Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='majuska']Kalusia uda się na pewno, tylko wybrać dogodny termin musimy i podkreślam, że to dla wszystkich jest organizowane, nie tylko dla osób dorosłych, zwłaszcza z myślą o Was Kalusiu, tak więc zapraszamy serdecznie :) Sprawa nr 2 :) wybieram się najprawdopodobniej w najbliższą niedzielę czyli 23 września do Przemyśla na wystawę psów, pogapić się na "szorstkie mordy" :D miałby ktoś ochotę na taką wycieczkę? będę miała w samochodzie na pewno 3 wolne miejsca. Karolciu, barb, wybieracie się może na tą wystwę ??[/QUOTE] Ja niestety w sobotę wyjeżdżam na urlop. Oczywiście gratuluję zarejestrowania Stowarzyszenia :Rose::Rose::Rose:
  2. To wielka szansa dla Kaji.
  3. [quote name='iwonamaj']Jeśli o mnie chodzi, to zrób, jak uważasz :), nie znam się za bardzo na tym...[/QUOTE] Ogłoszenie będzie o 2 punkty wyżej
  4. Tak z Warszawy, dlatego nie byłam pewna czy wstawiać.
  5. [quote name='missiaa']Do Karoli(mojej imienniczki:P) jeszcze nie wysyłałam psiaków. Ile na początek Ci przesłać do ogłoszeń? Może podaj na pw e-mail. :) Dziękuję za pomoc:)[/QUOTE] Wyslalam Ci mail do Karolciasz i do siebie. Wyslij nam na początek po jednym psie :lol: lub daj link do tekstu i zdjęć.
  6. [quote name='missiaa']na krak-vecie jest już ankieta[/QUOTE] Juz glosowałam.:lol: Na mamę missieek :multi:
  7. [quote name='Gosiapk']Super, że pilnujesz! Trzymam kciuki oby się udało.[/QUOTE] Nie udało się...
  8. [quote name='missiaa']Wysłałam Dżinę, Labę, Mazura, Dingo, Rudzię[/QUOTE] To kto dla Karolciasz ? :lol: A ja jeszcze raz poprosze o numer konta na PW - chcialam sfinansować choć jedno wyróżnionienie ogloszenia najbardziej potrzebującego pieska.
  9. [quote name='iwoniam'][B]Almusia [/B]dziś na próbę pojechała do domu. Trzymajcie kciuki, aby wszystko się udało. Państwo robią bardzo dobre wrażenie.[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki: [quote name='iwoniam']Mieliśmy w domu awarię - zawaliły nam się kuchenne szafki. Na razie się odgruzowujemy Szczegóły na wątku olkuskim idę lulu...[/QUOTE] Czytałam. Masakra.Szczęście w nieszczęściu, że nikomu nic sie nie stało [quote name='iwoniam']Mam w domu małego zajączka - wielkości nowo narodzonego kotka czy ktoś ma pojęcie czym go karmić?? dostaje mleko Klara i inne w proszku, ponadto karmę w granulkach, ale on jest malutki, bardzo malutki i nie chce sam jeść Jakby ktoś miał pomysł - będę pod telefonem Dzięki za pomoc. [/QUOTE] Konsultowałaś sposób karmienia z jakimś wetem ?
  10. [quote name='Justyna Lipicka']Może to głupio zabrzmi ale...Iwoniu zgubiłam się już które pieski mam ogłaszać...wiem, że nie masz czasu, ale jakbyś go choć troszkę (albo ktoś inny obeznany lepiej ode mnie) znalazła to poproszę o spis, samo imię, resztę znajdę:) [/QUOTE] Ja też już nie wiem kto jeszcze nie ogłaszany albo kto w najwiekszej potrzebie.
  11. [quote name='eliza_sk']Czy Franciszek ma gdzieś wątek ? Przy okazji dzisiejszej bytności w Amoku zrobiłam malcowi fotki.[/QUOTE] A który to Franciszek ? Poki co wstaw fotki tutaj. Iwoniam jeszcze nikogo nigdy nie wygoniła .
  12. Nie wiecie czy ta osoba. ktora odpowiedziala na ogloszenie na alegratka kontaktowala sie z P.Doktor ? Z pieniążkow wplaconych przez iwonamaj zostalo jeszcze na wyróżnienie dwoch punktów. Wyróżnić już ?
  13. [quote name='missiaa']:) ja też, tak jak już pisałam nie mogę zagłosować na kogoś innego jeśli mogę na moją mamę :)[/QUOTE] missia, skoro tu jesteś, na Wasz wątek zawitala Karolciasz chcąc pomoc w ogloszeniach. Wskaż jej, ktory piesek najbardziej ich potrzebuje. Iwoniam myslalam o wstawieniu Kory na ten wątek. Akceptujesz ? A moze masz inny pomysł ? Może Fiord ? U Ikusi akceptuje koty. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232319-Warszawa-i-okolice-Pies-suka-mały-średni-2-koty-dom-pracujący[/url]
  14. To jest ta sunia, ktorą opiekuje się Bea ?
  15. [quote name='missiaa']o moje ogłoszenie:P[/QUOTE] Tak, pod koniec wlaśnie go wykorzystywałam bo było bardzo ladnie sformulowane.
  16. Za dwa miesiące trzeba próbować znowu (Krakvet)
  17. [quote name='Finetta']Za miesiąc to MIAU wybiera kandydata. Missieeki mogą startować za dwa miesiące ( wtedy będzie następna wewnętrzna ankieta dogo). :thumbs:[/QUOTE] To wystartujecie ponownie za dwa miesiące. :lol: [quote name='karolciasz28']Cześć dziewczyny i chłopaki! :) Jestem Karolcia, na Wasz wątek trafiłam dzięki Barb. Chętnie i w miarę możliwości pomogę w ogłoszeniach, tylko potrzebuje wskazówek które psiaki. :) Podziwiam Was za to co robicie, oby tak dalej. Razem jakoś damy radę. :)[/QUOTE] Witaj Karolciasz. Musisz poczekać na wskazowki od missieek i missii. Na początku wątku są opisane pieski i kto które już ogłasza Ja oglaszam Lalę, nie wiem czy to jest zaznaczone ? Wiem, ze ogloszeń potrzebowala Laba bo wstawilam ją na watek bezplatnych ogloszeń ale jeszcze nie są zrobione.
  18. [quote name='krakowianka.fr']Malgoska - czy mozesz mi podac ktory mod cie upomnial? to jest nie fair aby upominano ciebie za rozsylanie kiedy to jest w dobrym celu itd a ludzie oszukuja kreujac nowe profile tylko do glosowania..!!!![/QUOTE] No wlasnie, nie wiadomo ile było takich jednopostowych dogomaniaków z którymi przegrała mama missieek ?
  19. [quote name='barb']Najlepiej do ludzi z Malopolski i Podkarpacia Coś Ty ? Ja rozsyłam od rana jeszcze mnie nie upomniano.[/QUOTE] I nie udało się... :shake:
  20. [quote name='Malgoska']ja już niestety nie mogę pomagac; dostałam upomnienie od moda :([/QUOTE] A ja cały dzień spędziłam przed kompem tylko z przerwą na obiad i nie udało się :placz:
  21. [quote name='AniaGucio']dziewczyny, jadewlasnie autostrada a2 - za strykowem na 381 km byl pies, probowal przejsc przez jezdnie. nie moge sie dodzwonic na telefon alarmowy czy toz w lodzi[/QUOTE] Ania napisz moze na forum łodzkim ? Na tym wątku rzadko bywa ktoś z Łodzi. Założycielka jest z Poznania, ja z Podkarpacia, poza tym rzadko kto już zagląda... edit Jesteś wielka. Moze dzięki Tobie psa uda się uratować ale to raczej niemozliwe, żebyto byla Dosia...
×
×
  • Create New...