Może bez sensu,a może nie.Maksiu był zagłodzony i powinien być dobrze odżywiony,a ktoś tu pisał,że kupują mu karmę,chyba z Biedronki,czy inną gorszą.To pomyślałam,że jak zostały pieniądze wpłacane na niego,to można mu kupić,a i Państwo może gdyby zobaczyli co je i jak mu smakuje,też by taką zechcieli później kupować.Ale to tylko taka moja sugestia,ja decyzji nie podejmuję.