Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Cioteczki zaglądajcie też na bazarek do elke dla Frania i Maksia. Niedługo koniec przydałoby się go troszkę rozruszać. ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232449-BAZAREK-ODZIEŻOWY-dla-Frania-i-Maxia-z-OLKUSZA-Do-29-09-2012r-godz-23-30[/url]
  2. [quote name='iwoniam']Hotelik jest zarezerwowany zgadnijcie gdzie?? heh będzie mieć za sąsiadów Maxia, Jokerka, jeszcze kilka dni Frania, który idzie do adopcji :) i np. Romusia ;) kto już wie gdzie będzie Sonia? ;)[/QUOTE] Rozumiem, że w Amoku. Czy Franio z Olkusza ma iść do adopcji ? To byłaby super wiadomość. :lol: [QUOTE] Dzięki, biegniemy :) [/QUOTE] Też zajrzę na bazarek tatankas. Zapiszę przynajmniej ;)
  3. [quote name='Asiaczek']Pozdrawiamy Dwie Panienki Insektowe:)[/QUOTE] Wirtualne głaski dla pieseczków ;)
  4. [quote name='Malgoska']mistrzynią wirtualnych bazarków jest Javena.[/QUOTE] To prawda ona robi prześliczne wirtualne bazarki.
  5. [quote name='sharka']Nadal chyba cisza :( w każdym razie na mail żadnych zapytań nie mam[/QUOTE] Ja niestety też nie - poza tym jednym z alegratki na samym początku. Codziennie, mimo urlopu, staram się sprawdzić pocztę.
  6. [quote name='Kejsi']Dzwoniła Pani bardzo przejęta bardzo miła. Chce adoptować psinę. Trzymajcie kciuki. Lecę do pracy, a potem ją zawieziemy.[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki:
  7. Piękne zdjęcia :loveu:
  8. Sonia to jedna z suniek które oglaszałam ? Ona dalej ma ogłoszenia tylko kontakt na Iwonkę jest zmieniony.
  9. [quote name='karolciasz28']Mogę pomóc w ogłoszeniach dla kolejnego psiaka, tylko proszę maila ;).[/QUOTE] Karolciasz, a moze w międzyczasie dorobiłabyś Gapciowi i Galganowi ? Ja zrobiłam im siedem (tablica, alegratka,gumteree, przygarnijzwierzaka, morusek, cafeanimal i dogomania), wkleiłam linki a więcej z powodu wyjazdu niestety nie zdążę ....W linku masz gotowy tekst i fotki. PS Karolciasz, czy nie dałoby się ich podciągnąć pod jakąś rasę ?;)
  10. Sliczne zdjęcia :lol: Marta, sama je wstawiłaś ?
  11. Missiaa, missiek wstawiłam Gałgana i Gapcia na ten wątek. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231406-Poszukujemy-2-dużych-średnich-psów-stróżujących-domek-jednorodzinny-z-dużym-ogrodem[/URL] Czy oni mogą mieszkać w budzie + ocieplana weranda ?
  12. [quote name='Marta72']nie robiłam nowych ona ucieka jak tylko widzi wycelowaną w nia kom :( ale postaram sie jakos nad tym tez popracować i się z nią dogadać:)[/QUOTE] [quote name='Marycha35']Foty pożądane:):):) i wskazane![/QUOTE] [quote name='Malgoska']też czekam na zdjęcia sunieczki:)[/QUOTE] Może by tak pstryknąć kiedy Sunia śpi ? [quote name='iwoniam']jak tylko otrzymam od Marty72 mms zaraz wstawię naszą piękność[/QUOTE] A mnie się zdawało, że czytałam, że już masz fotki do wstawienia... Musialam coś pokręcić.
  13. [quote name='sharka']dzięki barb :) ja zamieściłam zdjęcia z imionami piesków ale nie wiem czy to pomoże...[/QUOTE] Widziałam, że się bardzo napracowałaś... sharka,a może Ty moglabyś gdzieś rozwiesić papierowe ogłoszenia? Zawsze to większy sens wywiesić je w Wielkopolsce, niż np. u mnie na Podkarpaciu. A może jeszcze jakaś Cioteczka z Wielkopolski tu zagląda ?
  14. Jeszcze Gałgan i Gapcio ;) [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Galgan-i-Gapcio,73192[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/125823/Galgan-i-Gapcio-szukaja-wspolnego-domu/[/url]
  15. Znalazłam na wątku takie kudlate cudo ale nie jest łaciate... Amigo, waga 7 kg. [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/amigo/amigo13[/IMG]
  16. [quote name='bea100']Barb- już Frania "przygotowałam do wysyłki" na niedzielę wieczór- zawsze to jakaś szansa...[/QUOTE] Super byłoby gdyby sie spodobał.
  17. [quote name='bea100']A jest u Was może jakiś psiak jakiego poniżej szukam? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232581-miły-pies-do-10kg-łaciaty-do-max-3-lat-czeka-na-psa-już-dom-pod-W-wą-(transport)?p=19708698#post19708698[/URL][/QUOTE] bea, wstawiłam Frania - tez uratowanego z Olkusza obecnie pod opieką elke. Jest kudłaty, łaciaty, mały i młody - może się spodoba.
  18. [quote name='barb']Postaram sie wyedytować wieczorem.[/QUOTE] Wyedytowałam gumtree, alegratka, przygarnijzwierzaka. Na Dogomanii niestety nie ma mozliwosci edycji... Nowe : [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/125809/Grzeczne-sympatyczne-pieski-szukaja-domow/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Filus,73186[/url]
  19. [quote name='sharka']chyba na FB nie zmieniaj cioteczko zaraz dodam resztę linków do ogłoszeń edit: dodałam na poprzedniej stronie to co zrobiłam ja, jeszcze są te co zrobiła barb :)[/QUOTE] Postaram sie wyedytować wieczorem.
  20. [quote name='missieek']k super że [B]Gałgan [/B]i [B]Gapcio [/B]mają wspólne ogłoszenia [/QUOTE] Postaram się dziś jeszcze kilka dorobić.
  21. Iwoniam, pisalaś coś o nowych fotkach Szczęściary... Będą ?
  22. [quote name='iwoniam'][B]Czokuś [/B]nadal chory - dziś dostał kolejne leki. Bieduś mały..[/QUOTE] [quote name='Malgoska']co jest Czokusiowi?[/QUOTE] No wlaśnie, co mu jest ?
  23. [quote name='wojtuś'] Domku znajdź się dla Trufelki ;);)[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki:
  24. [quote name='Handzia55']Oczywiście! To przecież także zwiększa szanse na domek. Ja, niestety, mieszkam na drugim końcu Polski:shake: i plakatów powiesić nie mogę:-([/QUOTE] Ja też na drugim końcu...
  25. [quote name='Figunia']i dziś pogłaszczę Vikunię...[/QUOTE] [quote name='iwoniam']i jak i jak? Figuniu? napisz...[/QUOTE] Iwoniam, to niestety tylko wirtualne głaskanko...
×
×
  • Create New...