barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, wstawilam już na glownym wątku przytuliskowym ale wklejam i u Kaji - [B]prośbę o zaglosowanie na mamę missieek w ankiecie Dogomanii na kandydata do Krakvetu. Ona ma pod opieką mnóstwo zwierząt uratowanych z pseudoschroniska w Olkuszu. [/B] Link w moim podpisie. Glosowanie do godz. 17.00; 16-tego wrzesnia. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/URL] -
Beciu, wielkie dzięki za oddany głos a także za zwrócenie uwagi na nie działający link :Rose: A resztę Cioteczek również proszę o pomoc dla Mamy missieek :modla: [quote name='barb']Dziewczyny, mam prośbę o zaglosowanie na mamę missieek w ankiecie Dogomanii na kandydata do Krakvetu. Ona ma pod opieką mnóstwo zwierząt uratowanych z pseudoschroniska w Olkuszu. Link w moim podpisie. Glosowanie do godz. 17.00; 16-tego wrzesnia. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/URL][/QUOTE]
-
Su - przerażona ruda piękność i jej dzieci proszą o pomoc
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Zapiszę wątek:lol: -
[quote name='bea100']I tak to po rozmowie z Panią Magdaleną stałam się właśnie "opiekunem wirtualnym" suczy niesmiałej Su. Co u niej słychać- będę pisała już na jej wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195612-Dwie-rude-Psie-Mamy-i-ich-7-dzieci-proszą-o-ogłoszenia!?p=19672677#post19672677[/URL][/QUOTE] Super i wątek założyłaś :lol:
-
Cioteczki, mam do Was ogromną prośbę o oddanie glosu w ankiecie Dogomanii na kandydata do Krakvetu na Mamę missieek, ktora prowadzi BDT dla wielkiej ilości zwierzaków, w wiekszości wyciągniętych z Olkusza. Link w moim podpisie
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']dlatego pomóżcie mi rozsylac, na jakies 20 wyłań sa 3-4 wpisy.[/QUOTE] [quote name='missiaa']ja ciągle okupuje bazarki podrzucam i proszę o głosy[/QUOTE] missiaa najlepsze efekty daje jednak pisanie na PW. To ja tez biorę sie do rozsyłania. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Dzięki nie chcę ludzi złościć, bo oni chcą takie puchate kocie kulki, a jak im proponuję persa zabranego z Olkusza to mówią, że persa nie.. NIech dzwonią Ci, którzy rzeczywiście kotka chcą "zwykłego", a nie tylko Erinke a tak nawiasem mówiąc- po usunięciu Erinki był dzis tel o KOWU - i w jego sprawie wysłalam niedawno 2 emaile :) oba domki w Krakowie Trzymajcie kciuki ! [/QUOTE] Kciukuję :kciuki: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malinka91']Dziewczyny zeżarło mnie bo mój internet ostatnio okrutnie szwankuje. Dzisiaj 15 minut czekam na załadownie tej strony! [/QUOTE] Też mam wielki poblem z internetem. :shake: [QUOTE] Jednak muszę napisać że znalazła się para która chce wziąć Atosa. Iwona wysyłam im numer do Ciebie więc czekaj na telefon, mam nadzieję że zadzwonią. [/QUOTE] To przynosisz dobre wieści Malinko :lol: Pozostaje trzymać kciuki. Czy oddalaś juz głos na Mamę missieek w ankiecie Dogo na kandydata do Krakvetu ? :lol: -
[B]Cioteczki, gorąca prośba o oddanie glosu na Mamę missieek w ankiecie Dogo na kandydata do Krakvetu. Link w moim podpisie.[/B]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Piękny pies z Ajaxa.:lol: Oby było mu dobrze w tej firmie. :lol: Ikusiu,Iwoniam - tak jak chciałyście - ogłoszenia Erinki usunięte. -
Dziewczyny, mam prośbę o zaglosowanie na mamę missieek w ankiecie Dogomanii na kandydata do Krakvetu. Ona ma pod opieką mnóstwo zwierząt uratowanych z pseudoschroniska w Olkuszu. Link w moim podpisie. Glosowanie do godz. 17.00; 16-tego wrzesnia. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/URL]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']zresztą, nawet jeśli my byśmy wygrali w ankiecie dogomaniackiej- to ludzie z BP i tak na pewno na krak-vecie głosowaliby na BP a nie na nas.[/QUOTE] A to nie chodzi o wyłonienie jednego kandydata z dogo? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']Myślę, że już nie uda nam się przebić.. za duża różnica w głosach.. co ciekawe np dwa ostatnie komentarze głosujące na konkurenta są od osób które mają na swoim koncie jeden jedyny post właśnie w sprawie głosowania. A może po prostu szukam podstępu. No trudno, karma pilnie potrzebna, ale jak nie w tym miesiącu to może w przyszłym :([/QUOTE] Trzeba jeszcze rozsylać PW i na watkach zapraszać do głosowania. Z tymi jednopostowymi dogomaniakami - rzeczywiście dziwne. -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwonamaj']Oby się udało skontaktować z panią doktor i domek sprawdzić... Bo psiunie chyba są grzeczne, na takie wyglądają...[/QUOTE] Do mnie ta osoba w sprawie ogloszenia więcej sie nie odezwała. Mam nadzieję, że wykonała telefon lub sms do Pani doktor. [quote name='mariamc']Nasz teren to teren tylko i wyłącznie miasta Szczecinka.[/QUOTE] A jest możliwość podpisania o dpowiedniej umowy przez gminę i Urzad Miasta? Schronisko podlega pod Urząd Miasta ? -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
A ja dostalam taka odpowiedź z portalu alegratka Wklejam ją "Witam, Zainteresowało mnie to ogłoszenie. Mogę jednego pieska przygarnąć. Czy pieski lubią dzieci (mam 3) ?? [I]izas[/I] " I swoją odpowiedź [B]"2012-09-14 13:38:39[/B] Bardzo dziękuje za zainteresowanie psiaczkami. Ja tylko grzecznościowo zrobilam ogłoszenie chcąc pomóc i aktywowalam go na swój mail. Pani doktor nie podala swojego maila więc nie mogę na nią przekierować. Nie znam jej też osobiście - mieszkam na Podkarpaciu. Sprawę znam z portalu Dogomania, gdzie pieski mają założony wątek. Bardzo proszę o skontaktowanie się z Panią Dr telefonicznie, ewentualnie sms-em lub podanie jakiegoś kontaktu do siebie. Czy Pani/Pan mieszka gdzieś w pobliżu Szczecinka ? Pozdrawiam serdecznie. podpis" -
Wyróżnione do 13 października.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']tam dopiero po 16 wrzesnia ruszy ankieta teraz jest jakis wybor wspolnego kandydata z dogo, a potem wszyscy z dogo na niego głosuja w kravecie, tak zrozumialam...[/QUOTE] Dobrze zrozumiałaś :lol: -
[quote name='missieek'][COLOR=#000000]zapraszam na wrześniowe [/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000]głosowanie na kandydata Dogomanii do KrakVetu zgłosiłam moją mamę i psiaki pod jej opieką, większość po Olkuszu bardzo potrzebna jest pomoc z karmą [/COLOR][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080[/URL][/QUOTE] Ja tez. Teraz zachęcam innych.
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232151-Zrobię-po-20-ogłoszeń-dla-psiaków-w-potrzebie?"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/232151-Zrobię-po-20-ogłoszeń-dla-psiaków-w-potrzebie?[/URL] missieek zarezerwowalam oglosznia dla jednego z psiakow na tym wątku. Podeslij tam jak najszybciej tekst i zdjęcia lub wytypuj psiaka, ktory jest najbardziej potrzebujący.
-
Na tablicy ?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']Ta sunia ze zmasakrowaną łapką dziś pojechała pod opiekę stowarzyszenia INNI z Chrzanowa. Dlatego też barb nie podawałam nr konta na pw... bo sunia już nie pod naszą opieką. Ale jakby ktoś chciał, można przekazać pieniążki na leczenie jej łapki do stowarzyszenia.[/QUOTE] Czy to godna zaufania organizacja ?