barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Głosowanie w Krakvecie na benki [quote name='oska1983']Jeszcze raz zaspamuję, mam nadzieję że mi wybaczycie: proszę o głosy na Fundację Bernardyn w ankiecie krakvetu [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=16492[/URL] . Koniec juz jutro, a bernardyny przegrywaja ok 30głosami..pomóżcie jeśli możecie. [/QUOTE]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Głosowanie w Krakvecie na benki [quote name='oska1983']Jeszcze raz zaspamuję, mam nadzieję że mi wybaczycie: proszę o głosy na Fundację Bernardyn w ankiecie krakvetu [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=16492[/URL] . Koniec juz jutro, a bernardyny przegrywaja ok 30głosami..pomóżcie jeśli możecie. Istrukcja jak głosować jest tu [URL]https://www.facebook.com/events/579961998688459/584138211604171/?notif_t=event_mall_reply[/URL][/QUOTE]
-
[quote name='sharka']dałam dopisek :] Trufla trochę moją Mikę przypomina - uszy "radary" i biały krawacik :)[/QUOTE] Masz rację jest jakieś podobieństwo. ;) A mnie przypomina też Warkę.
-
[quote name='sharka']wpłaciłam na konto hotelu :][/QUOTE] Dzięki Ciocia.:Rose::Rose::Rose: Dalaś dopisek, ze to dla Trufli ?
-
[quote name='maarit']Powiedzcie mi jak to powinno pisać: Orzechowiec czy Orzechowców? ;) Może warto by dopisać o Jenny [*]. To był wątek 2 suczek i tak go niektórzy kojarzą.[/QUOTE] Miejscowość nosi nazwe Orzechowce. U nas mówi się z Orzechowiec, do Orzechowiec itp. ale można napisac dyplomatycznie ze schroniska w Orzechowcach
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='maarit']Albo poprosić moderatora, nie wiem czemu nie zmienił. Pisałam mu o Jenny.[/QUOTE] [SIZE=3]Cindy z Orzechowiec wciąż czeka na dom.[/SIZE] Może być taki tytul ? Czy jest inny pomysl?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='maarit']Super barb:multi: Ja tak na szybko pisałam póki jest chętna osoba do ogłoszeń;) ale wkleję. Było nas 2. Mama i ja. Miałyśmy tylko siebie. Marzyłyśmy o wspólnym kąciku u dobrego człowieka,ale nie udało się. Tak nam minęło 13 lat. Pomyślisz –to długo. Niestety dla mnie to całe moje życie. Nie narzekałam,miałam przecież mamę. Razem wypatrywałyśmy czy aby ktoś po nasnie idzie Razem jadłyśmy, piłyśmy i ogrzewałyśmy się w chłodne dni, jakoś to było. To życie jednak się skończyło. Mama odeszła, nie doczekała wolności... Mam teraz 13 lat, ale ciągle wierzę,że znajdzie się dobry człowiek, który da mi dom. Nie jestem psemwymagającym. Potrzebuję tylko spokoju i miłości. Pamiętaj.Czekam na Ciebie, zapamiętaj moje imię - Cindy.[/QUOTE] Sliczne i wzruszające, maarit. Może z tych dwóch tekstow zrobić jeden ? A Karolciasz jak obiecała ogłoszenia to dotrzyma słowa. Ja tez mogę trochę pomóc. Jeszcze musimy poprosić Cajusa o zmianę tytulu wątku ? Tylko na jaki ?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='karolciasz28']Zdjęcia piękne. Jeśli ktoś napisze tekst, to ja zajmę się ogłoszeniami.[/QUOTE] Karolciasz, a starego tekstu nie mozna przerobić ? Na przyklad tak ? Może ktos ma inny pomysł ? [B]Cindy jest śliczna. Naprawdę. Puszyste , ślicznie umaszczone futerko w miodowo - białym kolorze, stojące uszka, bursztynowe spojrzenie mądrych wszystko rozumiejacych ślepek. Nieduża ( nie sięga kolan),taki rozmiar do typowego mieszkania. Zachowuje się jak psia młodzież ( mimo swojego wieku i przeżyć ) - lubi kontakt z człowiekiem, dzieci. Jest łagodna i bardzo ufna, towarzyska i pozbawiona agresji wobec psich koleżanek i kolegow. Nie jest mloda, moze miec okolo 13 lat. Zasługuje na madrych, cierpliwych i wrażliwych ludzi . Na dom czeka w schronisku w Orzechowcach k.Przemyśla kontakt w sprawie adopcji tel. 16 672 07 07 (najlepiej dzwonić do godziny 15.00) e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dzięki, maarit. :lol: Według mnie rozmiar jest ok. :lol:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='maarit']Wstawię jak mi się uda ;)[/QUOTE] Dzięki bo takie duze foty mogą mi usunąć, więc już więcej nie wklejam.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dziewczyny, umiałybyście wstawić te fotki w mniejszym formacie ? Ja niestety nie potrafię.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zmienilam trochę tekst. Coś dodać odjąć ? Jeśli wszystko ok to wyróżnię jej tablicę i będę dłubać następne. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Grzeczna-Trufla-szuka-domu-id64817.html[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/sympatyczna-grzeczna-suczka-szuka-domu-ID2M7GD.html#4093a4204d;r:4;s:[/URL] usunięte przez administratora portalu [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/grzeczna-trufelka-szuka-domu-22164072.html[/URL] [URL]http://www.krakusik.pl/krakow_ogloszenie/73600/grzeczna_sunia_szuka_domu[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Trufla,86760[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/7797/[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/sympatyczna-czarnulka-szuka-spokojnego-domu-480505372?Guid=13e65f8b-6790-a20b-2713-d99efffffe52[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/165319/Grzeczna-sunia-szuka-domu/[/URL] [url]http://zwierzeta.anonse.pl/malopolskie/iwanowice-wloscianskie/psy,594/grzeczna-suczka-szuka-spokojnego-domu,5949891.html[/url] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenia/malopolskie-krakow/psy-oddam-psa-kundelki/1/[/URL] [SIZE=3][B]Czy Trufla jest wysterylizowana ? [/B][/SIZE]
-
[quote name='sharka']poproszę o nr konta, podeślę jednorazowo choć 20 zł dla Trufli :][/QUOTE] Ciociu sharko, mam numery konta Wojtusia i do hoteliku Amok. Mogę przeslać na PW. Skoro Wojtuś złożony chorobą to nie wiem gdzie lepiej slać może bezpośrednio na Amok ? Wtedy trzeba koniecznie z dopiskiem Dla Trufli.
-
[quote name='maarit']O jak się cieszę, że są nowe zdjęcia :) Śliczna jest.[/QUOTE] I dobre wieści od elizziee :lol: Czytałaś ? [IMG]http://zapodaj.net/images/4556e999d11b7.jpg[/IMG]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Malgoska']Wojtek ma poważne problemy zdrowotne, jak dojdzie do siebie to na pewno się pojawi. W przyszłym tygodniu pojadę po nowe fanty do pani Sylwii i spróbuję zrobić bazar na Trufelkę.[/QUOTE] To przykre.:shake: Zyczymy mu dużo zdrowia. Spróbuję zrobić Trufli w przyszłym tygodniu kilka nowych ogloszeń z tymi fotami, ktore są.
-
[quote name='elizziee']Pewnie! :) wstawiaj jeśli chcesz, ja tak jak napisałam jeszcze nie ogarnęłam jak to zrobić, a nie mam też za wiele czasu dziś:) jest kochana naprawdę:)[/QUOTE] Ja też nie do końca to ogarniam. ;) Może w międzyczasie zajrzy tu ktoś bystrzejszy i wklei resztę.:lol: Miłego weekendu. :lol:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Jest piękny. [IMG]http://zapodaj.net/images/fd4f5d29e2e0d.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://zapodaj.net/images/b09f149adf2a7.jpg[/IMG] Pozwoliłam sobie wstawić jedną Twoją fotkę.:lol: Rzeczywiście Cindy fajnie wygląda.:lol:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='inka33']Wojtuś.. :oops: gruz wysypany... ;) Słodka Czarnulko, zapylaj do Swojego Domku! :mad: :kciuki:[/QUOTE] Inka, zastanawiam się o co chodzi z tym gruzem ? :???:
-
[quote name='elizziee']Witam wszystkich. Melduję, że byłam w schronisku. Wolontariusze już tam działają. Wprawdzie piesków nie można jeszcze wyprowadzać na spacery, ale można już wchodzić. Przyjmowani są nawet potencjalni zainteresowani zwierzakami, jednak na razie jeszcze wydawać ich nie można. Wszystkie mają się dobrze i są bardzo zadowolone z pięknej pogody. Jedyne co ściska serce to schroniskowy samochód, którym zawsze jeździł Artur..a teraz stoi i czeka..na nowego kierownika:( Mam też zdjęcia Cindy zgodnie z obietnicą. Dziś nie mam czasu, ale jutro zamieszczę je w jej wątku i powiem, jakie na mnie zrobiła wrażenie, ponieważ spotkałam się z nią pierwszy raz.[/QUOTE] Szkoda, że Wilku musiał jeszcze pozostać w schronisku.:shake: Nie wiesz jak długo jeszcze nie będą wydawane psy ? Czekamy na obiecane fotki Cindy.:roll:
-
[url]http://www.zycie.pl/informacje/Przemysl/722,Pamieci-Artura.html[/url] [url]http://www.gazetaprzemyska.pl/artykul-odszedl_artur_bak,_opiekun_zwierzat,_kierownik_schroniska_-520?fb_action_ids=250209028457027&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%22250209028457027%22%3A570875522957030%7D&action_type_map=%7B%22250209028457027%22%3A%22og.likes%22%7D&action_ref_map=%5B%5D[/url]
-
Ciocie z Wroclawia. Znacie kogoś w Waszym mieście kto bylby zainteresowany bazarkiem ze SPA dla malego pieska (lub kapiel średniego) ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242728-V-SPANIELOWY-usługowy!-SPA-(WROCŁAW-ŻYWIEC-CZĘSTOCHOWA)-SESJA(SOSNOWIEC)-do-5-V[/url]
-
[quote name='Nikaragua']cioteczko kochana , KAŻDA złotówka się liczy[/QUOTE] [quote name='sunia2000']Przepraszam najmocniej kochana:roll: Nieraz w pośpiechu zerkam tylko na konto od kogo wpłaty i z "automatu" zaznaczam że deklaracja wpłacona. Już poprawiam nawet nie spr konta:) I podpisuje się pod słowami Nikaragua - każda zlotówka się liczy! Nieraz z tych złotówek uzbiera się całkiem niezła sumka:)[/QUOTE] [quote name='Figunia']Do Cioteczki Barb, Kochana, wierna Cioteczko. Stałe deklaracje, robienie ogłoszeń, itp są więcej warte, niż jednorazowa wpłata...[/QUOTE] Dziękuję Wam Cioteczki. Bardzo jesteście miłe ;) Odświeżyłam dziś ogłoszenia na alegratce, rownież Vikuni. :lol:
-
[quote name='elizziee']Nie wiem, czemu mój ostatni post nie jest widoczny... napisałam, że zobaczę co się da zrobić..niczego nie obiecuję, ale postaram się:)[/QUOTE] Rozumiem. :lol: Dobranoc. :sleep2:
-
[quote name='elizziee']jasne, że zostanę:) To schronisko jest mi bardzo bliskie i bardzo mi zależy na jego dobru. Postaram się zrobić te zdjęcia w sobotę, albo w niedzielę, nie wiem jeszcze dokładnie kiedy tam pojadę. Uwierz mi ten tydzień był dla mnie koszmarem odkąd się dowiedziałam, co się stało ;( Ale po tym co tu dziś przeczytałam i po rozmowie ze schroniskiem wielki kamień spadł mi z serca i chce wierzyć, że będzie dobrze,pomimo wielkiego smutku..[/QUOTE] To był szok dla wszystkich, nawet tych ktorzy osobiście nie znali P.Artura :-( Wiesz na Dogo jest jeszcze wątek Brekdanca - też opuszczony [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211643-Nie-mam-łapy-nie-mam-domu-jestem-pospolicie-czarny-zapomniany-na-zawsze[/URL] może i o nim coś więcej uda Ci się dowiedzieć lub zrobic fotkę ? Jest jeszcze wątek Pixi i Dixi - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/172296-Dwie-siostrzyczki-w-schronisku-od-zawsze-Orzechowce[/url]