Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. wiadomość z ostatniej chwili: Ali zwalił mi latpop,matryca poszłaaaaaaaaaa:( a podobno nie do zalania i nie do stłuczenia,taki mały a dał radę:diabloti: dzięki uprzejmości córci:eviltong:korzystam z jej kompa(wpuściła mnie do swojego pokoju:evil_lol:)
  2. przykre dobrze,że ma zapewniony DT kurcze,dlaczego ludzie rzucają obietnice bez pokrycia ten remont miał chyba krócej trwać:mad: Spineczko trzymaj się maleńka:loveu:
  3. [quote name='Ela&Puch']Zyczymy całej Alexowej rodzince zdrowia dużo zdrowia :) pozdrawiamy[/QUOTE] hej Elinko:)dziekujemy u Was ok?jak Blekuś?daje radę? kusiole dla Was:)
  4. [IMG]http://iv.pl/images/35302098110700858753.jpg[/IMG] maleńka trzymam kciuki,może już niedługo będziesz krakuską:loveu:
  5. [quote name='Lili8522']Ale z Alsia to aparat jest :evil_lol: jestem bardzo ciekawa jak ta nocna syrena wygląda :evil_lol: nie żeby Ciocia Bgra trochę rozpuściła małego, co to to nie :shake::shake::diabloti: hi hi hi :) A Hańcia z chowaniem legowiska to dobry sposób sobie obrała aby jej nikt nie przeszkadzał :) Jak Wam weekend minął? :calus::buzi:[/QUOTE] chyba się źle wyraziłam włącza mu się buczek a jak to nas nie podrywa....to przerywana syrena hał...hał...hał:) Hana najwyraźniej chce mieć coś swojego Alex czasami bawi się zabawkami,wspólnymi,wtedy nie chciałabyś widzieć wzroku Hańciowego...morderca:diabloti: jak minął....co ja mam na to odpowiedzieć...powiem prawdę leżę w łóżku od piątku wieczora powalił mnie potworny ból głowy,momentami było troszeczkę lepiej a,że jestem po 2 operacjach głowy to wiesz,nie tylko z bólem się zmagam ale i z potwornym strachem a to chyba najgorsze trochę lepiej od dzisiejszego popołudnia,więc może,co ja gadam...będzie dobrze to nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz
  6. [quote name='Nikaragua']oj tam oj tam klateczka otworem stoi ;)[/QUOTE] widać jaki zastraszony,otwarta a on boi się wyjść:diabloti::evil_lol:
  7. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/milosc1.gif[/IMG]:buzi:[FONT=comic sans ms]Ciociu odwiedzam Twoje serduszka przecudne[/FONT]:bye::iloveyou::iloveyou:z pozdrowieniem od naszej ekipy gonziaczkowej[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/milosc1.gif[/IMG] zajzrzalam kiedys ....ale sie nie wpisalam , przepraszam , cudnosci wam zycze najlepszych w kazdym dziineczku , zdrowenka dla calej rodzinki.[/QUOTE] Ewuniu dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy częściej:loveu:kochana jesteś:)
  8. [quote name='terierfanka']no ładnie, ciocia marmosia koteczka w ciasnej klatce trzyma :D TOZ naślemy![/QUOTE] jakie te ludzie perfidne:diabloti::diabloti::diabloti:TOZ przybywajcie:placz:
  9. [quote name='marmosia']Pozdrawiamy diabołko- janiołecki :evil_lol:[/QUOTE] witamy,witamy :) ciociu Halizo z tymi doopinkami mam to samo:evil_lol:generalnie pańcia jest od usługiwania:cool3: moja Hańcia od jakiegoś czasu zagarnęła tylko dla siebie jedno legowisko,wpycha je pod fotel i tam się lokuje,strasznie śmiesznie to wygląda:evil_lol: i nie zrobiła tego raz ani dwa,ona to robi zawsze jak się chce przespać:diabloti:a myślałam już,że ona taka gapa,ciągle mnie zaskakuje[IMG]http://i45.tinypic.com/154etsz.jpg[/IMG] pozdrawiamy niedzielnie:)
  10. [quote name='Lili8522']Jeeeejjj....... dużo zdrówka dla Alisia!!!!!!!!!! Biedny maluszek... :-( Ale Ciocia Bgra na pewno utuliła i ucałowała i już lepiej :multi::loveu: a co wet powiedział?[/QUOTE] nie pobiegliśmy do weta,każdy może mieć gorszy dzień;) za parę dni muszę skoczyć po tabletki dla Alisia wtedy zapytam Alex to aparat jakich mało,Ali rządzi:evil_lol: chcesz mu umyć uszy...kłapie ząbeczkami chcesz czesać...jak myślicie?:evil_lol: chce leżeć w tym miejscu...o tu...no to TRZEBA mu ustąpić miejsca bo szczeka aż uszy bolą nie ma ochoty na zaczepki Hańciowe...tylko prycha i zaraz na sztywnych łapkach się odwraca i szczeka najlepsze są noce:diabloti:około 3 włącza mu się syrena bo chce gryzaka albo nie wiem co:evil_lol:trzeba się domyśleć daję mu gryzaka ,zje i śpi:) trochę chyba rozpuszczony jakiś czy co?:loveu: ja się cieszę,że Aluś nareszcie jest pewien swego bo to,że był taki cichutki i na wszystko się zgadzał to nie było normalne:evil_lol:
  11. [quote name='haliza'].... kochana one nam cały koszyk grzybków zmarnowały prawie :cool3:, to wstrętne złośliwe robaki :mad:a dobre grzybki nie są złe ;) ja znam tylko ze 4 rodzaje ale chodzenie po lesie to prawdziwa przyjemność :loveu: Moje towarzystwo padło :evil_lol: tylko Amusię słychać jak pochrapuje.... a może to Tomiczek :p[/QUOTE] ja mam fobię grzybianą,od zawsze,czułabym,że żegnam się z życiem żeby zjeść musiałabym najpierw pożegnać się z rodziną,iść do spowiedzi,poprosić księdza o namaszczenie chorych...wtedy z płaczem mogłabym dopiero zacząć...:diabloti: kocham spacery,kocham las:loveu:chodziłam na grzyby,pewnie,że tak wracałam jednak z pustym koszykiem:diabloti: u nas cały dzień wieje,mój ból głowy jest nie do zniesienia:-(od wczorajszego popołudnia,mam już dosyć
  12. [quote name='Joann']baaardzo ładne zdjęcia, czym focisz?[/QUOTE] o to to maminko Patik,właśnie miałam zapytać:lol:
  13. wygląda na to,że piach jak dostał się do oczka to je drażnił i wywiązało się zapalenie spojówek:([IMG]http://imageshack.us/a/img12/1940/dscn1279w.jpg[/IMG]to jest dopiero nochalek:)cudny:)
  14. [quote name='haliza']Eeeee tam zaraz by je zeżarły okropne żuki, już my z Dorotką coś na ten temat wiemy :cool3::mad: - dla ozdoby rosną piękne muchomory z kapelusikami czerwonymi w białe kropeczki :evil_lol:[/QUOTE] no faktycznie te żuczki piękne nie są:evil_lol:ale też im się coś z życia należy ale grzybów nie jadam i się nie zanosi na zmianę:eviltong:
  15. [quote name='haliza']Łoł, to u nas zimno, ale żeby zaraz szyby skrobać :cool3:, później też wyszło słoneczko i nawet spacerek się udał :p[/QUOTE] nawet trawa była oszroniona:lol: nie powiem,zmarzłam zanim dotarłam do roboty,dobrze,że znajoma mnie po drodze zgarnęła:multi:
  16. ja tam się na grzybach nie znam ale wyglądają na jadalne:evil_lol::diabloti:nooo piękne są,jednak jak dla mnie to spokojnie w lesie mogłyby sobie dalej rosnąć dla ozdoby:razz:
  17. [quote name='haliza']Stare kosteczki reagują jak barometr :shake:, jak nie utyka i nie płacze to może rekompensuje sobie złą pogodę ciepełkiem w domu :evil_lol: - po dobrym śnie apetyt też wrócił ;)[/QUOTE] dzisiaj zdecydowanie lepiej,też więcej śpi ale bardziej ruchawy:cool3: nie utyka,nie płacze nie stęka,pewnie to przez pogodę,mnie też wczoraj każda kość inaczej bolała:cool3: rano było zimno,ludzie szyby w autach skrobali a potem zrobiło się nagle ciepło do 23 stopni:)
  18. Ali dzisiaj cały dzień spał,nawet jeść nie chciał,wychodził tylko za potrzebą dopiero niedawno zjadł no i najeść się nie mógł zastanawiałam się czy go kosteczki nie bolą,muszę spytać weta czy mogę mu podać coś p/bólowego i co,bo nie mam pojęcia już miał tak kilka razy jak się zmieniła pogoda
  19. [quote name='haliza']U nas leje, jest ohydnie i na dokładkę zimno jak czort ....[/QUOTE] u nas nie lało,zachmurzone niebo prawie cały dzień ale włączyli CO,od razu milej w domku:)
  20. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qE6-_SMP7cI/UFq0aqhKrkI/AAAAAAAAB0c/zZP43jbpnB4/s600/image003.jpg[/IMG] no super:)
  21. [IMG]http://iv.pl/images/93718509918193891779.jpg[/IMG] no Laleczko teraz to Ci pogoda może podskoczyć:cool3:cieplutkie i jakie kolorowe,w sam raz dla ślicznotki:loveu:mizanko:)
  22. zasada jest jedna,jeżeli w oczku jest jakaś wydzielina,powieki są sklejone,to najpierw,jeszcze przed zakropleniem leku oko i powieki trzeba przemyć np solą fizjologiczną a jak kropelki nie pomagają to niestety do weta,po paru dniach już powinno być lepiej:(
  23. No a jak,jakby jeszcze taka dzielna jak król lew była :diabloti:[/QUOTE] jakąś wadę musi mieć;)
  24. [quote name='haliza']....krzywozębne :diabloti:[/QUOTE] i bezzębne;)o pseprasam...tsy ząbecki ma,czyli trójząbki:evil_lol:
  25. [quote name='unikatowydiament']przykro Nam bardzo [*] głaski zasyłamy:)[/QUOTE] :-( nam też jest bardzo przykro pozdrawiamy serdecznie
×
×
  • Create New...