barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alojzyna']wszystkie aktualne kontakty do ogłaszanych psów są w jednym miejscu czyli na tablicy [B]Psy z Olkusza[/B] na fb - DIEGO Kontakt w sprawie adopcji: Telefon: 603 283 744 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Dziękuję bardzo Alojzyno. Już podałam Panu (Pani) mail do Ingi i przesłałam jej odpowiedź na ogłoszenie. Przypomniałam sobie, że w innych ogloszeniach dawalam jej mail tylko na tablicy nie ma takiej mozliwości w przypadku kiedy aktywuję na swoj adres mailowy. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dostałam taką odpowiedź w sprawie ogłoszenia Diego na tablicy "Witam prosze o informacje czy Diego moze chodzic po schodach czy jest z tym problem (mieszkamy na 4 pietrze bez windy:( i jaki jego stosunek do dzieci (mamy córke 3 latka) i ogolnie jaki jest teraz jego stan zdrowie bardzo dziekuje" Czy ktoś ma mail do osoby u ktorej jest Diego, żebym mogła przekierować ? Jednak obawiam się, że to czwarte piętro bez windy jest ponad możliwości Diega.... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Ten haszczak, który pojechał ostatnio do Olkusza był zupełnie inny, był biały i był psem, ale... teraz w przechowalni w Jedliczu jest kolejny haskopodobny, wyłapany pod sklepem 9 kwietnia w miejscowości Chlebna, gm. Jedlicze. Nie ma zdjęć, ani nawet nie wiadomo jaka płeć. Niech ta kobieta dzwoni i pyta: [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Wiecej informacji o zagubionych zwierzętach można uzyskać pod numerem telefonu 13 4352151 w godzinach od 7.00 do 15.00. Dzwoniła do okolicznych gmin z pytaniem, gdzie przetrzymują wyłapane psy z terenu gminy? [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]A w Jaśle się dowiadywała? [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Tam tez podobno jest jakiś punkt przetrzymywania zwierząt. [/FONT][/COLOR][/QUOTE] Dzięki za informacje. Przekaże to Pani na mail. Nie wiem czy dowiadywala sie w Jaśle. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']niespecjalnie ta sunia do huski podobna, dla mnie bardziej do colli krótkowłosej. Z tego co pamiętam , to tamta z Jedlicza była zupełnie inna. Napisz jeszcze gdzie ta sunia zaginęła ?[/QUOTE] Beciu kopiuję ogloszenie. Przyznam się, że jak dla mnie to suczka (przynajmniej na tej fotce) też mało przypomina haszczaka. "Zagineła suczka!!! Szukam suczki, która zaginęła we wtorek 19 lutego w miejscowości Żółków. Pies rasy husky o barwie biszkoptowej z jednym nadgryzionym uchem. Pyszczek ma czarny i ogon ciemniejszy, a tułów w kolorze biszkoptowym. Oczy brązowe. Biegała ze smyczą i miała czerwoną obrożę. Proszę o kontakt pod nr tel 790-863-919 Przewidziana nagroda dla znalazcy" Pani zrobila jej ogłoszenia na bardzo wielu portalach. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='psina']Tak i z Jasła i z okolic są wywożone do Olkusza, zobacz sobie na wpisy JamniśJogi na wcześniejszej stronie - wpis z 6.04. "W tym roku na pewno do Olkusza pojechały 2 psy z gm. Jasło-miasto (przyjęte w Olkuszu 10 stycznia), 1 pies z gm. Korczyna (3.01 przyjęty w O.) i jeszcze ten ostatni haszczak z gm. Dukla. Na dwa pierwsze mam kopie potwierdzenia przyjęcia z własnoręcznym autografem pana P. Gmina Tarnowiec, Chorkówka zostały trochę uświadomione i postraszone, więc mam nadzieję teraz się boją wysyłać już psy do Olkusza. Gm Jedlicze w zeszłym roku woziła do O., w tym roku mają podpisaną umowę z Cieszynem. W zeszłym roku prawie wszystkie okoliczne gminy zlecały wywózkę zwierząt do Olkusza " jak chcesz pomóc w tym temacie, to skontaktuj się z JamniśJogi[/QUOTE] [quote name='Becia66']barb z tego co pamietam w ostatnim czasie pojechal/a z Jedlicza do Olkusza pies/suka biszkoptowy w typie husky. Jamniś_Jogi dokładnie by wiedziała bo ona wklejała gdzieś zdjęcie.[/QUOTE] [quote name='Alojzyna']czy chodzi o tę sunię? [IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/548867_310189839109362_584460160_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Chodzi o tę suczke hasky. [URL]http://www.gumtree.pl/cp-zgubiono-znaleziono/jaslo/zagniela-suka-w-typie-husky-467475464[/URL] [IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/NzUwWDEwMDA=/$T2eC16dHJHoE9n3KgItnBRTJlHVoWQ~~48_20.JPG[/IMG] Dalam kiedyś jej Pani link do tego wątku. Ale w zadnym z haskych, których foty tu były Pani nie rozpoznała swojej suczki. Wczoraj pisala do mnie, ze nadal szuka suni . -
Suczka w typie pudla w schronisku w Orzechowcach k.Przemyśla na Podkarpaciu [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1338&Itemid=7[/url]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwonko podalam Twoj numer Pani, ktora nadal szuka zaginionej biszkoptowej suczki w typie hasky (kiedyś mnie do tego upoważnilaś) więc moze bedzie dzwonić. Nie wiecie czy psy z Jasla i okolic tez trafiaja do Olkusza ? -
Avaloth, świetny banerek.:lol: Wielkie dzięki w imieniu Trufli :lol:
-
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Gdyby zamówione ogłoszenia mogły zostać aktywowane na mail kogoś kto systematycznie by je odnawiał i odświeżał (to jest możliwe na kilku portalach) nie trzeba byłoby w krótkim czasie robić nowych. Też będę zagladać na wątek Suzanki ale do 6-go maja jest jeszcze trochę czasu i mam nadzieję, ze do tego czasu sunia znajdzie dom. Bea, będę trzymać kciuki za Twoją operację i jak najszybszy powrót do formy. -
[quote name='Avaloth']Czy Trufelka ma jakiś banerek zrobiony? Wrzuciłabym ją do podpisu ;) Przeurocza jest sunia, trzymam kciuki! I poproszę nr konta na PW, przeleję jakiś grosik na hotelik.[/QUOTE] Wydaje mi się, że Trufla aktualnie nie ma banerka. Tez myślalam o przeslaniu skromnego grosika na Truflę i nie wiem na jakie konto. Czy mozna bezpośrednio do Amoka z dopiskiem na Truflę czy trzeba poprzez Wojtusia ?
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']ta kobieta spod Łańcuta nadal pisała o nią, ale co z tego , to dom z ogrodem[/QUOTE] A jest dobrze ogrodzony ? No i przeciez Pani nie musialaby jej samej wypuszczać do ogrodu. Moglaby wychodzić z nia na smyczy ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Iwoniam za tyle dobrych wiadomości. :lol: Trzymam kciuki żeby pieski jak najszybciej zaaklimatyzowały sie w nowych domkach :lol: A można wiedzieć dla ktorego psiaka od missi była wizyta ? Czy może na razie nie chcecie zapeszać i wolicie nie pisać? -
[quote name='iwoniam']poproszę o adres email - podeślę jeszcze kilka zdjęć komuś, kto miałby chwilkę na ogłoszenie suni[/QUOTE] Iwonko,jeśli masz inne zdjęcia niż te na wątku, to wyślij do mnie. Moj adres mailowy znasz. Natomiast w ktorymś z postow powyżejnapisałam że oprocz ogloszeń Justyny Lipickiej znalazlam też aktualne ogloszenie Iwonki z Amoka ale oglaszania nigdy za dużo.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alojzyna']zadanie na ten weekend - każdy kto ma konto na fb klika na ten link [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.310166549111691.1073741838.100003550449356&type=1[/URL] a następnie pod zdjęciami klika "udostępnij" - ciekawa jestem ile osób to zrobi (na razie licznik wynosi 3)[/QUOTE] Przed chwilą widzialam 21 udostepnień... Ja udostępnilam już rano. -
[quote name='luka1']mail, który jest podany przy zapytaniu o Mata jest błędny. Staram się odpisywać na bieżąco.[/QUOTE] Skąd wiadomo, że błędny ?
-
[quote name='wojtuś'][SIZE=3][COLOR=#000000][B]Trufla[/B][/COLOR][/SIZE]:loveu:[COLOR=#000000] cd. zdjęcia[/COLOR] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8312/8004579762_e38668a52a_z.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8177/8004576681_ed3a97e699_z.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8035/8004569496_14b748fda4_z.jpg[/IMG][/QUOTE] I jeszcze takie.
-
I jeszcze takie foty. Jedno jest przy czlowieku z początku jej pobytu w Amoku więc Trufla nie prezentuje się tu jeszcze zbyt dobrze. [quote name='wojtuś'][SIZE=3][B]Trufla[/B][/SIZE] :loveu: [SIZE=3][B]Zdjęcia Trufli od Iwonki z Amoka z ogł. tablica.pl[/B][/SIZE] :loveu:: [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/29/483080935644x461truflam.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/27/483080934644x461truflaz.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/46/483080933644x461truflap.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/837/483080932644x461truflaz.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
[IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/210/8dsc02419.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/11/7dsc02420.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/577/5dsc02422.jpg[/IMG] Znalazłam na wątku jeszcze fotki Trufli, których nie ma w albumie na fb. Przy okazji ustaliłam, ze ogloszenia robila jej Justyna Lipicka, Iwoniam, Iwonka z Amoka i Ellig. Robione przez Justynę Lipicka są aktywne i aktualne :lol: edit Przez Iwonkę z Amoka też - przynajmniej na tablicy.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Kciuki zaciśnięte. :kciuki: Reksio, bądż grzeczny :nono: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa'][SIZE=5][COLOR=#800000][B]Zapraszam na bazarek:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241938-Akces-Dla-zwierząt-ŚPIWÓR-DLA-PSA-EUKANUBA-Na-spłatę-psich-długów-u-weta-Do16-04-g22?p=20689046#post20689046[/URL][/QUOTE] Fajny bazarek. Będę podnosić. :lol: [quote name='iwoniam']wow, jak Anda wypiękniała.. no niesamowite !! I Karmelcia taka się dostojna robi :) Dzięki za czujność Malgoska! proszę o mocne trzymanie kciuków, Ja mam dziś duszę na ramieniu. Waży się los i dom dwóch suniek - jednej, która była u mnie krótko drugiej, która była znacznie dłużej. Oby, oby się udało... A Reksio był 2 dni temu od nowa szyty - tak sobie kolega pogrzebał w ranie, że szwy się rozeszły. Teraz rana goi się już dobrze.[/QUOTE] piękne zdjęcia kciuki zaciśnięte -
[quote name='Alojzyna']już się robi :) przydałyby się jakieś zdjęcia przy człowieku, żeby było widać jaka ona duża[/QUOTE] Dziękuję Alojzyno.:Rose: Tak jak napisalam na PW postaram sie zaraz przejrzeć wątek - może gdzieś jest taka fotka ? :lol:
-
Alojzyno, może wstawilabyś jeszcze te fotki ? [quote name='wojtuś']Dzięki:) [SIZE=3][COLOR=#000000][B]Zdjęcia Trufli od Iwoniam[/B][/COLOR][/SIZE]:loveu:[COLOR=#000000]:[/COLOR] [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7260/7707186010_1133673438_z.jpg[/IMG] [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8294/7707179036_a963c51539_z.jpg[/IMG] [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7114/7707182440_cd84a3a68b_z.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
[quote name='luka1']Odpisałam - dziękuję. Na razie nie ma odpowiedzi.[/QUOTE] Strasznie mi przykro :shake: A dawno odpisałaś ?
-
[quote name='Alojzyna']Trufla nie ma swojej galerii na fb. Pościągałam jej jakieś stare zdjęcia z tego wątku, ale czekam na tekst i dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej za adopcje[/QUOTE] Super sobie poradzilaś. Troszkę to tylko trzeba uzupełnić. [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.311470235647989.1073741842.100003550449356&type=1[/URL] ale widzę dane kontaktowe masz - do hoteliku i do Wojtusia.
-
[quote name='barb']Dostałam dwie odpowiedzi na ogloszenie szczeniąt, ktore kopiuje poniżej. Przekierowałam na adres fundacji odpowiedzi na ogloszenie szczeniakow umieszczone na tablicy. Wklejam je tutaj wraz ze swoją odpowiedzią "witam, interesuje mnie Lobo. Czy psiak jeszcze urośnie? Mogę prosić o więcej zdjęć? Witam, interesuje mnie Tobi, czy piesek jeszcze urośnie? Jakiego jest teraz wzrostu?" [/QUOTE] Luka, kontaktowałaś sie w sprawie szczeniaczków ?