MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
Eliczku - czy sa nowe wiesci od Pani jak po nocy ? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzien dobry ! Zagladam do Beni i wyczekuje tylko pozytywnych rozwiazan..... -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zagladam do Beni..... -
Mam pierwsze wiadomosci od anecik: Suczka bardzo wychudzona, wystraszona i ....cuchnaca - jak to po schronisku. Za tydzien, dwa trzeba ja wykapac. Suczka podchodzi do anecik, staje na dwoch lapkach po smaczka. Anecik dokarmia ja z reki - ladnie je Nie jest agresywna, nie szczeka i nie warczy na ludzi. Z psami jeszcze nie miala kontaktu. Jesli chodzi o stan suczki, to oczy wygladaja troche lepiej niz na zdjeciach, ale te byly robione blisko 2 tygodnie temu. Lepek suczki siega do kolan osoby ok. 170 cm wzrostu. Ma wysokie lapki. Sunia zostala dzisiaj zaszczepiona, choc w ksiazeczce wpisano date 04.05.18 r. Nie ma informacji o sterylce. Jutro lub w srode anecik idzie z sunia do weta.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dziwne to, co opisuje Pani Beni.... Ja tez pierwsze o czyms takim slysze. -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wiem od elik, ze u Pani Ewy tak nie bylo... -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
MALWA replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witam ! Na prosbe elik, ktora ma problem z internetem wpisuje tu informacje o Beni: jest PROBLEM ! Dzwonila Pani od Beni i mowila, ze Benia wyje po nocach. Na poczatku tak bylo, pozniej sie uspokoila i znowu zaczela. Beni nie przechodzi nawet, jak Pani wezmie ja do lozka. Wyskakuje i wyje dalej. Ela zaproponowala Pani obrozke feromonowa i pastylki Zylkene - po konsultacji z weterynarzem. Pani dostala tez nr tel. do Sowy, by sie poradzic. To tyle co mialam tu napisac.....