Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='keria']Bardzo ładny psiak. cCy ona ma już może wydarzenie na FB? Ja niestety tylko tak mogę pomóc (w domu już nic więcej nie zmieszczę nawet na dom tymczasowy, mam 3 psy i 4 kotki). Może pokazać go dziewczynom od sznaucerków?[/QUOTE] [url]http://www.facebook.com/psy.zolkusza?ref=ts&fref=ts[/url] Można go zobaczyć tutaj. Ale to nie jest osobne wydarzenie ? Mało znam się na fb
  2. Trafiłam na watek Baxterka dzieki Gosiaczkowi. Bardzo sie ciesze, że piesek dotarl do Alex.:lol: Oby jak najszybciej zaprzjaźnił się z kotami :lol:
  3. [quote name='gosiaczek1984']Witaj,babr dzięki Tobie dzisiaj Baxiu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239452-Baxter-potrzeba-kasy-na-transport-do-ds-!!/page30[/URL] pojechał do domu stałego,TY zamieściłaś linka,że domek z kotam szuka psa i udało się nasz Baxiu pojechał do domku do Alex 600km ps.adresówka koniecznie:)[/QUOTE] Strasznie się cieszę ale moja zasluga niewielka - tylko podesłałam link. Zajrzę na wątek. Okropnie daleko ten domek. Z całych sil trzymam kciuki za Baxterka oby szczęśliwie dojechal i szybko się zaaklimatyzował.:lol:
  4. [quote name='krakowianka.fr']Byly wykupione w lutym na bazarku Juz nie sa aktualne Mozna spojojnie robic kolejne Tekst moge przeslac na meila. Kontakt na amok bo wojtus tu juz chyba przestaje wchodzic mimo.ze ona jest pod jego opieka...[/QUOTE] Krakowianko ślij mi tekst na mail lub wklej tutaj. Czy Trufla jest w galerii na fb ? Wojtuś zniknął ... [quote name='iwoniam']a tu tak apropo bazarków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-można-wysyłać-zaproszenia[/URL][/QUOTE] To pozyteczny wątek :lol:
  5. [quote name='Ati']Zamieszczone przez [B]Alojzyna[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20674421#post20674421"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] [B]Potrzebny mi kontakt (nr tel. adres mailowy) osoby kompetentnej, która mogłaby udzielić szczegółowych informacji o haszczakach, które są w Olkuszu. Chodzi o ilość, płeć, wiek, czy są sterylizowane/kastrowane. [/B]Dzisiaj przez przypadek spotkałam przedstawiciela niedawno zarejestrowanej organizacji, która głównie zajmuje się psami północy. Pan mówił, że mieliby miejsca w swoich dt ale musi wiedzieć coś o tych psach, żeby je dobrze ulokować. Sam dzisiaj zbierał pieniądze w towarzystwie 6 psów husky :smile: Obiecałam, że jeszcze dzisiaj do niego napiszę i podam wszystko na maila. To znaczy, nie chcę przekazywać informacji o psach tylko dane kontaktowe tej osoby. na czlowieka, ludzi siadzacych z Huskimi i zbierajacych pieniadze na ulicy-uwazac nic nie dawac, zero info- najpierw wszystko sprawdzic: jego, niby ta fundacje, adresy rejestracji itd[/QUOTE] Ati, chcialam odpowiedzieć z cytatem i jakoś inaczej wyświetla mi sie ten post. Wcięło Ci go czy edytowałaś ?
  6. gosiunia0901, wyobrażam sobie Twoja radośc. Teraz na pewno zaopatrzysz pieska w adresówkę.
  7. Znalazlam w pierwszych postach, że ogloszenia Trufli robila Ellig, Nie wiadomo czy jeszcze jakisś odnawia bo przestala bywać na wątku. Nie wiem czy ktoś jeszcze, Tak mi się wydaje, że Justyna Lipicka ale pewna nie jestem, może i Javena Postaram się zrobić kilka nowych ogloszeń w najbliższym czasie.
  8. Moglaby faktycznie być atrakcją bazarku :lol:
  9. Takiej serwetki jeszcze nie widzialam.:lol: Bardzo oryginalna, Ikusiu.:lol: Sama robilaś ?:lol:
  10. [quote name='missiaa'][B][COLOR=#b22222]Poszukiwany transport dla szczeniaka do Wrocławia. Gdyby obiło wam się o uszy, że ktoś jedzie w tamtą stronę dajcie znać. Proszę.[/COLOR][/B][/QUOTE] missia pisałas na transportowym ?
  11. Dostałam dwie odpowiedzi na ogloszenie szczeniąt, ktore kopiuje poniżej. Przekierowałam na adres fundacji odpowiedzi na ogloszenie szczeniakow umieszczone na tablicy. Wklejam je tutaj wraz ze swoją odpowiedzią "witam, interesuje mnie Lobo. Czy psiak jeszcze urośnie? Mogę prosić o więcej zdjęć? Witam, interesuje mnie Tobi, czy piesek jeszcze urośnie? Jakiego jest teraz wzrostu?" "Dzień dobry. Serdecznie dziękuje za odpowiedź na ogloszenie. Przekieruję je na mail Fundacji Nero [email protected] , ponieważ ja tylko pomagam ogłaszać psiaki. Na pewno ktoś z skontaktuje sie z Panią. Podaję też adres strony internetowej fundacji gdzie mozna znależć więcej informacji o podopiecznych. http://www.nero.egonet.pl/?kontakt,2 Pozdrawiam serdecznie, życze miłych Świąt B..." Baściskowi światecznie odnowiłam ogłoszenie na tablicy http://tablica.pl/oferta/bast-idealny-pies-strozujacy-szuka-domu-IDPl6x.html i na www.warszawa.pl http://www.warsza.pl/warszawa_ogloszenie/48726/bast_-dobrze_przypilnuje_domu_i_ogrodu_
  12. [quote name='Lili8522']Potrzebuję kogoś na wizytę PA z POZNANIA, polecacie kogoś?[/QUOTE] Wiem, ze Natalia Aleksandrow robi wizyty :lol:
  13. [quote name='krakowianka.fr']Colia! Borni! One BAAAARDZO lubia dzieci i sa takie spore (szczuple ale nie male, wieksze niz srednie) edit: wstawilam i ich i Soniak![/QUOTE] A samochodem lubią jeździć ? Bo tu szukają koto i dzieciolubnego ale żeby też lubil jazdę samochodem. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241430-domek-z-kotami-przygarnie-psa[/url] [quote name='Malgoska']Krówka też ma dom? Nie? A ten piesek, który został u mmd? jest w galerii?[/QUOTE] Gucio od mmd i Gucio dziadeczek z listy Alojzyny to ten sam piesek ? [quote name='Ikusia']Krówka to moja sąsiadka (prawie). Na jednej łące spotyka się na spacerach z Fiordem i Kejsi:lol:[/QUOTE] :lol:
  14. [quote name='Malgoska']jestem teraz trochę uziemiona rehabilitacjami syna stąd moje opóźnienia, bardzo przepraszam.[/QUOTE] Ciocia nie masz za co przepraszać, wysyłka to najcięższy element bazaru. Pakowanie, transport na pocztę, odstanie w kolejce do okienka, nadanie a potem jeszcze stres czy wszystko dotarło w calości.
  15. [quote name='Marta72']Iwonam jakieś podpowiedzi???? sugerowałam, by tu na wątku na bieżaco wklejac nowe fotki i wiadomości o suni ale ja tego robić nie mogę....[/QUOTE] [B]Trzeba ją koniecznie jak najprędzej umieścić w galerii na fb. [/B][SIZE=3]I czy Trufla ma odnawiane ogłoszenia a jeśli tak to przez kogo ? [/SIZE]Jeśli nie to kilka deklaruję się zrobić w najbliższym czasie. [B]A może ktoś potrafiby i zechciał zrobić dla niej bazarek ?[/B] Wojtus pisał, ze ma nowe fanty więc najlepiej gdyby byla to osoba z Krakowa. Malgoska juz nie wyrabia - jeszcze po Świętach będzie "walczyć" z wysyłkami z ostatniego bazaru - musi złapać oddech.
  16. [quote name='Alojzyna']szukają domów (nadal czekam na informacje i zdjęcia, aby załozyc im galerie) [TABLE] [TR] [TD]Alma2-Alba[ [/TD] [/TR] [TR] [TD]Amor [/TD] [/TR] [TR] [TD][B]Barbórek[/B] [/TD] [/TR] [TR] [TD]Bibiś [/TD] [/TR] [TR] [TD]Bono [/TD] [/TR] [TR] [TD][B]Borni[/B] [/TD] [/TR] [TR] [TD]Bruno [/TD] [/TR] [TR] [TD][B]Colia[/B] [/TD] [/TR] [TR] [TD]Czika [/TD] [/TR] [TR] [TD]Diego [/TD] [/TR] [TR] [TD]Dingo [/TD] [/TR] [TR] [TD]Dzina [/TD] [/TR] [TR] [TD]Eryś [/TD] [/TR] [TR] [TD]Fermiś [/TD] [/TR] [TR] [TD]Fiord [/TD] [/TR] [TR] [TD]Gruszka [/TD] [/TR] [TR] [TD]Jożin [/TD] [/TR] [TR] [TD][B]Karo[/B] [/TD] [/TR] [TR] [TD]Kropisia [/TD] [/TR] [TR] [TD]Lima [/TD] [/TR] [TR] [TD][B]Mama Tuni - harb[/B] [/TD] [/TR] [TR] [TD]Maszka [/TD] [/TR] [TR] [TD]Misiek [/TD] [/TR] [TR] [TD]Niki [/TD] [/TR] [TR] [TD]Oliś [/TD] [/TR] [TR] [TD]Pola [/TD] [/TR] [TR] [TD]Raszko [/TD] [/TR] [TR] [TD]Reksio [/TD] [/TR] [TR] [TD]Runa [/TD] [/TR] [TR] [TD][B]Sabisia [/B] [/TD] [/TR] [TR] [TD]Sonia – harb. [/TD] [/TR] [TR] [TD]Soniak [/TD] [/TR] [TR] [TD][B]Suza[/B] [/TD] [/TR] [TR] [TD]Syria [/TD] [/TR] [TR] [TD]Trufla [/TD] [/TR] [TR] [TD][B]Zika [/B] [/TD] [/TR] [/TABLE] pogrubioną czcionką mają swoje galerie[/QUOTE] Wojtusiu nie wysłałeś nic do Alojzyny ? Oprocz zdjęć i opisu Trufelki, ślij również info o hotelikowaniu i stanie finansow.
  17. Iwoniam, wkleiłam na olkuski, u missii i wklejam też tutaj [quote name='barb']Do domu w Krakowie poszukiwany duży pies lubiący dzieci [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241564-Dobry-dom-dla-psa-dużego-Kraków[/URL] masz jakiegoś kandydata /kandydatkę/ ?[/QUOTE]
  18. Do domu w Krakowie poszukiwany duży pies lubiący dzieci [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241564-Dobry-dom-dla-psa-dużego-Kraków[/URL] macie jakiegoś kandydata /kandydatkę/ ?
  19. Do domu w Krakowie poszukiwany duży pies lubiący dzieci [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241564-Dobry-dom-dla-psa-dużego-Kraków[/URL] missia masz jakiegoś kandydata ?
  20. [quote name='brittta']zgłaszam użytkowniczkę zioberek 87, teraz dopiero zobaczyłam, że ma bana..., nie dostałam fanu z bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240576-kup-teraz-i-wspomóż-Kostka-i-Kalvina-to-tak-nie-wiele-kosztuje-do-15III-do-22[/URL] przesyłki nie tylko ja nie dostałam... bazarek nie rozliczony, kaskę wpłaciłam 01.03.13, zioberek 87 nie odpisuje na wiadomości :([/QUOTE] [quote name='bianka0']Na pewnym z wątków zioberek podała swoje dane do kontaktów, próbowała chyba zalogować się pod innym nickiem żeby porozliczać swoje sprawy, ale nie dano jej szans.[/QUOTE] Pewnie zostala zbanowna w trakcie bazarku ale podała namiary więc można się skontaktować
  21. [quote name='Alojzyna'] Dzięki [B]20.LALA[/B] to ta sunia, która bardzo długo była nazywana Jedyneczką? Ona miała chyba swój oddzielny wątek. Szukałam jej w dziale W nowym domu, ale nie mogłam znaleźć...[/QUOTE] Lala i Jedyneczka to dwie rozne sunie. To jest wątek jedyneczki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/222216-SUNIECZKA-JEDYNECZKA-ma-DS[/URL]!!!!!!!!!!
  22. Alojzyna prosiła aby fotki o informacje przesylać na PW bo na wątku moze przeoczyć. :lol:
  23. Z pierwszej listy Szelka - ma cudowny dom u Malgoski Z trzeciej listy Sznufi ma super domek.
  24. Cioteczki, wstawcie Wareczkę tutaj http://www.dogomania.pl/forum/threads/238050-Nasz******-i-inne-zwierzęta-które-odeszły-w-2013-roku/page2 i jednocześnie poproście moderatorau o zmianę tytułu wątku i przeniesienie go do działu pieskow, ktore przeszły za TM.
  25. [quote name='bea100']Ja sobie nie radzę na FB :oops:- mogłabyś się zlitować i podać mi linka?[/QUOTE] To link, ktory juz wklejałam na poprzedniej stronie [url]http://www.facebook.com/psy.zolkusza[/url]
×
×
  • Create New...