Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='elizziee']No a czemu miałabym sobie nie poradzić?:) Piesek mnie zna, ja znam jego, słucha się mnie, wiem mniej więcej jaki jest jego stan zdrowia i jestem świadoma tego, co przeszedł. Jest bardzo wdzięcznym psiakiem. Zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie niewiele nam czasu razem pozostało, ale tak sobie wymysliłam- przygarnać psiaka, który wiele przeszedł i wynagrodzić mu to tak długo jak się da. Nie mam 15lat;) trochę więcej;) zarabiam na siebie i kocham zwierzęta całym serduchem:)myślę, że będzie dobrze:)[/QUOTE] Też myslę, ze będzie dobrze - skoro masz takie pozytywne nastawienie. I mam nadzieję, że zostaniesz na wątku.:lol:
  2. [quote name='elizziee']Tak wiem dlatego tez tam zadzwoniłam i zapytałam, czy moge przyjść.Co do mojego psa, to jak go zobaczyłam pierwszy raz to nie wychodził nawet z budy, tak się bał. To Artur przekonał mnie, że trzeba go wbrew jego woli zabrać na spacer, pokazać że ludzie nie sa źli, ze spacer może być fajny, a nie stresujący:( na pierwsze 4 spacery wyciągaliśmy go siłą z budy, aż pewnego dnia przyszłam, a on sam do mnie wyszedł! :) Teraz to nie ten sam pies, ma mnóstwo energii i strasznie kochany jest:) Weterynarz stwierdził, że ma około 9-10lat, a nie 13 jak na początku wszyscy mysleli:) dlatego teraz tak bardzo się martwiłam o niego i o inne psiaki..[/QUOTE] Czyli Wilku jest mlodszy niż wynika z opisu na stronce ? :lol:
  3. [quote name='barb']Zaraz zajrzę na schroniskową stronkę. Ona dziś zaczęła znowu funkcjonować.[/QUOTE] Bardzo sympatycznie wygląda ale to już rzeczywiście senior. Poradzisz sobie ?
  4. [quote name='elizziee']dziękuję, również witam. Hmmm...zobaczę kto będzie na zmianie, jesli pani Ania to myślę nie będzie problemu, aby zrobić zdjęcia Cindy:) A mój psiak to Wilku, jest na stronie w dziale seniorzy. Wybrałam go, bo miał bardzo ciężkie życie i chcę mu to jakoś wynagrodzić...[/QUOTE] Zaraz zajrzę na schroniskową stronkę. Ona dziś zaczęła znowu funkcjonować.
  5. Witaj na Dogomanii, elizziee. Przydałyby sie aktualne zdjęcia Cindy do tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/180064-Życie-spędzone-na-czekaniu-11-lat-a-nie-znalazły-DS-czy-Ich-wiara-jest-naiwnością[/url]. A jesli to niemozliwe to może uda Ci sie uzyskać o niej jakieś aktualne informacje; stan zdrowia, samopoczucie itp. Ale jeśli w sobotę bedziesz zabsorbowana wyłącznie swoim nowym psiakiem to zrozumiemy. A można wiedzieć, ktorego wybrałaś ? Jest na stronie schroniska ?
  6. [quote name='Monika.Julia2']Niestety nie było mojej Lunki w Olkuszu, ale czy jest jakaś możliwość żeby powysyłać do schronisk jej zdjęcie? Tych miejsc z psami zaginionymi jest pełno, i tych biednych psiaków też jest pełno troche to jak szukanie igły w stogu siana a i tak czasem można się pomylić...[/QUOTE] Wysyłaj do schronisk ogłoszenia o swojej suni z prośba - jesli to mozliwe - o umieszczanie ich na stronie internetowej schroniska. Takie ogłoszenia zawsze zamieszczano w Orzechowcach k. Przemyśla kiedy kierowal nimi P.Artur... ww.schroniskoorzechowce.pl
  7. Dziękujemy za informacje o aktualnej sytuacji w Schronisku i witamy jednocześnie nowego dogomaniaka.
  8. [quote name='grzenka']Czy to prawda, że orzechowskie schronisko jest zamknięte z powodu kwarantanny i wstrzymano wejścia wolontariuszy na jego teren?[/QUOTE] Przed chwilą przeczytałam takie wpisy internautów na Nowiny24 Przemysl [URL]http://forum.nowiny24.pl/artur-bak-nie-zyje-odszedl-opiekun-i-przyjaciel-zwierzat-t69514/page__st__180[/URL]
  9. [quote name='karolciasz28']U Miśka wszytko w porządku. Szaleje chłopak z Grześkiem, potem śpią razem w łóżku, full wypas. :) Miał w tamtym miesiącu zapalenie ucha, ale szybko zostało to wyleczone. Dostałam maila o Miśka, nie mam pojęcia skąd kobita teraz wytrzasnęła ogłoszenie prawie sprzed roku :D[/QUOTE] Cieszę się że u Miska dobrze, tylko żal że ucho go bolało....biedaka ... Jeśli to fajny mail, niie da się podesłać innego pieska ?
  10. Fajne fotki.:lol: Dodam do ogłoszeń Basta :lol:
  11. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/102118-Orzechowce-nadal-potrzebujĄ-pomocy[/url]! od postu 8266
  12. [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Pożegnanie // 18 kwietnia 2013 "Wczoraj, nagle odszedł od nas kierownik schroniska, Artur Bąk. Wspaniały człowiek, który kochał zwierzęta i poświęcał się im ponad wszystko. Dzięki jego wrażliwości, wytrwałości i miłości schronisko w Orzechowcach stało się miejscem, w którym zwierzęta bezpiecznie mogą oczekiwać na swoich nowych ludzi. Przechodząc po terenie schroniska na każdym kroku widać jego pomysły, inwencje. Dziękujemy za wszystko. Bez niego to miejsce nigdy nie będzie takie samo." :-(
  13. Przy kwotach powyżej wstydzę, się napisać, że moja wplata na Viki w marcu byla o 2 zl większa niż zapisana w rozliczeniu (12 zł) :oops: -podniosłam miesięczną deklarację o 1 zł :oops:
  14. Iwoniam, ależ ogrom pracy włożyłaś w kolejąa aktualizację. Trzymam mocno kciuki w poniedzialek !!!
  15. [quote name='amacariel']podesle ;) nuż się uda...[/QUOTE] [quote name='Marta72']:thumbs::modla::modla::modla:[/QUOTE] Dziękujemy amacariel :kciuki:
  16. Chwilę mnie nie było u Suzanki z powodu...operacji (zupelnie nieprzewidzianej) ale teraz będę zaglądać i mocno trzymać kciuki za odzew na ogłoszenia. Mam nadzieję, że wizyta u Su udala się.
  17. [quote name='Marta72']kciuki idą w ruch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Trzymam mocno tylko nasz kudłacz jest troszkę większy od yorka czy westa ;)
  18. [quote name='Marta72']Barb, cioteczko! zdrowia życzę duzo!!! Szczęsiarka do Ciebie merda mini ogonkem:) Wracaj do sił kochana!!! Krakowianko jakbyś jakiś plakat o Trufli wyprodukowała, ślij mi na mejla, wydrukuję i porozwieszam u mnie. Obiecałam tez ciuszki na bazar. wyslę w tym tygodniu do Ciebie. Prosze o adres. Nie było mnie troszkę na dogo bo miałam małe zawirowania i czasu brakło. Z sunia ściskamy wszystkich.[/QUOTE] Dziękuję za ciepłe slowa. Dobrze, że znow jesteś na dogo i na wątku. [quote name='Malgoska']myślę o Trufelce cały czas, taka pechowa; pewnie będzie trzeba szykować jakiś bazarek....[/QUOTE] [quote name='Marta72']jakbyś się Małgosia zdecydowała daj znać, podeslę trochę rzeczy[/QUOTE] [quote name='Malgoska']no chyba muszę, bo ona ma takie długi, i nikt o nią nie pyta :([/QUOTE] Jesteście dziewczyny nieocenione. Malgoska odpocznij chociaz do końca miesiąca - tak jak zamierzalaś. Mam kilka fantow, które możnaby dołożyć do bazarku (z tego część obfoconych ) - jeśli Malgoska zgodzilaby się na ich wysyłkę ode mnie.
  19. [quote name='amacariel']Czy jest do adopcji moze jakis szczeniak/młody psiak? ma być słodki i kudłaty, typ yorka, pekinczyka, shih tzu, westa Jest osoba zainteresowana z Nowego Sącza[/QUOTE] [quote name='Marta72']może Barbórek z Olkusiego:)[/QUOTE] [quote name='amacariel']mogłabym poprosic o linka :oops:[/QUOTE] proszę bardzo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów[/URL] A to Barbórek - na pierwszej stronie wątku nazwany Barrym [IMG]http://www.adopcjapsa.pl/files/ogloszenie_50e830d6be9ee_640[/IMG] Barry to roczny kudłaty piesek, który kilka miesięcy spędził w schronisku i nie radził sobie w trudnych warunkach. Został zabrany do hoteliku w dniu św. Barbary i został ochrzczony Barbórkiem. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i dogaduje się z innymi psami, bardzo lubi się z nimi bawić. Do kotów nie wykazuje agresji. Opiekun jest dla niego najważniejszy, przytula się do niego całym sobą. Obcych osób na początku się boi, ale szybko się do nich przekonuje. Barbórek (Barry) bardzo potrzebuje swojego domu w którym poświęci mu się wystarczająco dużo uwagi, w innym wypadku może szukać sobie innych form spędzania czasu. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Czeka na dom w hoteliku niedaleko Krakowa. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy. Kontakt: tel.504 060 219, 603 283 744 mail- [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] To link do jego albumu na faceboku [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.305811539547192.1073741832.100003550449356&type=1[/URL] z tym, ze przesympatyczny piesek jest raczej średniej wielkości...
  20. [SIZE=3] Może ktoś ma zbędny Hepatic Royal lub mogłby okazyjnie odstapić ?[/SIZE] Potrzebny jest dla starszego bokserka Diego z wątku pieskow uratowanych z Olkusza : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów?p=20754359#post20754359[/url] "... ostatnio miał wirusa żołądkowego, nie wiem skąd mu się przyplątał. Było z nim bardzo źle, cud że z tego wyszedł, ale napewno odbiło się to na jego ogólnym stanie. Dwa tygodnie leczenia, kroplówki i antybiotyk. Biedak schudł i się osłabił. Tak by się przydała dobra karma dla niego, ale ja nie mam najmniejszych szans mu takiej zakupić. Weterynarz wspominała o Hepatic'u Royala. " Prosze o informacje na PW lub bezpośrednio do opiekunki pieska na mail [email][email protected][/email]
  21. Niestety też nie dam rady uczestniczyć w pogrzebie. Wczoraj wyszłam ze szpitala po operacji. Tam zreszta otrzymałam tę straszną wiadomośc - sms od Karolciasz28, w który nie mogłam uwierzyć.:-( Do wieńca oczywiście się dołożę, moja mama też - chociaz nie jest dogomaniaczką. Pieniążki mogę zaraz wysłać na konto komuś kto będzie na pogrzebie.
  22. Niestety nawet gdyby to byla poważna oferta to niestety Diego nie bedzie mogł skorzystać. Kopiuję mail otrzymany z jego dt :shake: "Diego będzie miał problem z chodzeniem po schodach za każdym razem jak będzie chciał wyjść na siku. Myslę, że serce daje już znaki, a do tego ostatnio miał wirusa żołądkowego, nie wiem skąd mu się przyplątał. Było z nim bardzo źle, cud że z tego wyszedł, ale napewno odbiło się to na jego ogólnym stanie. Dwa tygodnie leczenia, kroplówki i antybiotyk. Biedak schudł i się osłabił. Tak by się przydała dobra karma dla niego, ale ja nie mam najmniejszych szans mu takiej zakupić. Weterynarz wspominała o Hepatic'u Royala. Gdyby Pani gdzieś słyszała, że ktoś ma na zbyciu to proszę nas skontaktować. " Może ktoś ma zbędny Hepatic Royal lub mogłby okazyjnie odstapić ? Alojzyno, mozesz umiescić informacje od Pani Ingi na fb ?
  23. Pamiętam, ze obiecalam datek na Trufelkę (ale będzie drobna kwota...) Jednak w zeszły piątek niespodziewanie znalazłam sie w szpitalu ... wyszlam dopiero wczoraj. Dlatego nie wywiązalam się ze zobowiązania. Do netu zajrzalam tylko w związku z otrzymaną smutną wiadomością o śmierci Kierownika Schroniska w Orzechowcach [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/[/URL] bo nie mam jeszcze sily siedzieć przy kompie... Pamiętam też że obiecalam Trufli kilka ogloszeń ale mialy być nowe foty. Czy Trufla będzie umiala zachować czystośc w domu ? Czy mozna ja polecać jako pieska do mieszkania w bloku ? To bardzo istotne informacje.
  24. [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/[/URL] [IMG]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/p480x480/544762_10200972703502481_1693675892_n.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...