MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
[quote name='lika1771']Konto wyslane dziekuje[/QUOTE] Przelałam kwotę 55,10 zł z mojego bazarku. Proszę o potwierdzenie otrzymania pieniędzy tu na wątku oraz na wątku bazarkowym. Oczwiście będę sprawdzała co chwilę i czuwała nad dalszymi losami tego bazarku, może cicia1977 jednak wpłaci za wylicytowaną książkę, to jeśli tak się stanie, to przeleję resztę.
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
MALWA replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do malutkiej... -
Dziewczyny co mam zrobić: skończył się mój bazarek dla Kukiego, zebrałam na nim łącznie 55,10 zł - to są faktyczne wpłaty. Do dzisiaj nie mam wpłaty od osoby, ktora wylicyowała książkę za 10 zł. Nie mam z nią żadnego kontaktu, nie podała danych do wysłki, nie wpłaciła, nawet na pw nie odpisuje, a wiem, ze na dogo wchodzi. Może ma ktoś kontakt z osobą o nicku: cicia1977 ? Teraz moje pytanie: czy mam wpłacić to co juz zebrałam z bazarku czy czekać dalej? Proszę o odpowiedź i ewentualnie podanie konta do wpłaty.
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
MALWA replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Sprawdzam co u malutkiej? -
Ale sie porobiło z DT, i z hotelikiem..... Dziewczyny, a wrzuciłyście Kukiego na wątek domów tymczasowych? Tam dziewczyny same się zgłaszają i piszą gdzie jest wolne, albo piszą tez osoby, kóre akurat DT potrzebują. Ja kilka razy już pisałam, wprawdzie bez skutku, ale kilka osób mi odpisywało, gdzie szukać dalej, taka pomoc jest na wagę złota....
-
[quote name='Dada M']Wygodniej było mi rozliczyć od razu cały miesiąc (280 zł zapłaciła fundacja, więc my dopłacaliśmy 110 zł - żeby opłacić cały rachunek marcowy mieliśmy za mało pieniędzy). Monika to moja znajoma, więc nie muszę jej wysyłać przypomnień ;-) Wpłaci z opóźnieniem. Jak już wspominałam, od środy mam przyjemność przebywać z Sabą 24h/dobę :) Sabcia jest szczęśliwa (no, może trochę humor psuje jej obecność szczeniaka, który ją irytuje ;-)), w świetnej kondycji, sama zachowuje się jak dzieciak - jako pierwsza podbiega, gdy nadarza się okazja do zabawy. Za chwilkę wyjdziemy na popołudniowy spacer, postaram się zrobić kilka zdjęć.[/QUOTE] Dzięki za odpowiedź, teraz ta sytuacja jest dla mnie jasna. Fajnie masz, na łonie natury, z psiakami, kurcze, też chciałabym tak poodpoczywać. Normalnie po prostu zazdroszczę....
-
[quote name='Gabi79']Przelałam dzisiaj deklarację dla Sabci za czerwiec 20zł - w tym 10 ode mnie i 10 od Daga80. Buziaczki i mizianko dla sunieczki:loveu:[/QUOTE] Super! Dziękujemy! Dada M - zauważyłam, że w maju nie wpłynęła deklaracja od Moniki M. , która deklarowała od lutego 2012 r. po 50 zł. Czy wysyłasz przypomnienia ? Pytam, bo tutaj tak mało osób zagląda, ze za chwilę ta kwestia umknie, a Saba będzie biedniejsza o tę kwotę. Kolejna rzecz - dlaczego kwiecień jest uregulowany, a marzec nie? Pytam z ciekawości, szczególnie, ze marzec jest przed kwietniem, a Saba ma w tej chwili na swoim "koncie" 180 zł.....
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
MALWA replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
Witam wszystkich słonecznie! ( W Poznaniu straszny ziąb...) [IMG]http://www.sirmi.ic.cz/slunce/13.gif[/IMG] -
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
MALWA replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']Pewnie na rozpoczęciu meczu razaem z Michelle hymn odśpiewała:evil_lol:[/QUOTE] I pewnie zdarły obie głos, i teraz się kurują.... -
[quote name='Dada M']Jutro jadę do Astaroth na 3 dni, także będą nowe zdjęcia Saby :) Rozliczenia: 4.06 - Ewa_88 - 20 zł 6.06 - Aimez_moi - 25 zł 12.06 - MALWA - 124 zł (114 zł z bazarku + 10 zł deklaracja) Dziękuję pięknie :) Niestety ostatnio jestem bardzo zapracowana i nie mam w ogóle czasu, by zaglądać na dogo. Teraz przez najbliższe 3 dni uzupełnię zaległości, ale później ponownie będę się rzadko pojawiać. W lipcu powinnam już bywać częściej.[/QUOTE] Dziekuj,ę za potwierdznei wpłaty z bazarku, prosz ejeszcze o potwierdzneie n awątku bazarkowym - jelsi do tejpory takiego potwierdzenia nie ma. Co do samej bytności na wątku Saby to fakt, lepiej by była częstsza, ale chyba nikt nie ma o to do Ciebie pretensji, ze masz dużo pracy.
-
[quote name='Klaudus__'][I] No więc tak jak napisała Lobaria. Kuki to silny chłop! Pani doktor powiedziała.że jest grzeczny. Kooopa "przyzwoita" - stwierdziła,że na to co było - nie będzie się czepiała :lol: Wymiotował wczoraj raz - jak zbyt 'łapczywie' zjadł karmę. Trzymajmy jednak nadal kciuki :kciuki: Jak będę miała jakieś newsy - zaraz przez kogoś przekażę, bo do 19 jestem w pracy,a od 19:30 w schronie...[/I][/QUOTE] Bardzo sie cieszę! Jak tak dalej pójdzie, to Kuki przezwycięży wstrętne choróbsko, bo od początku ma chłopak farta!