Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Marta, ciuszki w rozmiarach 44,46,48 warto wystawić - większe rozmiary dobrze sie sprzedaja.
  2. [quote name='hell_angel']Ja tylko tak na szybko, bo mam dziś straszny nawał pracy. Zrobiłam Sonieczce kilka nowych ogłoszeń: [URL]http://tablica.pl/oferta/oddam-zywiolowa-rezolutna-suczke-wiek-5-miesiecy-ID1CLG9.html[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-ODDAM-YWIOLOW-REZOLUTN-SUCZK-wiek-5-miesiecy-W0QQAdIdZ418496244[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-372427.html[/URL] [URL]http://krakow.olx.pl/oddam-zywiolowA-rezolutnA-suczke-wiek-5-miesiecy-iid-442868084[/URL] Co do bazarku, szczerze mówiąc nie wiem jak się za niego zabrać i jeśli mamy go zrobić same to bardzo proszę kogoś doświadczonego o wskazówki i najważniejsze zasady.[/QUOTE] Bardzo ładne ogłoszenia :lol: Myślę, że Malgoska nie odmówi pomocy w bazarku jeśli będziesz potrzebować ;)
  3. [quote name='Gosiapk'][SIZE=3][B]Wybacz barb :Rose: [/B] [/SIZE] Oops, ale gafa :oops: Myślałam, że to Ziutencja ogłasza Lalę.[/QUOTE] Nic nie szkodzi. Ja już dość dawno robiłam jej ogłoszenia, wypatrzyłam ją na olkuskim wątku. [quote name='Gosiapk']A mnie się ciągle wydaje, że Ziutencja przed wakacjami ogłaszała Lalę :hmmmm: a może to była Adelka :hmmmm:[/QUOTE] Być może wcześniej ogłaszała ją Ziutka.
  4. [quote name='Gosiapk']Ziuteczko, a czy mogłabyś sprawdzić, czy nie trzeba wznowić ogłoszeń Lali? :razz:[/QUOTE] Wznawiam i odświeżam Lali tam gdzie to możliwe; na tablicy, allegratka, przygarnijzwierzaka, wczoraj na eoferty.com
  5. [quote name='barb']przepiekny tekst[/QUOTE] wzruszający [quote name='wtatara']zrobię dzisiaj ogłoszenia wyróżnione[/QUOTE] Oby z Beci tekstem przyniosły Kai dobry domek. :modla::modla::modla:
  6. [quote name='Ziutka']Ja cały czas czuwam ;)[/QUOTE] Zaglądam ;)
  7. [quote name='Malgoska']zakończył się bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232408-Dziś-koniec_Ogromniasty-bazar-z-klasą__na-Jokera-i-DT-Iwoniam-do-30-09-12-godz-22-00[/URL] uzbieraliśmy 760,00 zł Jak tylko dotrą wszystkie wpłaty, przekażę pieniązki iwoniam.[/QUOTE] Jesteś wspaniała :Rose: ofiarodawcy i kupujący też :Rose::Rose::Rose:
  8. [quote name='krakowianka.fr'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232994[/URL] banerek do bazarku u missiaa: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232994"][IMG]http://imageshack.us/a/img685/3892/miskpage001.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] super banerek :lol:
  9. [quote name='missiaa']Wklejam bazarek na psiaki z tego wątku[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232994-CIUCHY-książki-Settlers-i-inne-na-psy-pod-opiek-mamy-missieek-do-13-10-godz-23-00?p=19743358#post19743358"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/232994-CIUCHY-książki-Settlers-i-inne-na-psy-pod-opiek-mamy-missieek-do-13-10-godz-23-00?p=19743358#post19743358[/URL][/QUOTE] fajny bazar :lol:
  10. [quote name='Becia66']Skleciłam taki tekst dla Kai, proszę skomentujcie i ewentualnie powiedzcie co dodać, a co zmienić. [B]Kaja to sliczna, malutka ok.4 -letnia sunieczka z jedwabiście miękkim futerkiem w brązowo-podpalanym kolorze. Jest posłuszna, wykonuje polecenia, przychodzi na zawołanie i ładnie chodzi na smyczy. Bywa odrobinę zaborcza, dlatego nie powinna trafić do domu z małymi dziećmi, a towarzystwo drugiego psa sama sobie wybiera. Kaja bardzo przywiązuje się do ludzi, lubi być brana na rączki, głaskana i pieszczona. I pewnie już dawno znalazlaby dom gdyby....no właśnie, gdyby nie musiała przyjmować 1 tabletki dziennie, gdyż jest podejrzana o łagodny rodzaj padaczki, który wygląda tak, że Kaja np. idąc przysiada i lekko drży. Trwa to dosłownie chwileczkę i za chwilę wygląda jakby nic się nie stało. Odkąd bierze luminal, te drżenia ustały , jednak odstrasza to potencjalnych chętnych do adopcji. To strasznie smutne, że nikt nie chce psa któremu ,, coś'' dolega. Kaja jest najdłuższa stażem w przytulisku, kolejne psy przychodzą i odchodzą, a ona wciąż czeka. Ta czuła psinka tak bardzo kocha i chce być kochaną, tak prosi o chwilę uwagi i wpycha się na kolana, że strach nam myśleć iż kolejna zima czeka ją w zimnym schroniskowym boksie. Czy ktoś zechce dać dom tej nieszczęsliwej kruszynce, czy została już ,,skazana'' przez tę jedną głupią tabletkę, którą musi przyjmować raz dziennie ?[/B][/QUOTE] przepiekny tekst
  11. [quote name='missiaa']A ja zapraszam na mój pierwszy bazarek. Proszę o wyrozumiałość i rady, gdybym coś nie tak zrobiła:) Proszę o podbijanie chociaż, jeśli nic się nie spodoba [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232994-CIUCHY-książki-Settlers-i-inne-na-psy-pod-opiek-mamy-missieek-do-13-10-godz-23-00?p=19743358#post19743358[/URL][/QUOTE] zaraz zajrze [quote name='iwoniam'] no to bieguniem do missii pędzimy.. a ja błagam, aby trzymać mocno kciuki.. za Mikę (aby państwo, u których jest od wczoraj wytrwali, bo na razie jest tak sobie - oni w niej zakochani, ona trochę niespokojna) za Czokusia i za Apiska - tu to ja chyba o modlitwę proszę, bo chłopaki mają szansę na wspólny dom...[/QUOTE] :modla::modla::modla:
  12. [quote name='hell_angel']Panna Marple dostarczyła dzisiaj fanty na bazarek dla Sonii. DZIĘKUJEMY! :loveu: Zastanawiamy się, czy mamy przekazać je Malgosce, czy samodzielnie robić zdjęcia? [/QUOTE] Jeśli samodzielnie dasz sobie radę z bazarem to świetnie. Malgoska ma jeszcze wielki bazar do rozliczenia, musi rozesłaś PW, zrobić wysyłkę a to jest bardzo ciężka praca a na dodatek pisze, że jest chora.
  13. [quote name='luka1']Aha, dziękuję - wyślę zdjęcia Paskala, który ma ok. 8 mcy a urósł na dużego psa.No i Matr jest spory, bo Lobo to raczej średniak, zwłaszcza , że jest bardzo drobnej budowy.[/QUOTE] Dostalam kolejny mail i przekierowalam tym razem na adres mailowy fundacji. "Prawie z okolic:) Mieszkamy w Zalesiu Dolnym pod Piasecznem. Zależy nam, żeby nasz przyszły pies był a) szczeniakiem do 5 miesięcy max (mamy już jednego psa i 3 koty) b) docelowo duży, c) płeć nie ma znaczenia.Okazuje się, ze wcale nie jest łatwo znaleźć takiego pieska, więc absolutnie przewidujemy, że trzeba będzie pojechać gdzieś dalej by go znaleźć. Jeśli więc przekaże Pani mojego maila osobom, które mogłyby nam pomóc w znalezieniu pieska/suczki - będę wdzięczna " Wysłałaś psiaki ? Pani chcialaby co prawda szczeniaka do 5 miesięcy ale moze 8-cio miesięczny też się załapie i że to dobry dom.
  14. [quote name='Lu_Gosiak']kochani pilnie i to baardzo potrzebuje Kogos doswiadczonego z Krakowa do wizyty - czy Ktos moze mi pomóc? Kraków ul. Wysłouchów[/QUOTE] [quote name='Ikusia']Wysłouchów źle mi się kojarzy:(. Tam była ostatnia, jednodniowa adopcja Soni. Oczywiście nie jest powiedziane, że to ci sami ludzie.[/QUOTE] [quote name='Lu_Gosiak']a znasz dokładny adres moze?? lub nazwisko? lub telefo - porównam[/QUOTE] Dziewczyny skontaktujcie się ze sobą koniecznie na PW. Oby to nie byli Ci sami ludzie.
  15. Luka, przesłałam Ci na PW mail jaki dostalam z tablicy w sprawie szczeniaków. Tu kopiuję bez danych osobowych, Nie wiem z jakiego miasta jest Pani wyslalam do niej o to zapytanie. "Dzień dobry, nie wiem czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne, szukam pieska/suczkę, szczeniaka, który docelowo będzie raczej duży. Jeśli Państwa pieski są jeszcze dostępne i jest szansa na to, ze będą raczej z tych większych - proszę o kontakt - ... Pozdrawiam Agnieszka ..."
  16. [quote name='Malgoska']jakies dane do Ziutki....[/QUOTE] pw wyslij moze
  17. [quote name='iwoniam'][COLOR=#222222] [B]Diego [/B]- musimy zrobić ogłoszenia, bo te są sprzed ponad miesiąca chyba :( [B]Lala [/B]- ogłoszenia są, ale nie najnowsze [/COLOR][/QUOTE] tam gdzie to mozliwe wznawiam i odswiezam.
  18. [quote name='iwoniam'] Jest poza dogo (czyta nasz watek regularnie) pewna pani o imieniu na literkę P :) Prosi, aby zachować anonimowość, ale... pomoże nam z ogłoszeniami jak coś :) [B]Gdyby ktoś chciał, aby ona zrobiła ogłoszenia - napiszcie tylko tu na wątku prośbę - ona je na pewno zrobi dla nas i prześle aktywację na mój adres email (ew wybrany dla konkretnej osoby)[/B][/QUOTE]To super, że jest jeszcze ktoś chętny do pomocy w tym zakresie. Ja cie ostatnio zaniedbałam ogłoszeniowo ale wiele sie u mnie ostatnio działo i dzieje... [QUOTE] w razie czego u Malgoski jest jeszcze wielkie pudło firanek Ikusiowych; najwyżej je przekażemy na Sonię (jak Malgoska znajdzie chwilkę na ich sfotografowanie) i będzie trochę pieniędzy na malutką[/QUOTE] Malgoska mnostwo wysiłku wklada aby obfocić pieknie upięte firanki. [QUOTE] a ja ... a ja już nie mam szefa, bo się moja firma rozpadłą ;( heh pechuńcio.. [/QUOTE] :shake: [quote name='Malgoska'] W sprawie bazarku na Sonie, są firanki, (ostatnio nie mialy wzięcia, sprzedalo sie zaledwie pare, w tym sama kupiłam dwie :) ale jeszcze sporo do wystawienia jest);sa tez zaslony, sa tez ciuchy różne (od Ikusi, iwoniam, Nutusi, EwyMarty, Justynki, Alojzyny, Marty.....) i pare bibelotów, zrobimy taki zbiórkowy na Sonusie, na pewno sie cos uzbiera. Tylko Szelka mi musi dac powiesic i porobic fotki, ostatnio zjadła mi metr.... Wszystkie rzeczy trzymam....nic nie zginęło, jesli nie wystawiam tzn, ze nie dałam rady i tak bazary są spore....[/QUOTE] Podziwiam Cię kobieto jak to wszystko ogarniasz. Przecież to nie tylko kwestia wystawienia ale jeszcze rozliczenie i przede wszystkim wysyłka. A otrzymywać przesyłki od Ciebie to prawdziwa przyjemność.:lol: Wszystko tak starannie, pieczołowicie i troskliwie zapakowane. :loveu:
  19. [quote name='hell_angel'] super, zaczynamy gromadzić fanty, ale chyba ktoś musi mi podpowiedzieć jak zabrać się za stworzenie bazarku bo to mój "pierwszy raz" :lol: [/QUOTE] Sama będziesz go robić ? Bo zrozumiałam, że Malgoska była gotowa pomóc - a to już prawdziwa mistrzyni. :klacz::klacz::klacz:
  20. [quote name='masza44']Acha, to ok. Ja po prostu zobowiązałam się do jego ogłaszania i co jakiś czas mu wykupywałam pakiet ale jeśli ma zrobione to nie trzeba.[/QUOTE] Myślałam, że oni zawsze razem z Gapciem ogłaszani.
  21. [quote name='masza44']Hej, potrzebuje nowych zdjęć Gałgana do ogłoszeń o ile jeszcze nie znalazł domu.[/QUOTE] Gałgan miał ostatnio zrobionych 7 ogloszeń ode mnie i kilkanaście od Karolciasz28. Trzeba więcej ?
  22. [quote name='iwoniam']odwołali się do regulaminu gdzie - koło Oświęcimia to duży, wielki pies - chcę, aby go ktoś poznał, zanim zorganizuję mu taką podróż.. tam są dzieci - większe, ale dzieci - on lubi dzieci, dorosłych także, ale.. co jeśli się ich wystraszy? będę jechać kilkadziesiąt km z Natalią, aby się przejechać??[/QUOTE] Wcale się nie dziwię, że masz wątpliwości.
  23. [quote name='iwoniam']usunęli mi ogłoszenia Atosa (bernardyna..) :( nieładnie...[/QUOTE] Dlaczego ? [QUOTE]był o niego telefon, niby go chcą.. ale chcą, aby im go przywieźć = zanim go poznają, bo wiecie co?? bo pracują !!!!!!!!!!!!!!!! a ja siedzę i TV oglądam cały dzień :([/QUOTE] A gdzie mieszkają Ci ludzie ?
  24. [quote name='krakowianka.fr']:) a co do glosowania, przegrywamy o 150 glosow...! :([/QUOTE] jeszcze trzy dni...
  25. [quote name='Nutusia'] Przepraszam, że się wetnę, ale takie czarodziejskie anioły trafiły na bazarek, że się oprzeć nie mogę! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232773-Aniołowo-bazarek-dla-podopiecznych-Ewy-Marty-do-dnia-9-października-do-godz-19-00?p=19730054#post19730054[/URL][/QUOTE] urocze :lol:
×
×
  • Create New...