Apis,to fajne imię zdecydowanie lepsze niż Siwek czy Ptyś.
A ogłaszacie go z imieniem Siwek?Jeśli tak,to błagam zmieńcie na Apis.
Ludzi,nawet imię może zniechęcać,no bo taki tam Siwek.Apis brzmi dumniej.
Oj stokrotko,nie bądź taka tajemnicza i napisz co to za rodzina adoptowała Rufisia.
No i jak się aklimatyzuje,bo napewno masz z nimi kontakt telefoniczny,nie uwierzę
że nie jesteś ciekawa,a my również się martwimy.
Ayam,to już któryś z kolei wątek na którym po opisie psa,zamieszczasz drugi post z lakonicznym wpisem,że znalazł lub znalazła dom.
Napisz choć parę słów,o tych domach i ludziach.
Błagam,nie piszcie w ogłoszeniach,że Pysiol na starość znalazł się w schronie.
Przecież 8 lat,to zaledwie połowa życia,a nawet czasem mniej.
Napiszcie,że to pies w średnim wieku,nie zniechęcajcie ludzi,
pisząc,że jest stary.