Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Zaglądam na wątek ...............
  2. Super relacje Dziewczyny! Biszkopcik to miał szczęście, ze trafił na takie osoby, co się uparły i go uratowały. Dzięki temu dzisiaj grzał już dopkę w ciepłym. Zaraz robię przelew, pójdzie 20 zł, ponieważ zadeklarowałam jeszcze w październiku, a od gudnia będę płacić po 10 zł.
  3. Bazarek dla Barta: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235053-BART-W-OPAŁACH-!-BŁAGAM-O-POMOC-!-CEGIEŁKOWY-Z-NAGRODĄ-do-20-11-g-22-00?p=19926145#post19926145[/URL]
  4. [quote name='farmerka63']MALWO witaj :) Hrabal ma jechać ( jeśli niebiosa będą mu sprzyjały ) do hoteliku u Michelle. Tu jest wątek charakteryzujący cel planowanej podróży Hrabala : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227074-Mini-Hotelik-michelle04-woj-dolnośląskie[/URL] Koszt miesięcznego pobytu wraz z wyżywieniem - 250 zł Lista fundatorów jest tu ( post nr 167 ) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227074-Mini-Hotelik-michelle04-woj-dolnośląskie[/URL] Jak widzisz, mamy już deklaracje stałe w wysokości 215 zł oraz jednorazowe 230 zł. Skarbnika jeszcze nie ma - może sam się zgłosi ;)[/QUOTE] A, u MIchelle będzie mu super! Była tam m.in. Launia, która trafiła do DS, był tez chory na parwo Kuki, tez już w DS. Jeśli skarbnik się zgłosi, to proszę o mnie pamiętać i proszę o konto, to przeleję 50 zł (jednorazowo) dla psiaka.
  5. Od piątku wieczora mnie tu nie było, bo nie miałam niestety netu..........czy coś się zmieniło w sprawie psiunia? Czy juz można wpłacać na hotelik? Jesli tak, to proszę o konto na pw.
  6. Jestem na zaproszenie Anuli. Biedny psiak, taka porażka ze strony ludzi, przykre to......... Gdzie psiak ma trafić , do jakiego DT czy hoteliku? Ile on kosztuje? Ile ma finansów ? Ppytam, bo tago nie widzę..... Stałej nie mogę zadeklarować, bo juz "mam" kilka psiaków do opłacania co miesiąc, a nie chcę składać deklaracji bez pokrycia. Pomyślę, jedynie mogę jednorazowo coś wpłacić. Poproszę o konto na pw.
  7. Wpłaciłam jeszcze 26 zl dla Kasi z ostatniego bazarku - tego, na którym sprzedawałam ksiazki i koraliki modułowe. Z wpłaty 31 zł odjęłam kopertę 1 zł, przesyłkę 4,10, zostało 25,90 zł. Przelew 26 zł poszedł jako uzupełnienienie wpłaty do wczorajszej kwoty z bazarku. Mam nadzieję, że to jest dość zrozumiałe co napisałam, bo juz dzisiaj chyba nie za bardzo kumam.
  8. Informuję, że wczoraj wpłaciłam deklarację stałą za listopad w kwocie 10 zł.
  9. [quote name='kkasiiiar']Skarbnikiem Barta jestem ja , stan konta : [B][COLOR=seagreen][COLOR=green][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4]0[SIZE=4]6[/SIZE].11[SIZE=4].[/SIZE][/SIZE][/SIZE]2012- Na koncie Barta jest[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][SIZE=4][COLOR=green]:[/COLOR] [COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]2[SIZE=4]26[/SIZE][/SIZE],22 zł[/B] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]Za hot[SIZE=4]elik zapłacono do[/SIZE][/SIZE][B][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/B][B][COLOR=seagreen]-[/COLOR][/B]hotelik za 30 dni tj. 16.09-16.10 [B]30 x 12 zł/doba = 360 zł Trzeba zapłacic od 16.10 do 15.11 i pozniej od 15.11 do itp na razie nie zapłacilśmy za hotelik raz wiec na minusie -360 zł , niedługo tez pewnie bedzie trzeba zamowic karme a to koszt okolo 100 zł . [/B][/QUOTE] Dziękuję za odpowiedź. Poproszę jeszcze na pw dane do wpłaty, to w przypadku deklaracji zakupu cegiełki będę wysyłała od razu dane do wpłaty. Tym samym kasa wpłynie na konto skarnika.
  10. Witam! Chciałam zrobić bazarek cegiełkowy i niestety od piątku wieczora jestem bez netu, a tym samym bez dostępu do dogomanii. Teraz ukradkiem piszę w pracy. Jeśli uda mi się dzisiaj, to zrobię bazarek cegiełkowy i porozsyłam trochę zaproszeń do ludzi. Poproszę o podanie tu lub na pw jaki jest stan finansów Barta, czy ma zadłużenie, gdzie jest w hoteliku, chyba, że te wszystkei informacje sa już na pierwsze stronie.... Proszę jeszcze o podanie kto jest skarbnikiem Barta i dane do wpłaty na pw, to w bazarku cegiełkowym od razu podam do kogo będa kierowane wpłaty.
  11. W dniu 3.11. zakończył się mój kolejny bazarek, który robiłam dla Kasi. ( link w podpisei ) Oczywiście też nie rozliczyłam, z uwagi na moj problem z komputerem. Dzisiaj to zrobiłam, i mam z tego bazarku zadeklarowane 90 zł. Dwie wpłaty już mam, teraz czekam na trzecią. Po otrzymaniu pieniążków te również przekażę na rzecz Kasi. Grażynko - co do mk999, która jest wpisana w deklaracjach stałych, to z tego co ja pamiętam, to ta osoba deklarowała tylko i wyłącznie jednorazową wpłatę.
  12. Witam! Wreszcie tu dotarłam. W piątek wieczorem chciałam zrobić rozliczenie bazarku, który zakończył się 20.10., ale niestety wysiadł mi ruter, i już nie mogłam się dostać do internetu. Z bazarku wraz z nadwyżkami wyszło 177,70 zł, nie mam jeszcze wpłaty od Ani za koraliki, ale już na pw mi odpowiedizła , ze wpłaciła w środę, to tylko jak dojedzie ta wpłata na moje konto uzupełnię. Zrobiłam przelew na konto Grazynki w kwocie 178 zl za bazarek, i 10 zł deklaracji stałej z alistopad. Co do Maar, to jest to Marek, który odpowiadał mi na pw, i obiecał wpłacic za paźdizernik, tyle, zę ta obietnica to była około 2 tygodnei temu. I nic cisza..w zasadzie, to juz powinna być stówka wpłacona za październiki za listopad. Ech, szkoda słow.
  13. Witam! Dostałam zaproszenie od baster i lusi. Wieczorem zrobię bazarek cegiełkowy dla psiaka!
  14. Ja zrobię wieczorem rozliczenie bazarku, który zakończył się 20 paźdizernika, choć nie mam jeszcze ostatniej wpłaty. Jak dojdize, to dopłacę.
  15. [quote name='baster i lusi']nie dostałam odpowiedzi choć Marr był na dogo.[/QUOTE] Kurcze, kiepska sprawa.... powinna być juz wpłacona deklaracja za listopad, a tu nawet za październik nie weszła.... przykre to, bo psiak traci
  16. Zrobiłam bazarek dla Amora: http://www.dogomania.pl/forum/threads/234646-KSIĄŻKI-DLA-ZAGŁODZONEGO-PSA-do-10-listopada-godz-22-00?p=19902108#post19902108 Ksiązki podarowała Panna Marple! Proszę o ogłaszanie bazarku i rozsyłanie do "swoich". Im nas więcej, tym lepiej.
  17. Pamiętam.............. dziękuję, że byłeś...........
  18. Trzymam kciuki za psiaka, i za Was dziewczyny ! I z niecierpliwością czekam do soboty ...........
  19. Dobrze, ze juz po zabiegu, żeby tylko teraz wszystko ładnie się goiło.
×
×
  • Create New...