MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Super zdjęcia, śliczny szkrab !
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
A tak, nawyki zostają....ale czego ona się tak boi ? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
Ona ciągle na łóżeczku i ciągle taka potulba....na ostatnim zdjęciu, to chyba taka bardziej pewna siebie. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
Tytuł przyciąga i cena też - potencjalnych kupujących. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dobra podpowiedź :) Sama skorzystam. -
Wstyd się przyznać, ale sama nie wiedziałam, ze muszę zarejestrować. osia przyjechała bez czipu, ale Grafi miał w książeczce, którą odstałam ze schroniska wklejony jakiś numer. Będąc u weta na szczepieniu zapytałam co to za nr, i wtedy dowiedziałam się, ze czip i trzeba zarejestrować, bo schroniska czipują, ale rejestrować ma sobie przyszły właściciel. Wówczas zaczipowałam od razu Tosię. Oba mają czipy i wklepane gdzie trzeba.