barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Alojzyno za zmodyfikowanie informacji w albumie Barborka :calus: Nie mogę odpowiedzieć, masz przepełnioną skrzynkę. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Czy Barbórek ma aktualne lub odświeżane ogłoszenia? Nie ma żadnego odzewu ? Kto go ogłasza, Justyna ? Kopiuję info o nim z zamieszczone przez Til na tym wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232988-Psiak-w-typie-Rhodesiana-zagłodzony-prawie-na-śmierć-(-POTRZEBNA-POMOC!!!/page63[/URL] [quote name='Till']pozwolę sobie napisać o przyjacielu Amora- Barym. gdyby ktoś chciał go wspomóc to byłoby bardzo miło. Bary ma w hoteliku wielki dług...teraz niem a już dla niego na karmę...nikt o niego nie dzwoni i nie pyta choć to młodziutki piesek o cudownym charakterze. Amor się na nim poznał i jego sobie wybrał na kąpana spacerów. Bary został zabrany z pseudo schroniska w Olkuszu, spędził w tym piekle pół roku, a że ma dopiero lekko ponad rok więc pół swojego dziecięcego życia, tam został na żywca wykastrowany i z rozerwaną raną długo czekał na pomoc...nie było wyjścia musiał zostać zabrany bez perspektyw na szybki dom, ale z nadzieją, że taki znajdzie. Był bardzo wylękniony i wycofany. Teraz koleguje się ze wszystkimi psami i kotami. Też brał udział w dogtrakkingu i był tam bardzo grzeczny. Zdjęcie poniżej, to ten biszkoptowy. Coś mi nie wyszło duze zdjęcie, ale na zdjęciach z zawodów widać go wyraźnie [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5741/baryz.jpg[/IMG][/QUOTE] To jest bardzo ważna informacja, że jest pso i kotolubny.:lol: A na czym polegaja zawody dogtrakkingu, w ktorych bral udział ?;) -
[quote name='krakowianka.fr']bazarek sliczny, niech sobie kazdy przgladnie ja bede patrzyc jeszcze jutro ;)[/QUOTE] :lol: [quote name='inka33']Proponuję zmienić w tytule wątku "Szczęściara" na "jej koleżanka" lub "druga sunia" lub coś podobnego... :oops: Może wtedy będzie czytelniejsze, że wątek dotyczy dwóch różnych psinek...[/QUOTE] [quote name='Marta72']koniecznie !!! podpisujemy się rękami i łapkami:):):)[/QUOTE] Czekamy na powrót Wojtusia i zmianę tytułu wątku. [quote name='Marta72']do Angeliki:([/QUOTE] :shake:
-
A my tymczasem próbujemy walczyć z długiem Trufli, większym jeszcze o kilkaset zlotych od dlugu Barborka. Nasza niezastąpiona Malgoska wyczyniła dla niej bazarek.
-
[quote name='Marta72']Kobietki u nas wszystko bardzo,bardzo dobrze:) Szczęściarka jest wspaniałą sunią!!! Dzielnie sobie radzi w przeróznych sytuacjach dnia codziennego, potrafi na mnie zaczekać w samochodzie, pod sklepem, w sklepie grzeczniutka, w parku radosnie przeskakuje nad strumyczkiem z brzegu na brzeg, ma wielu psich przyjaciół, a na rozstaju łąk czeka na decyje pańci w jaką stronę dalszy ciąg derptania, uwielbia brać kapiele w wysokiej trawie i co najwazniejsze:):):) ludzie juz nie pytają o to, dlaczego sunia nie ma ogonką, ale :):):) dlaczego ogonek suni taki króciutki:):) calujemy wszystkich :)[/QUOTE] Super.:lol: Miło to czytać.:lol:
-
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea100']Dziękuję, tekst jest prosty a napisałam do wykorzystania do ogłoszeń , jak już mnie tu nie będzie. Cały czas liczę na wspaniały DOM dla Suzki...i że jak wrócę, to Suzia będzie już u siebie...[/QUOTE] [quote name='magdyska25']też mam taką nadzieję. Już ciepło (chociaż pada) a tu adopcje jak stały tak stoją...[/QUOTE] To jest mozliwe. Pamietam, że jednym z pieskow iwoniam zainteresowano sie wlaśnie gdy ona byla w szpitalu z Natalcią. :lol: Iwoniam po wyjściu sfinalizowała adopcje. :lol: -
[quote name='Malgoska']Kto to jest Lakusia?[/QUOTE] Szczęściara :lol:
-
Już jakiś czas nie ma wieści od Martusi i Lakusi. Myslę o nich cieplutko i mam nadzieję, że wszystko u nich dobrze.
-
[quote name='barb'] Wstawiłam trufelkę na ten watek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242980-SUNIA-PIES-5-6lat-do-10-kg[/URL] - post.14 Proszę o trzymanie kciukow.[/QUOTE] Niestety sprawa już nieaktualna :shake: Nowe ogloszenie Trufelki [url]http://zwierzeta.anonse.pl/malopolskie/iwanowice-wloscianskie/psy,594/grzeczna-suczka-szuka-spokojnego-domu,5949891.html[/url]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']przekierowałam Panią jeszcze z ogłoszeń Milki na Borniego ale półprzytomnie bo obudziła mnie dzisiaj o 8.30 rano telefonem...[/QUOTE] Trzymam kciuki za Borniego i przypominam o bazarku Malgoski z damskimi ciuszkami (w różnych rozmiarach) i bajkami dla dzieci na splatę wielkiego długu olkuskiej Trufelki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242924-***ciuchy-bajki-dla-dzieci***-na-Truflę-do-12-05-2013r-do-godz-22-00[/URL] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='anka0612']Zrobione :) pozdrawiam[/QUOTE] Dziękuję. :lol: -
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
bea, śliczne zdjęcia i fajny, sympatyczny tekst. :lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='anka0612']Iwonko my z Abiśką zawsze służymy pomocą :) Dobrze, że chociaż resztę szczeniaczków udało się uratować. Udostępniłam ich album na swoim fb-choć tyle mogę zrobić. Życzę dużo siły w walce o zdrowie czworonożnych podopiecznych. Pozdrawiam :)[/QUOTE] Anka możesz udostępnić też zadłużonego Barbórka ? Może komuś się spodoba ? -
Jeśli można poprosić też Hotel o obiecane sprawdzenie czy była wpłata na Truflę w kwietniu (poza wpłatą sharki). Gdyby pieniązki z dogo zostaly jednak przekazane przez Wojtusia do Hoteliku to dlug Trufli bylby o 55 zl mniejszy. Wstawiłam trufelkę na ten watek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242980-SUNIA-PIES-5-6lat-do-10-kg[/URL] - post.14 Proszę o trzymanie kciukow.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Till']sytuacja finansowa barbórka jest bardzo poważna, w hoteliku jest wysoki dług. Poniżej wklejam maila z hoteliku. Potrzebne są bardzo pieniądze na karmę. Może ktoś chciałby zrobić bazarek. mail: WYDATKI 60 zł transport Olkusz (schronisko) - Chrzanów (weterynarz) - Kamienica (hotel) 55 zł odrobaczanie, książeczka, szczepienie 351 zł hotel grudzień (27 dni) 403 zł hotel styczeń 364 zł hotel luty 403 zł hotel marzec 390 zł hotel kwiecień = 2026 zł WPŁATY 400 zł Marta --luty 224 zł bazarek Justyna Lipicka 228,18 zł bazarek missiaa = 852,18 zł stan -1173,82 zł może by mu ktoś chociaż jakąś karmę kupił aby miał co jeść? trzeba go teraz zabezpieczyć na kleszcze, może ktoś podeśle preparat?[/QUOTE] [quote name='Malgoska']o matko :([/QUOTE] Kolejny, wyciągnięty z Olkusza zadłużony psiak :shake: Dziewczyny może podeślijcie to na PW Alojzynie - umieści te informacje na FB przy Barborku ? A może same wpiszecie w komentarzu przy jego albumie ? -
[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Trufla,86760[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/7797/[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/sympatyczna-czarnulka-szuka-spokojnego-domu-480505372?Guid=13e65f8b-6790-a20b-2713-d99efffffe52[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/165319/Grzeczna-sunia-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenia/malopolskie-krakow/psy-oddam-psa-kundelki/1/[/URL] dzisiejsze ogłoszenia Trufelki
-
elke, dzieki za wieści. Mam nadzieję, że tego niesolidnego kupca wrzuciłaś na czarną listę ?
-
[quote name='mdk8']poproszę nr. konta może uda mi się wyskrobać jakiś grosik. W tytule wątku jest " Szczęściara-ma-już-wspaniały-DS" - co to znaczy?[/QUOTE] Też się zastanawialam czy ten tytul nie myli osób, ktore nie znają watku. Ale jak można go zmienić na bardziej przejrzysty ? Ktoś ma pomysł ? [quote name='mdk8']na bazarku już byłam- fajne ciuchy niestety nie mój rozmiar.[/QUOTE] Na bazarek warto zaglądac co jakiś czas, szefowa zradzila mi tajemnicę, że będzie dokładać nowe fanty. mdk8, a jaki rozmiar Cię interesuje ? [quote name='Malgoska']wysłałam Ci pw z danymi Amoka[/QUOTE] Ojej, może jakoś wspolnie zmniejszymy dług Trufli. Najmniejszy datek ma ogromne znaczenie.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
barb replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'][B]Dziękuje za informacje już przeniosłam do działu adoptowanych, [/B] echhh aż mi się smutno zrobiło bo zawsze z Arturem jeszcze pare słów zamieniłam :( bardzo szkoda człowieka.[/QUOTE] Smutno :-( -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
barb replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Isadoro, melduję, że "jamnisia" Rosemary z Orzechowiec od dziś figuruje na stronie schroniska w rubryce w Nowych domach.:lol: [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=1200&Itemid=21[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']zapraszam do Trufelki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242924-***ciuchy-bajki-dla-dzieci***-na-Truflę-do-12-05-2013r-do-godz-22-00[/URL][/QUOTE] Niesamowite wyczarowalaś ten bazar w jeden dzień :crazyeye:Fajne ciuszki, fajne bajeczki za grosze :lol: Ikusiu a Twój bazarek skończony ? -
[quote name='Malgoska']zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242924-***ciuchy-bajki-dla-dzieci***-na-Truflę-do-12-05-2013r-do-godz-22-00[/URL][/QUOTE] Już biegnę. :lol:
-
[quote name='Malgoska']na razie tyle reszta schnie, i tak jest juz prawie 100 pozycji. jak mi się zdjęcia przerzucą to może puszcze już dziś a potem dorzuce reszte jak wyschnie...[/QUOTE] Dobry pomysł.:lol: Okropnie sie napracowałaś w to Swięto Pracy.:shake:
-
[quote name='Malgoska']barb skrzynka[/QUOTE] Już troche wyczyszczona. Widzę, ze zaczęłas juz robić bazarek. Bardzo fajne ciuszki. :lol:
-
Zrobione przez siebie też odświeżam ale żadne z tych ogłoszeń, do ktorych podalaś linki nie jest moje. Lubię dawać ogloszenia na tablicy bo stamtąd mam największy odzew. [quote name='Alojzyna']to znaczy, że Trufla ma już ogłoszenie a Tablica.pl uniemozliwia kilkakrotne dawanie takich samych ogłoszeń tak naprawdę Trufla ma ich kilka ;) [URL]http://tablica.pl/oferta/slodka-spokojna-trufla-szuka-domu-ID2gRu7.html#77d84f7195;r:;s:[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/slodka-spokojna-trufla-szuka-domu-ID2gRu7.html#77d84f7195;r:;s:[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/trufla-ID1okhB.html#77d84f7195;r:;s:[/URL] zamiast robić kolejne ogłoszenia, lepiej częściej odświeżać jedno ja mam na tablicy ok. 50 ogłoszonych psów, ale co 2-3 dni odswieżam wszystkie ogłoszenia, żeby zawsze były na przodzie listy...[/QUOTE]