Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] Ja np. zawsze pytam czy nie dałoby się obniżyć, bo kupuję tu dużo i niespecjalnie chcę dodatkowo płacić , bo wolę za to zrobić więcej zakupów..[/QUOTE] Mam dokladnie tak samo. Pytam czy jest mozliwość wysyłki w kopercie z odzysku, jeżeli fant nie jest szczególnie wartościowy prosze o wyslanie listem zwyklym, zdarza mi się wylicytowany fant przekazać na kolejny bazarek. Też żal mi tych pieniędzy, które zostawiamy poczcie przy okazji bazarkow. Zdarza się, przecież że koszty wysyłki przewyższają wartość zakupu. [quote name='black_sheep']A ja zaklejam koperty bąbelkowe białą kartką z drukarki i mam nówkę. Robię tak od lat i nie liczę nigdy za pakowanie. Cała rodzina i znajomi zbierają mi te koperty;) Polecam, bardzo fajny sposób, tani i jaki eko:)[/QUOTE] Też zbieram używane koperty i staram sie je ponownie wykorzystywać w sposób jaki opisałaś. :lol: Dostałam kiedyś taką przesylkę od Cioteczki Javeny i ogromnie mi się to spodobało. :lol: Uważam, że jest to szanowanie kieszeni klienta.:lol:
  2. [quote name='sharka']Wczoraj porobiłam Uszatkowi indywidualne ogłoszenia na tablicy, alegratce i przygarnij zwierzaka. [/QUOTE] Wkleisz linki ? [QUOTE] Dzisiaj dzwoniła do mnie p. dr, niestety brak telefonów. Nie wiem dlaczego bo jest dużo odsłon :( [/QUOTE] Niestety ilość odslon nie zawsze przekłada sie na telefony. [QUOTE] Porobi nowe zdjęcia Psiaki są małe, młode kudłate i żadnego chętnego? jak będą zdjęcia, to porobię im ogłoszenia indywidualne (nauczyłam się :D ) albo wykupię pakiecik bo już nie wiem co robić :/[/QUOTE] [quote name='iwonamaj']Ja też nie mam pomysłu, takie cudeńka i nic... A cudeniek jest aż 7 :([/QUOTE] Też myślałam, że takie młode, ładne, sympatyczne psiaki szybko znajdą domy. Ja mialam tylko ten jeden mail z alegratka i cisza... Dziwczyny moze wydrukować ogloszenie z tablicy i powiesić np. u weta w sklepie zoologicznym i gdzie tylko to mozliwe ?
  3. [quote name='Nutusia']Trafiłam tu przez przypadek i tak się cieszę, że omatkomojaicórkojedyna! :) To kolejny dowód na to, że nie ma sytuacji beznadziejnych i nigdy nie należy wątpić w cuda ;)[/QUOTE] Fajnie Nutusiu, ze trafiłaś do Minii :lol:
  4. [quote name='elke']Zapraszam na bazarek dla Frania i Maxia :smile: jutro dodam więcej ciuszków, nie wyrabiam :-( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232449-BAZAREK-ODZIEŻOWY-dla-Frania-i-Maxia-z-OLKUSZA-Do-29-09-2012r-godz-23-30?p=19690388#post19690388"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post19690388[/URL][/QUOTE] Bylam "rzucić okiem" i zapisalam sobie.
  5. ogłoszenie na dogo [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5777/[/url]
  6. [quote name='missiaa']Super poprawiłaś :) Ja to nie umiem pisać ładnie tekstów. A ten teraz jest świetny Imię do kontaktu to Angelika. Ona wie jak przeprowadzać wywiady potencjalnych domków- więc numer jest do niej :)[/QUOTE] Dziekuję. Pózniej wstawię linki ogloszeń, które się jeszcze aktywują. A resztę zrobię jutro. Galgan i Gapcio to bardzo piękne pieski. Trudno uwierzyć, że tak dlugo czekają na dom. czy nie mozna by ich podciągnąć pod jakąś rasę. Może gdyby w ogloszeniu były w jakimś "typie" szybciej wzbudziłyby zainteresowanie? Ma ktos jakiś pomysł ?
  7. [quote name='barb']Ja też dostałam. Dziś niestety nie dam rady zrobić bo net znowu muli...Może jutro będzie lepiej.[/QUOTE] Troszeczkę ale tylko troszeczkę przerobilam tekst. Może być? I jakie imię wpisać do kontaktu Karolina czy Angelika ? [B]Gałgan i Gapcio[/B] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Wesole,-zdrowe,-dwuletnie-psiaki-szukaja-domu-id49474.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/dwa-piekne-sympatyczne-psiaki-szukaja-21218795.html[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5776/[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Dwa-mlode-zdrowe-wesole-pieski-szukaja-wspolnego-domu-W0QQAdIdZ415520309[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/wesole-zdrowe-dwuletnie-psiaki-szukaja-domu-ID1A5FN.html[/URL]
  8. [quote name='sharka'] iwonamaj 2,60 zł - wyróżnienie na alegratka.pl Dzieki barb za alegratkę :*[/QUOTE] Zostało juz niestety tylko wyrożnienie o 2 punkty. Dołożę jeszcze wieczorem punkt od siebie.
  9. [quote name='Malgoska']zaraz Ci wyślę konto iwoniam, ja przelewam tam pieniązki z bazarkow więc mysle, że też mozesz tam wpłacić tylko opisz na co.[/QUOTE] Dzięki. Do Iwoniam też wysłałam prośbę na PW ale ona może tu zajrzeć dopiero w nocy.
  10. [quote name='barb']Małgoska podeślij mi konto na PW bo też chciałam grosik wpłacic. :lol:[/QUOTE] Bo mam konto Iwoniam na Olkusz a nie wiem czy to jest to samo co na BDT.
  11. [quote name='Malgoska']Mam wpłatę 50,00zł od Figuni na dt iwoniam; przelewam na konto Iwonki:) proszę o potwierdzenie jak pieniązki dotra:)[/QUOTE] Małgoska podeślij mi konto na PW bo też chciałam grosik wpłacic. :lol:
  12. Krakowianko, jeśli masz troche czasu to możesz już zacząć robić bazar z tym co zostało z poprzedniego bazarku na bdt iwoniam ([SIZE=1]tam zostało ponad 30 fantów[/SIZE]) , zostawić wolne posty i tam sukcesywnie wklejać to co będzie miala juz obfcocone beataf.:lol: ([SIZE=1]ale pewnie juz wpadlaś na ten pomysł[/SIZE])
  13. [quote name='iwoniam']mam jej nowe zdjecia zamieszcze jutro na olkuskim watku[/QUOTE] To czekam na fotki :lol:
  14. Trzymam kciuki za szczęśliwą podróż maleństwa.
  15. [quote name='Becia66']Minni już u mnie, jutro rano kurs na Warszawę :loveu: [/QUOTE] [quote name='figa33']oj czekamy tu na nią !!:loveu:[/QUOTE] Trzymam kciuki za maleńką.
  16. [quote name='kinga_kinga7']tą dyskusję odnośnie Pani T. zaczęłam chyba ja...przepraszam! ale trochę puściły mi już nerwy:([/QUOTE] To nie ma być kampania przeciw Pani Miroslawie tylko za Waszym schroniskiem.:lol:
  17. [quote name='barb']Ja też dostałam. Dziś niestety nie dam rady zrobić bo net znowu muli...Może jutro będzie lepiej.[/QUOTE] W zdjęciach Galgana jest link do zdjęć Gapcia. W trzecim linku jest duzo zdjęć ale co będzie jak pomieszam chłopaków i jeszcze sunię ?
  18. [quote name='Malgoska']myslę, że Ci co teraz walczą dalej ;) ale nie będę do tego wracać...... [/QUOTE] A ja będę Cie jednak do tego namawiać.;) Moze to jakaś pomyłka... Przecież teraz już nawet bazarku obawiasz się rozsyłać.
  19. [quote name='barb']Czytałam, że ta Pani opiekuje się 60-cioma kotami. Chyba należy ją traktować z szacunkiem...[/QUOTE] [quote name='Malgoska']myslę, że Ci co teraz walczą dalej ;) ale nie będę do tego wracać...... kinga a dlaczego ta Pani od 60 kotów gra nieuczciwie? w krak vecie musisz głos potwierdzić smsem więc tam już trudno o nieuczciwe zagranie. a zakładanie konta na dogo tylko po to żeby zagłosowac uważasz za uczciwe?[/QUOTE] Oczywiście życzymy wygranej Schronisku ale uważamy, że przeciwnikowi w walce należy się szacunek.
  20. [quote name='Malgoska']ja nie mogę rozsyłać bo dostałam upomnienie .....[/QUOTE] I nie zapytałaś kto się na Ciebie poskarżył ? To zapytaj ;) Ja bym nie odpuściła.
  21. [quote name='kinga_kinga7']ok,ale gra trochę nie uczciwie![/QUOTE] Dlaczego ?
  22. [quote name='missiaa']1200?! cholera skąd ona ma takie poparcie?[/QUOTE] [quote name='kinga_kinga7']ja się wkurzyłam już i postanowiłam napisać do niej e-maila [B]odp p.Mirki to my gramy nie fer,nie podpisywałam między forami żadnego zobowiązania więc mam to gdzieś[/B] ręce już opadają.......[/QUOTE] [quote name='Justyna Lipicka']a ona gdzieś na dogo "funkcjonuje"? skąd ma aż takie poparcie? ja zaraz idę na fcb rozgłosić.[/QUOTE] Czytałam, że ta Pani opiekuje się 60-cioma kotami. Chyba należy ją traktować z szacunkiem...
  23. [quote name='sharka']mogę pomóc w ogłoszeniach bo nic innego nie jestem w stanie zrobić, już sama potrafię zrobić ogłoszenie na tablicy i gumtree ale niestety ciężko mi się zorientować który psiak poszedł do domu, który potrzebuje ogłoszeń, gdzie są zdjęcia, jaki tekst... Najlepiej kojarzę LaCostę i Basta, Milka w domu, szczeniakom barb aktualizuje tak? To teraz Agis i kto byłby do ogłaszania? Nie będę z założonymi rękami siedzieć bo mnie szlag trafi...[/QUOTE] sharka, odświeżam/odnawiam Basta i szczeniaki.
  24. [quote name='iwonamaj']Piękni są, młodzi, grzeczni... Jeszcze tylko 3 brakuje...Czekamy na resztę fotek i imion...[/QUOTE] [quote name='sharka']żeby chociaż ta 4 domki znalazła...[/QUOTE] [quote name='yucca']Trzymam kciuki za chłopaków :thumbs:[/QUOTE] Cioteczki na ogloszenia jednego psiaka nieraz udaje się wyadoptować innego. Nie wiecie czy w ogóle są o nie jakieś telefony ?
  25. Ja też dostałam. Dziś niestety nie dam rady zrobić bo net znowu muli...Może jutro będzie lepiej.
×
×
  • Create New...