Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='barb']Bardzo dziękuję. Przekazałam wiadomość zainteresowanej osobie. Na zdjęciach z wątku Pani nie rozpoznala swojej suczki.[/QUOTE] Cytuję mail Pani ; "Nie tam jej nie ma, ona jest troszku nie typowa bo czubek mordki tak do polowy ma czarny jak w smole umaczany, a reszte ma biszkoptową, jaśniejszą bądź ciemniejszą zależy od miejsca, a szyję i brzuszek biały. dziękuję Pani bardzo, dodaje mi to otuchy, że ktoś chce pomóc. Tych psiaków zaginionych jest strasznie dużo, nigdy sobie z tego sprawy nie zdawałam, dopoki tych ogloszen nie zobaczylam jak moja zaginela"
  2. [quote name='gosiaczek1984']Wysłałam Ci na pw wiadomość,ta osoba wyciągała te 2 husky[/QUOTE] Bardzo dziękuję. Przekazałam wiadomość zainteresowanej osobie. Na zdjęciach z wątku Pani nie rozpoznala swojej suczki.
  3. [quote name='majuska']a ja myśle, że ta pani napisała tak na odczepne i nie zadzwoni..za duzo mam do czynienia z ludźmi w sprawach adopcji i jestem bardzo ostrozna we wzbudzaniu w sobie jakichkolwiek nadziei, a ostatnio to wogóle prawie bez emocji działam, dzwonią to dzwonia, nie dzwonia to nie, za dużo tego wszystkiego jest do ogarniania, psychika mi sie przestawiła na inny, bardziej "zimny" tryb, w przeciwnym razie "ocipiałabym" chyba[/QUOTE] Gdyby ta Pani jednak odezwała się, to czy można rozważyć wariant, że byłaby na początku dla Kai dt ? Co o tym myślicie ? [quote name='Becia66']niestety Agula nie zgadzam się. Prowadziłam adopcję Blondi i traumę mam na całe życie. Ponieważ temat Kaja - Blondi znana nam wszystkim, nie podejmuję sie akurat tej adopcji.[/QUOTE] Rozumiem i dlatego nie podawalam twoich namiarów.
  4. [quote name='bea100'] Barb: do nick Alojzyna wysłałam 2 pw o olkuszakach (o Su i Karo)[/QUOTE] Widzialam piękne zdjęcia Karo na FB :lol:.
  5. [quote name='gosiaczek1984']Barbr zapytamy Iwonian czy taki piesek był w Olkuszu ,a może jest,albo czy to nie jedna suczek huskych ,które zostały zabrane stamtąd [URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,20918,Zaginiony,Jaslo,Luna.html[/URL][/QUOTE] Poradźcie z kim może kontaktować się osoba, szuka zagionej suki hasky jeśli istnieje jakiekolwiek prawdopodobieństwo, ze trafiła do Olkusza ?
  6. Gosiaczku z kim moglaby się kontaktować Pani szukająca zaginionej suki hasky ?
  7. A ogloszenie Kajuni dziś rano znowu odświeżone [url]http://tablica.pl/oferta/malutka-kaja-szuka-domu-IDCiMN.html[/url]
  8. [quote name='gosiaczek1984']Ja chyba się nie nadaje do wątków i dlatego nikt tu nie zagląda[/QUOTE] A rozsylalas zaproszenia na wątek ?
  9. [quote name='gosiaczek1984']Barb ja tego pieska polecam do kotków [IMG]http://imageshack.us/a/img16/9127/p1350219.jpg[/IMG][/QUOTE] Wstaw tam może jego zdjęcie i jakąś krotka informację. A dzieci też lubi ?
  10. Właśnie rozsyłalam wątek a tu taka smutna wiadomość...:-( Ewuś, dziękuję Ci za przybycie. Na Ciebie zawsze mozna liczyć.
  11. [quote name='gosiaczek1984']Barbr zapytamy Iwonian czy taki piesek był w Olkuszu ,a może jest,albo czy to nie jedna suczek huskych ,które zostały zabrane stamtąd [URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,20918,Zaginiony,Jaslo,Luna.html[/URL][/QUOTE] gosiaczku, wklejałam tutaj link do ogloszenia ale jak będzie dwa razy to nie szkodzi
  12. [quote name='gosiaczek1984']wiesz co wyślę zdjęcie do osób ,które wiedzą jak wyglądały te co były w Olkuszu,tam to wszystko jest możliwe ,one są tam łapane z wszystkich stron[/QUOTE] wkleilam też link do ogłoszenia na olkuskim wątku
  13. missiaa, może mialabyś jakiegoś koto i dzieciolubnego kandydata ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241430-domek-z-kotami-przygarnie-psa?p=20637972#post20637972[/url]
  14. [quote name='figa33']barb , ale skoro Agula nie mówi ...[/QUOTE] No to nie odbierze. Napisze sms, ze nie moze mowić i poda telefon Beci lub majuski - jeśli Pani zadzwoni. :lol:
  15. [quote name='Agula99']Podaj na Becię, Beciu zgadasz się nieee??? No załatwione. Becia się zgadza, na nią też są ogłoszenia o Kaję, więc porozmawia bez pytania barb![/QUOTE] Agula na pewno ? Wolabym, żeby sama to tutaj napisala, zawsze mowłla, ze Kaja jest Twoja.
  16. Osoba z Jasla szuka takiej suczki Hasky [url]http://zaginionepsy.pl/obiekt,20918,Zaginiony,Jaslo,Luna.html[/url] Czy jest możliwe, ze mogla trafić do Olkusza ?
  17. [quote name='Agula99']Ze złości też mogę zazgrzytać, a co mi tam....:lol: serio bardzo źle mówię, ni nadaję się na razie na długie rozmowy, bo jak mnie do tego atak kaszlu złapie, to....[/QUOTE] To powiesz, że jesteś chora i skontaktujesz się jak będziesz nogla mówić. Czy mam podać Pani numery telefonów beci lub majuski - ale uzgodnij to najpierw z nimi.
  18. To ten maluch od maty edukacyjnej ?:lol: Może macie jakiegoś koto i dzieciolubnego psiaka ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241430-domek-z-kotami-przygarnie-psa?p=20637972#post20637972[/url]
  19. [quote name='Agula99']Bo nie mogę mówić!!!!! Więc jak juź ta kobita chce dzwonić (o ile..) to może niech lepiej porozmawia z Becią lub majuską.[/QUOTE] To już się wyjasniło bo myślalam, ze będziesz zgrzytać ze zlości. Pozwolilam sobie napisać do niej ,żze bylaś chora a nie wiedzialam, że dalej nie możesz mowić....
  20. [quote name='Agula99']Do mnie niech lepiej pani Aldona nie dzwoni, bo usłyszy tylko mój zgrzyt![/QUOTE] Agula czy nie lepiej, że kroś chce podjąc decyzję po namysle ? Własnie mialam Cię gorąco prosić abyś nie zniechęcala tej Pani jeśli zadzwoni. Jeśli chce przyjechać i poznać Kaję to chyba już źle nie wroży ? Tak mi szkoda tej psinki... ps A może zgrzyt dlatego, ze masz chore gardlo a nie ze zlości ?
  21. Napisalam do Pani Aldony, ktora byla zainteresowaną Kają i dostalam odpowiedz, którą wklejam : "Witam! Odebrałam wcześniej e-maila odnośnie Kaji, ale jeszcze nie dzwoniłam na telefon. Myślę, że zadzwonię w najbliższych dniach. Ciągle rozważam decyzję ... Myślę, że najpierw będę chciała podjechać do Boguchwały i poznać na miejscu Kaje i na miejscu podejmę decyzje.Dziękuje za e-maile i pozdrawiam ciepło."
  22. [quote name='krakowianka.fr']jakby ktos jeszcze szukal kartek swiatecznych, to zrobilam mini bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241399-MINI-bazarek-KARTKI-SWIATECZNE-TANIO!!-olkuszaki-i-pasterze-do-26-3-13-do-21h59?p=20633281#post20633281[/URL][/QUOTE] Bardzo sympatyczne te karteczki.:lol: Naprawdę polecam.:lol: Ja kupiłam sobie świąteczne i kolicznościowe (imieninowo - urodznowe).:lol: Idę zareklamować na wątku bazarkowym.
  23. [quote name='gosiaczek1984']Super kochana jestes,moze wspolnymi silami damy rade[/QUOTE] Może trzeba coś tam uzupelnić ? Natomiast Alojzyna zbiera w całość tylko informacje o psach już wyciągniętych z Olkusza... A co z haskimi, ktore zglosilaś do Fundacji. Opuściły Olkusz czy nadal tam przebywają ?
  24. missiuu, możesz wstawić Fruzię na ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238050-Nasz******-i-inne-zwierzęta-które-odeszły-w-2013-roku[/url]
  25. missiuu, wspólczuję straty Fruzi. Znalazlam takie ogloszenie [url]http://zaginionepsy.pl/obiekt,20918,Zaginiony,Jaslo,Luna.html[/url]. Czy jest możliwe żeby suczka trafila do Olkusza ?
×
×
  • Create New...