani na missieek tylko na osoby o nazwie "angelika" i to na pewno nie jest ani missia ani missieek Czy ktoś może je usunąć?? Plizzzzz [/COLOR][/QUOTE] Powtorzę wpis z olkuskiego wątku ; missieek przecież ma na imię Angelika. To nie o nią chodzi ? Loxi i Gaji robilam tablicę i aktywowałam na siebie ale jako osoba do kontaktu była wpisana Iwona. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr'][B]dzieki za podeslanie elaja![/B] iwoniam, szukaja bez duzych wymagan : [I]Jest domek w Krakowie dla suczki, pieska maksymalnie do 2 lat. Jest to mieszkanie, panstwo mieli juz pieska. Dzieci; 12 i 6 lat piesek ma być nieduży- tak do 12 kg[/I] moze Sarenke, Kore i Gaje i Gize wstawic? co ty na to? Ewentualnie tez Mirke 2? No i psiaki u missieek tez sa, ale to juz missieek musi wpisac ktore do dzieci. trzeba szybko tam wpisac i wkleic zdjecia.[/QUOTE] Iwonka sprawdź co z tymi zdjęciami. U mnie są tylko jakieś nieatywne linki. :shake: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem missieek to w realu Angelika. W moich ogłoszeniach Loxi i Gaji na tablicy bylo imię Iwona. Juz je usunęlam i Mikruska też - bo dostalam o niego zapytanie. Podesłałam linki do ogloszeń Sarci i Kory może się spodobają. Iwonko rozumiem, że można pousuwać już ogloszenia wyadoptowanych pieskow rownież na innych portalach ? No i ogromnie się cieszę wiadomościami z domku Sznufi. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Najbliższe dwa dni to dla mnie najgorszy czas w pracy, muszę się położyć, bo jutro nie dam rady. O ile zasnę:p. Błagam Was o kciuki.[/QUOTE] [quote name='iwoniam'] Trzymam kciuki Ikusiu, będzie dobrze. Musi być dobrze..[/QUOTE] :glaszcze::calus: -
Sunia na urlopie. Ciekawe czy aktywowala ogloszenie ? I czy nosi przy sobie telefon ?