Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. no co zrobisz jak nic nie zrobisz... wcale nie magiczna :( a tak bardzo czekamy na dzień,kiedy Czesio znajdzie swojego człowieka...
  2. Dziękuję bardzo :) jak nie kochać :) Dziękuję bardzo :) wnusia Maria :) starszy braciszek Adaś :)
  3. Dziękuję :) mamusia nawet nie wie kiedy ;) to raczej Mańka sama się urodziła haha Dziękuję :)
  4. Ok,zacznę wieczorem,w Skarpecie ju wisi od kilku dni... Mogę trochę prywaty ;) wczoraj urodziła mi się wnusia :) Mańka 3,300 ,trzy parte i na świecie :) szybka dziewczynka ...
  5. Hej Halinko :) pochwal się kochana kociamberkiem :) jak Grubasek ?U Ami i Tomiego wszystko ok ? ściskam mocno :)
  6. Kolejny termin za chwilę a ja nie mogę się dodzwonić do Aldony...dzisiaj miała dzwonić,dostałam tylko krótką wiadomość na messengera,że ma problem z siecią,że ma remont w domu o którym wcześniej nie było mowy,że psa przyjeżdżają 18 marca i cisza. Przykro mi bardzo,bo obie dziewczyny mnie "wystawiły " paskudnie,każda osobno w innym temacie,oba związane z psami,nie chcę nawet mówić,dramat.Obie są z Tozu. Czekam aż się odezwie,chociaż to unikanie chyba mówi samo przez siebie. Jeszcze nikt mnie tak nie zwodził,nie oszukał .Tyle straconego czasu. Zaczynam ogłaszać Czestera,na ile sama potrafię.
  7. DT pomagali Marcie,która zajmuje się adopcjami.Też mam psy w stałych dt,które mogę dzięki temu wspierać,te psy chyba cudem tylko znajdą stałe domy,zwykle stare i chore.
  8. Sisi/Boni ma domek wybrany,bardzo fajny,dwoje dzieci ,bliźniaczki po 9 lat,mama,tata.Pół roku walczyli o sunię na dt,ciężko było,dzielnie asystowali do końca. Sunia pojedzie w 2 etapach z Wrocławia do Gorzowa W. do Marty dziewczyny z którą stale współpracuję (pomaga mi czasami ustawiać niesforne maluchy ;) ) od niej do samego domku może Marta odwiezie aż do Dębna :) Tak się składa,że to przyjaciółka Marty :) Dom przetrzepany po p/a,w kontakcie z EdiAbija :) ankieta adopcyjna przygotowana. sunia pod Ich opieką :(
  9. No jak kot ma z 6 kilo... :) Kilka słów od EdiAbija " Boni po zabiegu doszła do siebie ma usunięte 2 korzenie po starych zębach i 2 zęby gnijące, do tego w jednym kle założony tlenek cynku. Dziąsła zszyte nićmi rozpuszczalnymi. Po lewej str zrobił się stan zapalny od kamienia więc też został usunięty. Boni ładnie się wybudziła i już szuka biedna jedzenia. Była siku już więc dobrze, dziewczyna przytyłam nam już 40 dag " Koszt zabiegu 179 zł
  10. :) Aniu łap kochana zdjęcie Sisi/Boni przed zabiegiem w asyście pielęgniarza Tofisia ...za chwilę EdiAbija odbiera dziewczynę z lecznicy,wtedy dowiem się więcej.
  11. Czekam więc,zaraz poleci do skarbnika i zrobi przelew. Czy może ktoś potwierdzić na fb w Skarpecie ? kilka groszy ...ale pilnujemy potwierdzeń :)
  12. Chyba jestem tutaj pierwszy raz,dzień dobry :) wstawiłam Mikę prosząc o transport w gr transportowej,u siebie na profilu,niespodziewanie mam dla niej 60 zł :)
  13. To czekam na paragon.Jak masz u kogo wykorzystać te pieluszki to korzystaj,szkoda,żeby leżały :)
  14. decyzja dotycząca usunięcia ząbka jednego czy dwóch...jak usunie wet jeden to przyjrzy się drugiemu i zadecyduje. faktycznie,zabrzmiało ...oj Bgra nie pisz już nic :(
  15. Dwa domki sprawdzone,oba to przyjaciele naszych znajomych z którymi współpracujemy...wybór trudny...mamy trochę czasu bo we wtorek zabieg usunięcia ząbka/ząbków,decyja zapadnie na stole operacyjnym.Sunia ma już braki w uzębieniu,chyba jeszcze o tym nie wspomniałam? nie pamiętam.
  16. Sunia jest niesamowita,Abi ,która jest na dożywotnim dt u EdiAbija ma w zwyczaju ...podgryzać Edka po łapkach,dzisiaj spróbowała Sisi/Boni... wycofała się ,matka podleciała podniosła Abiśkę i ta ciachnęła matkę w rękę ;) norma haha.Na to dopiero Sisi/Boni stanęła w obronie matki zasłaniając ją ciałem.CUDO nie pies ! EdiAbija mówi,że nawet nie wie jakby się chciała czegoś u niej doczepić nie da się :) Wetka mówi,że może wystarczy branie leków przez jakiś czas, wyleczenie stanu zapalnego dziąsła,podje dobrze...
  17. Zaczynają się pytania o adopcję Sisi/Boni...rozmawiamy,niczego nie obiecując... Kto jest prawnie odpowiedzialny za psa i kto poprowadzi procedurę adopcji ? oczywiście w swoim czasie...jeżeli ja to się bardzo cieszę :) jeden domek mamy zweryfikowany,po wizycie PA,
  18. Ujmuje charakterem : ) jest wręcz rozkoszna :) mamo Kasiu czy to nie pora na mięsko gotowane ...
  19. Sporo rzeczy do ogarniania...Sisi?Boni ma umówiony na wtorek termin do zabiegu usunięcia 2 ząbków,to te co się w nie wplótł dred :( musiała mieć go długo,dziąsełko brzydkie,ząbki zepsute. Od dzisiaj zażywa Euthyrox 2 x 75 mg,została przepłukana poszedł wlew 250 ml płynu Ringera ...wkleję zdjęcia... Te wyniki nie da dramatyczne,to może wynik zaniedbania i wróci wszystko szybko do normy.Szum się wdał to nie kreatynina a mocznik podwyższony.Wet zalecił trochę pokarmić Renalem ,już idzie . Teraz ujmę koszty /daty jak wstawiałam w rozliczenia skarpety/pragonów i faktur nie wklejam bo są w poście rozliczeniowym skarpety,tutaj chyba niepotrzebne 27.02.2018 -200 zł Transport Sisi z Zamościa do DT Wrocław 2.03.2018 - 199 zł I zaległa faktura Sisi/Boni za wizyty u weta 2.03.2018 -56 zł II dzisiejsza faktura Sisi/Boni za wizytę u weta 2.03.2018 - 44 zł Ubranko dla Sisi/Boni Zooplus 2.03.2018 - 30 zł leki,podkłady dla Sisi/Boni 2.03.2018 - 189 zł karma dla Sisi/Boni na 2 m-ce 2.03.2018 - 70 zł karma Renal dla Sisi/Boni zlecona dzisiaj przez weta 2.03.2018 -100 zł Groomer Doggy Diamond Wrocław
  20. To prawda,chyba najlepszy salon we Wrocławiu,przypadek bo był najszybszy temin,cena ciut niższa bo adopciak 100 zł ,np 5 kg pies usługa 120 zł
  21. Tak :) tu zdarzyły się cuda :) Sisi/Boni ...jeszcze jedna fota,wybaczcie !
×
×
  • Create New...