MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
[Gdańsk] Pseudohodowla ON w centrum miasta! DT na CITO!
MALWA replied to Buell's topic in Już w nowym domu
Co z onkami? Mam jeszcze nie rozliczony do końca bazareka dla Onków, który trwał do 15 stycznia. [INDENT] [/INDENT] [INDENT][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]AniaB - wpłacała bezpośrednio na rzecz fundacji po 125 zł. Łącznie poza tą wpłatą uzbierała się kwota 67,30 zł, co na jednego psiaka daje 33,65 zł.[/FONT][/COLOR][/INDENT] [FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000] Wpłacę na rzecz Onków 50 zł. [/COLOR][/SIZE][/FONT] Prosze o potwierdzenie wpłaty na rzecz Onków na tym wątku bazarkowym: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237984-ROZLICZAM!-PERFUMA-DLA-MALWINKI-i-ONKÓW-Z-PSEUDO-DO-15-01-g-22[/URL] -
Super informacja! Kiedy Malwinka trafi do DS ? I co z kasą, którą mam z tgo bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237984-ROZLICZAM!-PERFUMA-DLA-MALWINKI-i-ONKÓW-Z-PSEUDO-DO-15-01-g-22[/URL] Pozostało jeszcze ponad 30 zł na rzecz Malwinki. Czy mam wpłacać?
-
WYGRALIŚMY wspólnie nowe życie i nowy dom dla Iwanka!!!
MALWA replied to sellavie5's topic in Już w nowym domu
I oby tak dalej! -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Faktycznie - on mało w typie rasy......raczej taki pomieszany. -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
MALWA replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Bongo..........no, i zaczłą sie tu ruch...........a to oznacza większą pomoc dla psiaka! -
WYGRALIŚMY wspólnie nowe życie i nowy dom dla Iwanka!!!
MALWA replied to sellavie5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']jestem u dzieciaka-zaraz poleci 50zł ode mnie[/QUOTE] Super! Kto jeszcze pomoze, kto? Warto zrobić jakieś rozliczenie..........moja 50 nie jest odnotowana, a przelew poleciał wczoraj........ -
WYGRALIŚMY wspólnie nowe życie i nowy dom dla Iwanka!!!
MALWA replied to sellavie5's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do chłopaka.............co z nim teraz? I co on ma taką zafagflaną krwią pieluchę przy mordzi? Z nosa mu leciało czy z pyska? -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
MALWA replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy do Bongo - biedak potrzebuje pomocy! -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
MALWA replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Zaraz przelew puszczę.............i piszę na pw do Agusia P. -
WYGRALIŚMY wspólnie nowe życie i nowy dom dla Iwanka!!!
MALWA replied to sellavie5's topic in Już w nowym domu
Rotki są fajne psiaki - u moich rodziców mieszka rotka Ashita, i jest największą przylepą na świecie! -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
MALWA replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Witam! Zaprosiła mnie Agusia..........kurcze, coraz mniej w portfelu, ale chyba nie sposób odmówić........30 zł jednorazowo podeślę. Najgorsze w tej sytuacji jest to, ze gdyby pies był skatowany, po wypadku, w chorobie, to od razu znalazłby się tu tłum ludzi, a tak...........ech, ale moze jeszcze przyjdą..........;) Dajcie nr konta na pw, póki jeszcze tu siedze, to zrobię od razu przelew. -
WYGRALIŚMY wspólnie nowe życie i nowy dom dla Iwanka!!!
MALWA replied to sellavie5's topic in Już w nowym domu
Poszło na konto! Trzymama za malca, musi się udać. -
WYGRALIŚMY wspólnie nowe życie i nowy dom dla Iwanka!!!
MALWA replied to sellavie5's topic in Już w nowym domu
Dostałam zaproszenie od Agaty. Zaraz wpłacę 50 zł. Więcej nie dam rady, już obiecałam wczoraj jakieś wpłaty. Mam nadzieję, że inni pójdą moim przykładem, bo tu kasy trzeba, a nie dyskusji.....;) Mały walcz! Rotek, jesli ma wolę życia, to pokona chorobę, i mocno w to wierzę. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Super! Z Twojej strony ta deklaracja będzie szansą dla Amora, a dla nas... czwartą deklaracją. -
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#222222][FONT="Verdana"]Witam,dopiero teraz dotarłam do kompa. Cóż, obowiązki domowe....... [B][U] [B][FONT="Verdana"]Relacja z wizyty.[/FONT][/B][/U][/B] Pani Beata zrobiła na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie. Pani kocha psy,zawsze je w domu miała. Były trzy sunie, każda żyła po kilkanaście lat.Ostatnia odeszła w marcu zeszłego roku. Pani jest właścicielką mieszkania, w którym mieszka wraz z mężem, synem, synowąi 2 letnią wnuczką. Pozostali członkowie rodziny akceptują decyzję o posiadaniupsa. Pani mieszka na 4 piętrze w kamienicy. W domu nie ma alergii na psa, dziecko nie choruje. Wiwka byłaby jedynym zwierzęciem w domu. Pani psa chce dla siebie, to będzie pies Pani Beaty. Oczywiscie psu wolnobędzie przebywać w i innych częściach mieszkania np. korytarzu czy kuchni, taksamo jak pozostałym członkom rodziny. Pani nie pracuje (nie znam źródeł dochodu), jednak Pani stwierdziła, ze nie maproblemu z pokryciem kosztów wykonania sterylizacji, ewentualnego leczenia,szczepienia itp. Pani w Poznaniu zamierza mieszkać jeszcze przez około roku, później wraz zrodziną przenosi się do miejscowości pod Poznań. Ma tam dom, posesja jestogrodzona i jest tam zamykana furtka. Pani jest osobą świadomą kosztów utrzymania psa - jedzenie [karma],sterylizacja i ewentualne leczenie czy szczepienie raz w roku. Pani pokazała mi kilka swoich albumów, w roli głównej psiaki - Aga mieszaniec -pierwszy pies Pani i dwie sznaucerki miniaturki. W mojej ocenie Pani Beata to bardzo serdeczna i pełna empatii osoba. Pani Beata zyska wiernego przyjeciela, a Wiwka dobry domek i kochająca Panią. [B][U][FONT="Verdana"]Reasumujac:[/FONT][/U][/B] Malutka szykuj się w podróż do Poznania. Czeka tu na Ciebie kochająca osoba inowy domek .......... [B][U][FONT="Verdana"]Pozostałe ustalenia:[/FONT][/U][/B] Z Panią Beata ustaliłam, iż po odebraniu Wiwki skontaktujemy się po około 2tygodniach, dopytam czy wszystko w porządku i spróbuję polecić lekarza dosterylki, o co zostałam poproszona przez Panią Beatę. Na wiosnę odbędzie się sterylizacja, a ja zrobię wizytę po adopcyjną w okresieokoło kwietnia - czerwca, po wcześniejszym ustaleniu, iz sunia jest już pooperacji. [/FONT][/COLOR] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziekuję Kochana z aprzybycie i za deklarację wpłaty dla Amora! Konto hotekiku tj. Angeliki znajduje się na pierwszej stronie. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tylko w jednym dniu znalazły sie 3 osoby, które zadeklarowały stałe wpłaty w sumie na 40 zł. Nalezałoby to zpaisac w pierwszych postach, zrobić rozliczenie, z kórego wynikałby stan konbta Amora. Till - jka juz bedziesz coś wiedziała, to napisz gdzie ma Amor trafić i ile to będzie kosztowało. Rozesłałam dzisiaj trochę wątek - odzew żaden.........ale do tego zdążyłam się juz przywyczaić.........idę rozsyłać dalej ......... -
Witam! Przyszłam z bazarku cegiełkwego, na który dostałam zaprosznie od Livki. Strasznie biedny psiak, taki niedźwiadek. Imie TYmon - piekne. Znam juz jednego Tymona, któremu robiłam pod Poznaniem wizytę PA, teraz siedzi w domku i grzeję dopke. Tymonek jest niewidomy i tym bardziej serce cieszy, ze dobrze trafił. T obie moze te imię też przyniesie szczęscie. Bo, ze już je masz, to nie ulega watpliwości, bo zostałeś psiaku uratowny ....... Gdzie pies ma trafić do hoteliku w Poznaniu? To pytanie zadała wcześniej Ajula, ale chyba nie było odpowiedzi........... Wpłacę 50 zł na psiaka, czy konto z pierwszej strony aktualne?
-
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Ja też tak słyszałam, więc bądźmy dobrej myśli...[/QUOTE] A wiesz cos pewnego? Pytam, bo to Ty wrzuciłaś tu zdjęcie suni ze szczeniakami...........i co z nimi ?
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba nie ma problemu, bo bazarek robiła FLY, ona zbiera na swoje konto, zrobiła zakupy dla Amora, i to co zostanie pewnie przeleje w całości do Angeliki. Kiedy FLY wejdzie na wątek, będzie widziała, że Twoja wpłata dot. bazarku i deklaracji. -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
MALWA replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Olena84']Mogę dać 10zł miesiecznie, bo niby jeden "mój" pies znalazł już dom i co prawda deklaracje przerzucilam, ale mnie juz chyba i tak wszystko jedno przy sumie ktorej place czy 10zl w tą czy w tą;) Dziękuję! W takim razie mamy pierwszą deklarcję dla Amora! Kopiuję z mojej poczty e-maila, którego dostałam od Angeliki: 31.01.2013 Maria1957 5 zł - bazarek MALWY 31.01.2013 Martini77 20 zł - ? [FONT=arial]= 961,48 zł [/FONT] [FONT=arial] WYDATKI poprzedni pobyt - dług 614 zł (w tym 199 zł dług u weta: RTG, leki, odrobaczanie)* 01.01.2013 117 zł hotel grudzień 10.01.2013 55,48 zł Kreon 25000 15.01.2013 35 zł szczepienie na choroby zakaźne 15.01.2012 15 zł dojazd do weterynarza na szczepienie (koszt paliwa 45 zł dzielony na trzy zwierzęce sprawy u weta) 01.02.2013 403 zł hotel styczeń = 614 zł + 625,48 zł = 1239,48 zł co daje +961,48 zł - 1239,48 zł = -278 zł [/FONT] Amor chętnie zjada suchą karmę zmieszaną z mokrym Bozity niestety dostał biegunki, pojawiła się też krew może to tylko ze zmiany karmy, a może tak będzie reagował na ten suchy pokarm będę obserwować -- pozdrawiam Angelika" Nie wiem kto to jest Martinii77, ale tak czy inaczej ta osoba wpłaciła 20 zł, być moze ta osoba kupowała cegiełki na bazarku FLY.... i Amor znowu jest na minusie............. -
Co z sunią ze zdjęcia jak wyżej ?