barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
GŁOSOWANIE DO KEAKVETU ZARAZ SIĘ KOŃCZY. Bardzo proszę o oddanie głosu w ankiecie na mamę missieek. Prowadzi ona bezpłatny DT, ma na głowie dużo psiaków wyciągniętych z mordowni-Olkuskiego pseudoschroniska. Najpotrzebniejsza jest karma,której ciągle za mało, żeby wyżywić wszystkie psie ogonki. Dlatego pomoc z Krak-vetu bardzo by się przydała, prosimy o oddanie na nią głosu to zajmie tylko chwilkę a może bardzo pomóc [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/url]!
-
Jeszcze u Minni poproszę GŁOSOWANIE ZARAZ SIĘ KOŃCZY. Bardzo proszę o oddanie głosu w ankiecie na mamę missieek. Prowadzi ona bezpłatny DT, ma na głowie dużo psiaków wyciągniętych z mordowni-Olkuskiego pseudoschroniska. Najpotrzebniejsza jest karma,której ciągle za mało, żeby wyżywić wszystkie psie ogonki. Dlatego pomoc z Krak-vetu bardzo by się przydała, prosimy o oddanie na nią głosu to zajmie tylko chwilkę a może bardzo pomóc i przepraszam jeśli nie życzycie sobie takich wpisów. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/URL]!
-
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']A ja zapraszam do głosowania na mamę missieek. Dziś ostatni dzień. Link w moim podpisie.[/QUOTE] GŁOSOWANIE ZARAZ SIĘ KOŃCZY. Bardzo proszę o oddanie głosu w ankiecie na mamę missieek. Prowadzi ona bezpłatny DT, ma na głowie dużo psiaków wyciągniętych z mordowni-Olkuskiego pseudoschroniska. Najpotrzebniejsza jest karma,której ciągle za mało, żeby wyżywić wszystkie psie ogonki. Dlatego pomoc z Krak-vetu bardzo by się przydała, prosimy o oddanie na nią głosu to zajmie tylko chwilkę a może bardzo pomóc i przepraszam jeśli nie życzysz sobie takich wpisów. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/URL]! -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewunian']6 głosów... czy da się to nadrobić w pół godziny? Rozsyłajcie, komu się da...[/QUOTE] Najlepiej do ludzi z Malopolski i Podkarpacia [quote name='Malgoska']ja już dostałam upomnienie od moda więc niestety nie pomoge [/QUOTE] Coś Ty ? Ja rozsyłam od rana jeszcze mnie nie upomniano. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']głosowałam na samym początku[/QUOTE] Nie masz pomyslu do kogo mozna jeszcze wyslać, najlepiej z krakowskiego forum ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Masza, glosowalaś już ? Przewaga Bialej Podlaskiej coraz większa :shake: -
[quote name='Gosiapk']Wiem co to znaczy, u mnie w łóżku zawsze jest trochę więcej suniek ;) [/QUOTE] :evil_lol: [QUOTE] Tak jest Her Komendante ;)[/QUOTE] Sorki, że pytam ale cały czas Biała Podlaska wyprzedza mamę missieek.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ty też masz pieski z Olkusza, Budrysku ? -
Głaskanko dla sunieczki. Dziewczyny, głosowałyście już ?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Małgosiu, Twoja Szeleczka to taki przemiły "przerywnik" na tym wątku. Człowiek się zaraz uśmiecha i ...chciałby jeszcze...! A gdzie się podziała koleżanka Sonia? One najpiękniej wyglądają w duecie :lol:[/QUOTE] Figuniu, dawno Cię nie było. Myślalam, ze już wyjechalaś. Tu są obie Szelka i Sonia :lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231272-Kwiatki-z-Lolciowej-rabatki-do-26-09-2012-godz-20-00/page19[/url] -
A moze ktoś dorzuci glosik na mamę missieek i jej BDT? :modla: Link w moim podpisie.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Odświeżyłam na gumtree ogloszenie Lali, Diega i jednej suni - przy okazji zmienilam numer telefonu na Iwoniam i trochę opis. -
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bazyliszek']Zapraszam na bazarek ogłoszeniowy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232331-Bazarek-ogłoszeniowy-dużo-możliwości-)?p=19676362#post19676362[/URL][/QUOTE] A ja zapraszam do głosowania na mamę missieek. Dziś ostatni dzień. Link w moim podpisie. -
[quote name='Becia66']Są 2 nowe labki podrzucone z ,, przytuliska'' z Siedlisk. Nie chcę pisać więcej bo sprawa w toku. Biszkoptowy labrador i czarna suka z małym , 3-tygodniowym szczeniakiem którego niestety odrzuca i jest dzisiaj zabrany do domu w Rzeszowie do jednej z dziewczyn Fundacji. Karmienie butelką specjalnym mlekiem dla szczeniąt, masowanie brzuszka , karmienie nocą itp. ,naprawdę ciężka praca.[/QUOTE] Macie już potecjalny dom dla tego malucha ? Pamiętasz kiedyś pisala do mnie osoba w sprawie pieska, ktory miał foty z Sonią - myślala, że to jej dziecjo. Mam jeszcze gdzieś ten kontakt.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']jeśli odbierzesz fanty, zrobisz zdjęcia i opisy, potem wyslesz mi na maila no i po bazarku zajmiesz się wysyłką to byłoby super. Taki bazar mogę poprowadzić jako drugi równoległy, na pewno bedę go podrzucac i rozlicze, ale potem wysylka nalezalaby do Ciebie. Jesli sie zgodzisz to byłoby super.[/QUOTE] [quote name='Malgoska']możesz pisać, jesli zrobi to byłoby tez super;) ja sie dzis zabieram na swoj, poprane poprasowane teraz zdjecia i reszta.....bo jutro znowu treningi i inne przyjemnosci....[/QUOTE] Ale jesli Ty ogarnęłabyś dwa na warunkach jak wyżej to wtedy nie ma sensu angazować Cioteczki sharki. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Chyba z nieba nam spadasz, beataf :multi: To co pisać do sharki ? Wypowiedzcie się jeszcze Cioteczki. Malgoska, jak uważasz ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataf']codziennie jestem w okolicach ul. Lubicz, mogę odebrać, przechować i obfocić fanty, jeśli ktoś potem zrobi z tego bazarek (miejsca do przechowania mam dużo,tylko czasu ciągle za mało)[/QUOTE] beataf czy poradzilabyś sobie z ewentualną wysyłką ? Zapytałabym sharkę czy zrobiłaby bazarek, gdyby dostała fotki na mail (mieszka w Poznaniu). Choć u niej pewnie tez ciężko z czasem, bo praca i malutki synuś. To bardzo rzetelna osoba, wystawila duzo bazarkow. Chyba, ze znacie jeszcze kogoś kto umialby zrobić bazar w taki sposob ? Może ktoś się zglosi na ochotnika ? -
[quote name='Becia66']Patrzcie co na forum labradorów piszą o nas / były u nas wczoraj odnośnie tych 2 nowych labradorów i wcześniej 2-krotnie u Soni/ : [COLOR=#b22222][FONT=Verdana] na razie siedzą w przytulisku [/FONT][IMG]http://www.fundacjaprima.pl/forum/images/smiles/001.gif[/IMG][FONT=Verdana] kraty moze piękne nie są ale najważniejsze jest to że ludzie którzy zajmują się tam psami są wspaniali, jest wielu wolontariuszy,którzy z sercem podchodzą do każdego czworonoga, psy sa wypuszczane na wybieg i codziennie każdy chodzi na dłuższy spacer...budy są porządnie ocieplone , żeby wszystkie przytuliska tak działały... [/FONT][IMG]http://www.fundacjaprima.pl/forum/images/smiles/001.gif[/IMG][/COLOR] miłe to, nieprawdaż ?[/QUOTE] Bardzo miłe. Beciu masz link ? A czy znowu macie nowe labki?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='keria']Ja mam trochę książek, trochę rozmaitych drobiazgów - ciuchów nie mam żadnych. Będą ponad 2 kartony książek i pudło drobiazgów. Jakby ktoś przejeżdżał wieczorem albo rano przez centrum Krakowa to chętnie siostra przekaże na olkuszaki.[/QUOTE] Ksiązki i bibeloty, jeśli są niedrogie, sprzedają sie nawet lepiej niz ciuszki. A może ktoś jeszcze oprócz Malgoski byłby w stanie zrobić bazarek, bo ona juz nie wyrabia. Albo gdyby ktoś na miejscu obfocił, opisał i potem wysłał fanty to o samą organizację bazarku mozna by poprosić kogoś spoza Krakowa. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']już mnie oczy bolą od tego komputera i rozsyłania :P[/QUOTE] Rozsyłałam wczoraj wieczorem i dziś rano. Nie wszyscy odpowiadają. Nie zawiodły dziewczyny z Przytuliska w Boguchwale. :Rose: Na razie trzeba jeszcze siedem głosow do uzyskania przewagi. [QUOTE] a Szeleczka..cudowna! :)[/QUOTE] Cudowna. :loveu: A foty i komentarze Malgoski :Cool!::Cool!::Cool!: -
Dziś nie ma porannych wiadomości od dziewczynek ?:roll:
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66'] Biedny Terrutek....niby taki radosny na zdjęciach ale generalnie jest bardzo smutny, szczególnie kiedy zamykamy go w boksie...:shake:[/QUOTE] Ale na wszystkich zdjęciach jest uśmiechnięty. ;) I naprawdę nie ma telefonow o takiego fajnego psa ? :crazyeye: