Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='barb']Weszlam na ogloszenia - psy zaginione i tam jest wszystko w porządku. Zdjęcia są :lol:[/QUOTE] [quote name='juli88']Z tego co mi pisali - bo prosiłam o wyjaśnienia dlaczego usuwają moje ogłoszenia - okazuje się, że w regulaminie zabrania się umieszczania zdjęć z napisami (informacjami). 99% portali ogłoszeniowych tak ma z tego co się orientuję...[/QUOTE] Juli ale w tym ogłoszeniu na dogo są zdjęcia tylko nie ma jak klikamy na ten link, ktory wkleilam. Dogomania -ogloszenia - psy zaginione/ukradzione - Dasza
  2. Weszlam na ogloszenia - psy zaginione i tam jest wszystko w porządku. Zdjęcia są :lol:
  3. [quote name='Selenga']super, ale jest jedno ale... "Nr czipu i numery telefonu podane są na zdjęciu." Tylko, że zdjęcia... brak[/QUOTE] Wczoraj były jeszcze dwa zdjecia; w tym jedno z czipem. Dziś zniknęły. :shake: Tam nie ma niestety możliwości edycji ogloszenia. Trzeba robić nowe... [SIZE=1][I]edit [/I][/SIZE]jak otwieram link ze swojej poczty to zdjęcia są wszystkie...a jak go tu wklejam to nie... Nie rozumiem.
  4. Nowe ogłoszenie Daszeńki [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5392/[/url]
  5. Nowe ogłoszenie na Dogomanii :lol: http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5387/
  6. nowe ogloszenie Kaji na Dogomanii [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5385/[/url]
  7. [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5376/[/url]
  8. [quote name='hell_angel']UWAGA UWAGA :evil_lol: Czarna sunieczka zostaje u Bączka na stałe! Dom już zapsiony od deski do deski:lol: Brawa dla Bączka:loveu: Dziękujemy za ogłaszanie- już nie trzeba:multi: Tym sposobem wszystkie trzy suczki i ich mamusia są już bezpieczne w swoich nowych domach! :)[/QUOTE] hell_angel, czyli w razie telefonow o sunie odsyłasz do Iwoniam. OK ? [quote name='Malgoska']Gufiątko malutkie :)[/QUOTE] Pięknie wyrósł :lol: [quote name='Justyna Lipicka']A jaki sliczny:-)macie jakies opinie o hotelu w Wieliczce? Dziewczyny wczoraj zawiozly 9miesiecznego molosa (wg ich opini ja psa nie widziala to nie wiem jaka konkretnie rasa) do ds w Lodzi a Ci "ludzie"dzis go oddaja. Ma zalatwione od jutra miejsce w Wieliczce ale chce sie upewnic czy ten hotelik jest w porzadku. P.S. Psiak juz wazy 51kg...[/QUOTE] O ile pamiętam z Wieliczki jest masza44. Może napisz do niej? [quote name='Ikusia']Krakowianko, jak się czujecie??? Czekamy, czekamy, czekamy.... [/QUOTE] Tak, czekamy...:lol: [QUOTE]Niestety, zawiedliśmy wszyscy. Każdy z nas to wie, tylko co z tego? Mimo wszystko, cieszę się bardzo, że psica bezpieczna. Przeżyła koszmar! Oby to na nią źle nie wpłynęło. Poszukiwania na uciekinierach w schronisku odwołałam. [/QUOTE] Szkoda, że dom nie zdal egzaminu.:shake: [SIZE=4]Ikusiu a co z kociakami ? Są juz domkach ? [/SIZE] Nowe ogloszenie Lali [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5380/[/URL]
  9. [quote name='figa33']jutro już ma być chłodniej..[/QUOTE] Było chlodniej na szczęście.
  10. Trzeba jeszcze na głównym przytuliskowym wątku wstawić info o domku Benia i fotkę :lol:
  11. Nadal ani jednego telefonu ?
  12. Szczęściara odnaleziona. Przepraszam za offa.
  13. [quote name='ewakrakow']psiak odnaleziony.....[/QUOTE] Dzięki ewa - starałam się umieszczać informację o odnalezieniu ale jak widać nie na wszystkich wątkach to zrobiłam.
  14. [quote name='hell_angel']UWAGA UWAGA :evil_lol: Czarna sunieczka zostaje u Bączka na stałe! Dom już zapsiony od deski do deski:lol: Brawa dla Bączka:loveu: Dziękujemy za ogłaszanie- już nie trzeba:multi: Tym sposobem wszystkie trzy suczki i ich mamusia są już bezpieczne w swoich nowych domach! :)[/QUOTE] To co ogloszeniami juz zrobionymi ? W razie telefonow moze podawać numer Iwonki ? I mowić, ze tego szczeniaczka juz nie ma ale sa inne ? Tak samo maile przekierowywać ? Później moge wyedytować telefon w ogloszeniach. A gdzie jest teraz Fiord? Z ogloszenia zrobionego przez Kejsi dla Fiorda może skorzystać Monika, ktora deklarowala pomoc w ogłaszaniu. Jeśli oczywiście Iwoniam nie ma innych propozycji.
  15. [quote name='barb']Najbardziej szkoda mi Iwonki bo pojechala jej szukać z malutką Natalką.[/QUOTE] Szczęściara na szczęście odnaleziona.
  16. Ogromnie się cieszę. :lol:
  17. [quote name='barb']K[B][SIZE=3]raków Potrzebna pomoc w poszukiwaniach suczki dziś wyadoptowanej, ktora uciekla z nowego domu. Na poszukiwanie pojechala Iwoniam z maleńką coreczką. Dokładny adres ul Potrzask 63. Tam jest jakiś zakład czy salon "INTER coś tam", Iwoniam sama nie wejdzie w trawy, krzaki, chaszcze, których tam wiele. Druga komórka 606 112-318 POMOCY[/SIZE][/B][/QUOTE] Sunia odnaleziona
  18. Tak najważniejsze, że się odnalazla ale jak przeczytalam, że pojechalaś jej szukać z malutką - mimo. ze chwilę wcześniej pisalaś, że jesteś bez samochodu - to się poryczałam.
  19. K[B][SIZE=3]raków Potrzebna pomoc w poszukiwaniach suczki dziś wyadoptowanej, ktora uciekla z nowego domu. Na poszukiwanie pojechala Iwoniam z maleńką coreczką. Dokładny adres ul Potrzask 63. Tam jest jakiś zakład czy salon "INTER coś tam", Iwoniam sama nie wejdzie w trawy, krzaki, chaszcze, których tam wiele. Druga komórka 606 112-318 POMOCY[/SIZE][/B]
  20. [quote name='figa33']nie wiem co gorsze :shake: nie móc znaleźć domu czy jak psinka zaginie ..[/QUOTE] Najbardziej szkoda mi Iwonki bo pojechala jej szukać z malutką Natalką.
  21. Dokładny adres ul Potrzask 63. Tam jest jakiś zakład czy salon "INTER coś tam", Iwoniam sama nie wejdzie w trawy, krzaki, chaszcze, których tam wiele. Druga komórka 606 112-318 [SIZE=4]POMOCY [/SIZE]
  22. Wstawilam szczęściarę w bazę zaginionych na dogo. Dodam na watkach informację, ktorą dopisałaś.
  23. [quote name='figa33']gdzie nie wejdę to adopcje stoją , w całej Polsce chyba.. jeszcze tak nie było , mam wrażenie...[/QUOTE] Na olkuskim wątku - dziś wyadoptowana sunia uciekła...
  24. [SIZE=3]Nie ma nikogo z Krakowa kto by pomogl ? [/SIZE]:shake: Info powklejane na małopolskich wątkach chyba bez odzewu... Przecież Iwonka z maleńkim dzieckiem nie moze biegać po nocy, w dodatku sama...
  25. [quote name='Ikusia'][INDENT][INDENT][SIZE=5][B][SIZE=1]przepraszam za offa[/SIZE] PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!![/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach.[/SIZE][/B] [SIZE=5][B]telefon 515192985[/B][/SIZE] [/INDENT] [/INDENT] [/QUOTE] Dokładny adres ul Potrzask 63. Tam jest jakiś zakład czy salon "INTER coś tam", Iwoniam sama nie wejdzie w trawy, krzaki, chaszcze, których tam wiele. Druga komórka 606 112-318 POMOCY edit Sunia odnaleziona.
×
×
  • Create New...