Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. [quote name='obiezyswiat75']Szkoda, że aktualnych rozliczeń w pierwszym poście nie ma... ja tu zaglądam, może przeoczyłam, ale wciąż nie wiem na ile karma starcza?[/QUOTE] Nie przeoczyłaś...........nie było odpowiedzi...........
  2. [QUOTE Kochani nie wiem jak mam Wam dziękować :iloveyou::iloveyou::iloveyou::calus::calus::calus: Myślałam, że się nie uda zebrać deklaracji na naszą Zosieńkę... Uwierzcie mi już głupio mi wysyłać PW z prośbą o pomoc:oops: Za dużo ostatnio tych nieszczęść szczeniaki, Biszkopt, Stefca teraz Zosia, ale jak zwykle się nie zawiodłam dziękuję:loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] Przeliczyłam finanse jeszcze raz, to mi wyszło, ze Biszkoptowa dyszka może tu trafić. Ale co do wysyłania zaproszeń to sie zgodzę, teraz trwa mój bazarek cegiełkowy dla zagłodoznego Amora - dzisiaj do 22.00 - to kogo tam nie było zapraszam - i sama wysłałam ponad 400 zaproszeń..........ile osób weszło widać, ile kupiło cegiełki tez widać........, zebrałam póki co 690 zł, to idzie na długi u weta i za hotelik, a na styczeń nadal nie mamy.......taki juz los osób wysyłających zaproszenia.....albo ktoś się odezwie albo.............ech.
  3. Nikt tu nie zagląda, ale jakby kogos to interesowało, to na moim bazarku cegiekowym jest już 690 zł........................
  4. Wpłaciłam deklaracje stałą od stycznia do czerwca, łącznie 60 zł.
  5. Zagladam do psinki................
  6. Witam! Dostałam zaproszenie od AgusiP. Mogę dołożyć do stareńki 10 zł, które płaciłam na Biszkopcika, ale ten z hoteliku trafił na bezpłatny DT u p. Zosi. A zatem od stycznia po 10 zł ( to mój piąty pies do opłacania i więcej nie dam rady ). Poproszę dane do wpłaty na pw.
  7. Ale Daszka ma dobrze w hoteliku - kanapa, kocyki, psie towarzystwo....fajnie ma.
  8. [quote name='soboz4']Basia za tydzień jedzie do Fenrisa z wizytą, na pewno coś nam napisze![/QUOTE] A to czekam z utęsknieniem na wieści z nowego domku !
  9. Zaglądam do psiaka. Czy ta sunieczka ze zdjec powyżej tez u Ciebie delf?
  10. Wesprę groszem, ale nie będzie tego wiele........niestety - za dużo bid............ A co do tego, ze pies sam podszedł, cóż, do złego zwierzę samo nie przyjdzie.......
  11. Fenrisku - wspaniale! Obyś był w rodzinie, która będzie Cię kochała i sie Toba opiekowała!
  12. A czy Malwinka ma teraz jakieś ogłoszenia?
  13. Basiu, wpłacę wieczorkiem. A gdzie one teraz są - te dwa małe szczeniory? Nieraz sie zastanawiam, czy ja jestem tak porabana, ze pomagam zwierzakom, czy innych juz całkiem pojeb............ Normalnie zatłukłabym, nie miałabym litości nad takimi...............
  14. Ozi - powodzenia mały !
  15. [quote name='baster i lusi']Malwuniu zaglądam cały czas ale sama nie wiem co u Kasi.Prosiłam Lidkę by zorientowała się czy tam u nich można zaczipować Kasię i by ją zaszczepiła .Jak ostatnio z nią rozmawiałam to było wszystko oki.[/QUOTE] Witaj Grażynko! Miejmy nadzieje, ze nadal wszystko ok. I może Lidka sama tu zajrzy i powie co z Kasią.
  16. Co z tymi ludźmi, zbydlęceni czy co, zeby szczeniorki na mróz wywalić? Basiu - to niewiele, ale 20 zł jeszcze dołoże. Daj Kochana jakieś konto, bo pw pokasowałam.
  17. Zaglądam do Dejzi. Na jej zachowanie na pewno miał wpływ również lęk. I pewnie tak jest, ze pies sie boi, jesli czegoś nie zna.
  18. Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Lidka co u Kasi ?
  19. A ja czuwam nad "moim" bazarkiem cegiełkowym. Jest już ponad 600 zł z cegiełek, dokładnie nie wiem ile, bo nie przeliczyłam, ale codziennie wysyłam jeszcze zaproszenia. Wprawdzie jutro koniec, ale moze jeszcze ktoś jakiś grosik wpłaci. Przydałoby się uaktualnione rozliczenie na pierwszej stronie.
  20. [quote name='diana79']bardzo dziekuję :) to nic groźnego, to jest jakaś przerośnięta narośl, fałda skóry, nie jest związane z tkanką łączną, za tydzień może już będzie miał to usunięte :)[/QUOTE] Ufffffffff, dobrze, ze nie jakies raczysko.........
  21. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#3E3E3E][FONT="Tahoma"]Dziewczyny Kochane, a czy moge prosić o pomoc i tu : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238219-CEGIEŁKOWY-NA-ŻYCIE-DLA-ZAGŁODZONEGO-PSA!-DO-20-01-13-r-godz-22-00?p=20232042#post20232042"][COLOR=#4444FF]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post20232042[/COLOR][/URL] Dziękuję. MALWA[/FONT][/COLOR] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. Wpłaciłam obiecane 20 zł. Czy coś już wiadomo co to za paskudztwo na brzuszku ma Uszatek?
  23. [quote name='lula2010']co u Kasi?[/QUOTE] Przyłączam się do pytania, jak tam w nowym domku, jak sie sprawuje nasza Kasia?
×
×
  • Create New...