barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Cioteczki zaglądajcie też na bazarek do elke dla Frania i Maksia. Niedługo koniec przydałoby się go troszkę rozruszać. ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232449-BAZAREK-ODZIEŻOWY-dla-Frania-i-Maxia-z-OLKUSZA-Do-29-09-2012r-godz-23-30[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Hotelik jest zarezerwowany zgadnijcie gdzie?? heh będzie mieć za sąsiadów Maxia, Jokerka, jeszcze kilka dni Frania, który idzie do adopcji :) i np. Romusia ;) kto już wie gdzie będzie Sonia? ;)[/QUOTE] Rozumiem, że w Amoku. Czy Franio z Olkusza ma iść do adopcji ? To byłaby super wiadomość. :lol: [QUOTE] Dzięki, biegniemy :) [/QUOTE] Też zajrzę na bazarek tatankas. Zapiszę przynajmniej ;) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']mistrzynią wirtualnych bazarków jest Javena.[/QUOTE] To prawda ona robi prześliczne wirtualne bazarki. -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']Nadal chyba cisza :( w każdym razie na mail żadnych zapytań nie mam[/QUOTE] Ja niestety też nie - poza tym jednym z alegratki na samym początku. Codziennie, mimo urlopu, staram się sprawdzić pocztę. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kejsi']Dzwoniła Pani bardzo przejęta bardzo miła. Chce adoptować psinę. Trzymajcie kciuki. Lecę do pracy, a potem ją zawieziemy.[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcia :loveu: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Sonia to jedna z suniek które oglaszałam ? Ona dalej ma ogłoszenia tylko kontakt na Iwonkę jest zmieniony. -
[quote name='karolciasz28']Mogę pomóc w ogłoszeniach dla kolejnego psiaka, tylko proszę maila ;).[/QUOTE] Karolciasz, a moze w międzyczasie dorobiłabyś Gapciowi i Galganowi ? Ja zrobiłam im siedem (tablica, alegratka,gumteree, przygarnijzwierzaka, morusek, cafeanimal i dogomania), wkleiłam linki a więcej z powodu wyjazdu niestety nie zdążę ....W linku masz gotowy tekst i fotki. PS Karolciasz, czy nie dałoby się ich podciągnąć pod jakąś rasę ?;)
-
Sliczne zdjęcia :lol: Marta, sama je wstawiłaś ?
-
[quote name='Marta72']nie robiłam nowych ona ucieka jak tylko widzi wycelowaną w nia kom :( ale postaram sie jakos nad tym tez popracować i się z nią dogadać:)[/QUOTE] [quote name='Marycha35']Foty pożądane:):):) i wskazane![/QUOTE] [quote name='Malgoska']też czekam na zdjęcia sunieczki:)[/QUOTE] Może by tak pstryknąć kiedy Sunia śpi ? [quote name='iwoniam']jak tylko otrzymam od Marty72 mms zaraz wstawię naszą piękność[/QUOTE] A mnie się zdawało, że czytałam, że już masz fotki do wstawienia... Musialam coś pokręcić.
-
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']dzięki barb :) ja zamieściłam zdjęcia z imionami piesków ale nie wiem czy to pomoże...[/QUOTE] Widziałam, że się bardzo napracowałaś... sharka,a może Ty moglabyś gdzieś rozwiesić papierowe ogłoszenia? Zawsze to większy sens wywiesić je w Wielkopolsce, niż np. u mnie na Podkarpaciu. A może jeszcze jakaś Cioteczka z Wielkopolski tu zagląda ? -
[quote name='bea100']A jest u Was może jakiś psiak jakiego poniżej szukam? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232581-miły-pies-do-10kg-łaciaty-do-max-3-lat-czeka-na-psa-już-dom-pod-W-wą-(transport)?p=19708698#post19708698[/URL][/QUOTE] bea, wstawiłam Frania - tez uratowanego z Olkusza obecnie pod opieką elke. Jest kudłaty, łaciaty, mały i młody - może się spodoba.
-
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Postaram sie wyedytować wieczorem.[/QUOTE] Wyedytowałam gumtree, alegratka, przygarnijzwierzaka. Na Dogomanii niestety nie ma mozliwosci edycji... Nowe : [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/125809/Grzeczne-sympatyczne-pieski-szukaja-domow/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Filus,73186[/url] -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']chyba na FB nie zmieniaj cioteczko zaraz dodam resztę linków do ogłoszeń edit: dodałam na poprzedniej stronie to co zrobiłam ja, jeszcze są te co zrobiła barb :)[/QUOTE] Postaram sie wyedytować wieczorem. -
Iwoniam, pisalaś coś o nowych fotkach Szczęściary... Będą ?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'][B]Czokuś [/B]nadal chory - dziś dostał kolejne leki. Bieduś mały..[/QUOTE] [quote name='Malgoska']co jest Czokusiowi?[/QUOTE] No wlaśnie, co mu jest ? -
[quote name='wojtuś'] Domku znajdź się dla Trufelki ;);)[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki:
-
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='Handzia55']Oczywiście! To przecież także zwiększa szanse na domek. Ja, niestety, mieszkam na drugim końcu Polski:shake: i plakatów powiesić nie mogę:-([/QUOTE] Ja też na drugim końcu... -
[quote name='Figunia']i dziś pogłaszczę Vikunię...[/QUOTE] [quote name='iwoniam']i jak i jak? Figuniu? napisz...[/QUOTE] Iwoniam, to niestety tylko wirtualne głaskanko...