Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. [quote name='FLY']to strona fundacji z jaką się kontaktowałam w sprawie Amora (Amor ma u nich wątek, więcej nie mogą pomóc, bo rodezjany trudne do adopcji, nie mają dt itd.) edit: a wet niech zrobi badania krwi jakie trzeba i wszystkie inne, które wyjasnią co się dzieje z nerkami i czym to leczyć[/QUOTE] Dostałam od Angeliki takiego e-maila po południu: " no to trzeba przemyśleć jakie badania mu zrobićmocz już ma sama morfologia plus podstawowa biochemia to około 60 zł amylaza około 20 zł co do innych badań musiałabym pytać weta bo nie robiłam tych bardziej specjalistycznych więc cen nie znam ktoś ma rady jakie badania jeszcze powinien mieć zrobione? ja dziś porozmawiam o tym z wetem dziś już nie wybiorę się na badana bo Amor pojedzony jutro sobota, więc też nie ma sensu bo krew będzie czekać do poniedziałku mogę jechać w poniedziałek w poniedziałek wieczorem muszę oddać samochód na kilka dni do naprawy więc albo poniedziałek do południa albo dopiero za kilka dni jeszcze porozmawiam z wetem czy jest sens badania robić na już czy może lepiej po jakimś czasie, bo i tak antybiotyk już berze, a nie czuje się jakoś bardzo źle a jak zrobimy badania już to i tak trzeba będzie je powtórzyć po skończeniu antybiotyku, aby wiedzieć czy to co było źle się poprawiło decyzja oczywiście nie należy do mnie więc proszę o info co i jak mój dojazd z nim do weta do Krakowa to 45 zł paliwo" Poprosiłam o badania krwi oraz te, które wet uważa za istotne, by zdiagnozowac Amora. Niestety nie mam tego e-maila zapisanego. Pieniądze na razie są, powinno starczeć, i na badania i na dojazd, i na hotel. Czy są jakieś inne sugestie? Obiecałam, że odpisze wiecozrem.
  2. Dostałam e-maila od Angeliki, i napisała mi, ze lekarz podejrzewa stan zapalny nerek, ale dokadnei nie wiadomo i to wykazałoby badanie krwi. I dlatego tez uważam, ze badania krwi trzeba wykonac, bo na razie Amor dostanei antybiotyk i będize go brał, ale nei wiadomo na co. Napisze do Angeliki by zleciła badania krwi. Czy coś jeszcze? Angelika przesłała mi taki link : [URL]https://www.facebook.com/adopcjerr[/URL], ja nie wiem o co chodzi, bo nie jestem na FB. Czy może ktoś tam wejść, przeczytać i zrelacjonować?
  3. [quote name='from_wonderland']Bazarek dla Amora: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240295-Typowo-książkowo-skandynawskie-kryminały-i-inne-na-zagłodzonego-AMORA-do-9-02?p=20490646#post20490646[/URL][/QUOTE] Dziękuję za bazarek ! [quote name='Malgoska']super bazar:) martwi mnie Amor; czy on miał robione usg? i badania nowotworowe?[/QUOTE] Chyba nie.......... Pisałam do Angeliki w sprawie badań krwi, ale zrozumiałam, ze na razie chyba nie ma takiej potrzeby, a jesli uuz taka zaistnieje, to moze po tym jak Amor będzie już po antybiotyku.
  4. [quote name='sambo_os1']Wszystko w porządku,szaleje,bawi się,jest wesoła i szczęśliwa. :loveu:[/QUOTE] Super! A będą zdjęcia od rodzinki?
  5. Dostałam e-maila od Angeliki, ale ponieważ jest to wiadomość o tej samej treści, którą wkleiła Till, to nie będę tego drugi raz kopiować. Co do wyliczenia za hotel - tu napisałam odpowiedź, bo wydaje mi się, ze zakradł się błąd 13 zł x28 dni = 364 zł, a nie tak jak podała Angelika 384 zł. Ponadto Angelika ma 27 zł, które Amor jest na plusie, i chciałabym tę kwotę móc odliczyć od kosztów hoteliku, i według mnie powinniśmy za luty zapłacić 337 zł. Czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, ze Angelika nie pogniewa się, że tak ja sprawdzam, i liczę za nią, ale te pieniążki nie są moje, tylko Amora. Nie ukrywam, ze przed osobami , które tu wpłacają też chcę byc w porządku i dlatego pilnuję Amora, a właściwie Waszych pieniędzy. Co do opłaty za badanie moczu to przelew już poszedł. Dzisiaj weszły mi na konto wpłaty od : stufinska - 50 zł, Jota67 - 15 zł. Bardzo dziękuję! Wpłaty i wydatek za badanie zostały już odnotowane w 2 poście.
  6. Tak, i to mnie bardzo cieszy, ze ludzie tak tu gromnie przybyli. Kochana wyczyść skrzyneczkę, bo chcę coś wysłać, już rano próbowałam, i nie mogłam. Kilka osób pisało, ze wine za to przypisuje buraczkom. Ja sie na tym nie znam, ale trzymam kciuki za dobre wyniki.
  7. Witam! Pięknie dziękuję! .........to moze jeszcze ktoś zauważy ........ Witaj, dziękuję za przybycie!
  8. Witam! Dawno mnie tu nie było, za dużo wątków, powoli nie wyrabiam...... Wchodzę, patrze, a tu aż dwa domku sie szykuja, super...moze któryś z nich to ten, do którego trafi właśnie Kostuś. Dziewczyny szukacie kogoś z lubuskiego, a z Gorzowa Wielkopolskiego jest koelka, napiszcie do niej, moze da radę zrobić PA.
  9. Dzień dobry! Wysłałam wczoraj wieczorem trochę zaproszeń........nikt nie wszedł, szkoda.........
  10. Powoli wychodzimy z zapalenia płuc........;)
  11. Moje psie tak samo, a kocie w kocyku opatulone, bo ma płucka chore, ech........
  12. Dzisiaj weszła mi na konto wpłata stała od rudakacha - 20 zł. Pięknie dziękuję. Ewu pyta co u Amorka - niestety nie odpowiem, bo póki co nie mam żadnej informacji od Angeliki. Napiszę do niej na e-maila, i zobacze co odpisze.
  13. Dostałam na pw informacje od syna Pani Anny GR, która przekazuje dla nas ksiazki na bazarek, zaraz prześlę te informację na pw.
  14. To pod koniec marca trzeba kupić karme, ile ona kosztowała, pytam, bo mi umknęło, a to kolejny bardzo istotny wydatek. Tak coś czuję, ze bazarek to jest to co może nam bardzo pomóc.
  15. Tak, naprawdę sama jestem pod wrażeniem okazanej empatii jaką tu Amorowi dali ludzie, jak również jestem wdzięczna za chęć pomocy finansowej. W tej chwili tak sobie szybko policzyłam, ze te wpłaty, które są u mnie, a jest to 730 zł, plus ta, którą wpłaciła Jota, łącznie będzie zaraz 745 zł, starczy na opłacenie lutego ( - 27 zł, które jest u Angeliki) i marca. I zostanie nam 3 zł. W lutym wpłyną pozostałe deklaracje, i pewnie będzie 100 na plusie, i po otrzymaniu wpłat za marzec będę miała kase dla Amora na kwiecień. Tak licze, bo chciałabym, by było jak najwięcej. Ale na razie nie chce byc, choć narzekać nie mogę. Jeśli teraz zapłacimy za badania to nie będzie kasy na kwiecień..............ale chyba tym nie można się teraz przejmować. I zgadzam się, ze Amor powinien mieć powtórzone badania krwi. FLY - na ile starczy karma, którą ostatnio kupiłaś dla Amora? Dziewczyny, która pomoże z FB?
  16. Pięknie dziekuję! Dziewczyny zobaczcie na 2 post - mamy w tej chwili dla Amorka 380 zł stałych deklaracji. Nie wiem ile zadeklarowała "druga Pani od Till", bo tak na razie tę Panią nazwałam, ale może się za chwilę okazać, ze będziemy mieć miesięcznie 400 zł, które Amor potrzebuje. I tym bardziej cieszą mnie wpłaty jednorazowe, bo oprócz opłat stałych za hotel będzie trzeba jeszcze kupować jedzenie/karmę.
  17. Mam kolejną deklarację stałą dla Amorka od moca35 w wysokości 15 zł, info otrzymałam na pw. Wysłałam już nr konta i poprosiłam o wpisanie deklaracji tu na wątku. Wysłałam nr konta do wpłaty do rudakacha i denta. Idę do 2 postu wszystko pouzupełniać.
  18. Tak, post nr 2 napawa optymizmem. Wczoraj zapisałam deklaracje, ale nie wysłałam nr konta do Ciebie oraz do denty. Nr konta poleci wieczorkiem. Ponadto mam wpłaty od: Anny GR - 20 zł, ewu - 20 zł (za luty i marzec), - mparsley - 15 zł. Wpłaty uzupełnię wieczorkiem.
  19. Ustal to z from_ wonderland tu lub na pw. Dziękuję Basiu! :multi:
  20. Ale ludzie są beznadziejni - jak takiego psa na łańcuch, przecież on z tego łańcucha został uratowany. Kurcze, przecież w ogłoszeniu stoi, że pies szuka domu, a nie budy z łańcuchem. Takiemu to bym od razu powiedziała: "sam się debilu uwiąż na łańcuch" Przepraszam za wyrażenie, ale szlag mnie trafia, jak czytam takie bzdury.....:mad: Tak, tak, chyba zrozumiałam.........;) Chciałam napisać: to spadaj :evil_lol: ale nie, raczej - Dobranoc Kochana!
  21. Super, dziękuję! To napiszę zaraz na pw do Panna Marple i Till, by podały do Ciebie wykaz książek jakie mogą podarować na bazarek.
  22. Ok. To jak wpłynie, to nazwę tę Panią po imieniu. Za książki dziękuję. Na pewno przydadzą się dla Amorka. Ale lepiej by było, by jedna osoba prowadziła bazarek. Jest może jakiś chętny?
  23. Bardzo dziękuję! Tylko kto zrobi bazarek? W 2 poście wpisałam pod nazwą: "Inna pomoc" osoby, które deklarują fanty na bazarek, tylko nie ma chętnego na zrobienie tego bazarku.
  24. Pięknie dziękuję! Dziękuję raz jeszcze - zapisano w 2 poście! Kochana - Ty się nie tłumacz, dałaś dla Amorka swoją biżuterię na bazarek, a to bardzo wiele, bo i kasy z tego było sporo ( ponad 700 zł ). Tu pomaga każy kto che, musu nie ma, ale niestety wielu osób na pomoc finansową nie stać. Dzięki, w kupie zawsze siła! hihihihi! Tak, Amor jest na plusie. Ja wyliczyłam - wstępnie, ze to co jest zadeklarowane ( do wczoraj) plus jednorazowe wpłaty starcza na zapłatę za luty i marzec. W kwietniu będę miała tylko to co jest w opłatach stałych, a będzie trzeba zapłacić już 400 zł za kwiecień, i jeszcze kupić karmę. Najlepszym rozwiązaniem dla Amora byłoby, gdyby był komplet deklaracji + jednorazowe. Byłabym wtedy spokojna o zapłatę za hotelik, a jeszcze starczyłoby na jedzenie. Wszystko się zgadza. Dziękuję pięknie, odnotowane w 2 poście. Znamy, znamy, ale nikogo nie zmuszam.........deklaracje są tu dobrowolne ........... Tak - powoli sytuacja finansowa Amora układa się znakomicie. Co do DT - to naszego Amora szkoda do kojca. Jemu koniecznie potrzebny domek, taki z miejscem do spania, na kocyku, z rękami do głaskania, z ludźmi, którzy pójdą na spacer, do lekarza, nakarmią, wykąpią..... Dziękuję! Bo tu na dogo , na wątku są odpowiedni ludzie w odpowiednim miejscu......... Co do Pani, to może jednak zdecyduje się pomóc właśnie Amorkowi, tyle, ze w późniejszym czasie. Strata psiaka pewnie jeszcze zbyt mocno boli, bo to bardzo świeża sprawa.... Till - jak mam nazwać w rozliczeniu Panią, która chce zadeklarować jakąś kwotę? Pytam, bo już jedną osobę nazwałam: "Pani od Till". Zaglądaj czasami do Amorka. Tu każda osoba potrzebna. Dzisiaj próbowałam w ciągu dnia trzy raz napisać na wątku Amora, ale co zaczęłam pisać, to mnie wyrzucało z dogo. DLatego też czynie to teraz. Mam na swoim koncie kolejne 180 zł, które wpłynęły dzisiaj od: from_wonderland - 20 zł, Maruda666 - 20 zł, farmerka63 - 30 zł, Dulska - 20 zł, Teresa118 - 50 zł, kodi - 20 zł, martasekret - 20 zł. Pięknie dziękuję za wpłaty. Zaraz wszystko umieszczam w 2 poście w rozliczeniu.
×
×
  • Create New...