Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Eliczku kochana - dziekuje za wstawienie zdjec Iguni z domu stalego !
  2. Juz zmienilam tytul watku. Bedzie bilo po oczach, bo napisalam drukowanymi. Kurcze, bylam przekonana, ze ten tytul dawno zmienilam. A Igunia rozpieszczana, bo ma cztery rece do glaskania, karmienia i tulenia.
  3. Widząc takie zdjęcia, możnaby pomyśleć, ze Benia nic tylko cały czas śpi...
  4. Spiesze poinformowac, ze na bazarku cegielkowym wygralo imie AJKA :) A zatem mamy Ajke !
  5. Kochani za okolo poltorej godziny konczy sie bazarek imienny na sunie. Moze ktos jest chetny do oddania swojego glosu ? Sunia musi sie jakos nazywac .....
  6. Zapraszam na bazarek cegielkowy dla suni, na ktorym wybieramy dla niej imie. DZISIAJ. KONIEC ! file:///345576-nadawww.dogomania.com/forum/topicjemy-imię-suczce-z-gnijącymi-oczami-do-300518-r-godz-2200/%3Fpage=11&tab=comments%23comment-17294188
  7. Dzien dobry :) Mam nadzieje, ze brak wiesci to w tym przypadku dobre wiesci :)
×
×
  • Create New...