-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hmmm']Banerki, robione na szybko, gdyby coś nie pasowało mogę zrobić inne ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/ssssssjx.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1351/ssssssjx.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/sssssssb.png/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2451/sssssssb.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/200/ssssssssw.png/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6421/ssssssssw.png[/IMG][/URL][/QUOTE] Dzięki!!! :* -
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Biedronka39']Oczywiście stawiam się i ja. Czy na Dogo pojawiają się jakieś przyszłe lub aktualne mamy. Mam jeszcze trochę ciuszków w rozm 56 - 74 dla dziewczynki. Jeżeli uznacie, że to też się może sprzedać to załatwione. Na hotel narazie mogę zdeklarować 10 zł.[/QUOTE] Nie wiem jak z pojawianiem się, ale gdzieś mignął mi bazarek właśnie z ciążowymi ciuchami i ubrankami dla dzieci :)) Więc zapisuję 10zł stałych w 3 poście :) -
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='Guliwer89']Bieda porozsyłam link po znajomych inaczej nie mogę w tej chwili pomóc niestety ;([/QUOTE] Dzieki Guliwer ! :) A to tak na początek ode mnie i nie tylko - bo fanty nie moje :p : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210875-Na-hotel-i-leki-dla-pogryzionego-BARY-ego-%21-do-17-lipca-do-18-00.?p=17225358#post17225358"]http://www.dogomania.pl/threads/210875-Na-hotel-i-leki-dla-pogryzionego-BARY-ego-!-do-17-lipca-do-18-00.?p=17225358#post17225358[/URL] Zdjęcia na bazarku będą jutro :) -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
gosia2313 replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zapraszam do Bary'ego ! Młody i strasznie pogryziony, czeka na nowy dom w hotelu! Nie mamy ani 1zł stałych deklaracji!!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210863-Pogryziony-Bary-cierpi-i-czeka-na-nowy-dom-%21%21%21-Zbieramy-na-hotelik-i-leki-%21"]http://www.dogomania.pl/threads/210863-Pogryziony-Bary-cierpi-i-czeka-na-nowy-dom-!!!-Zbieramy-na-hotelik-i-leki-![/URL] -
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Ciągle :D Ja mam całą półkę rzeczy od Edyty, Kamili i Bożeny :P Teraz muszę tylko się zebrać i jakoś to ogarnąć do kupy, żeby jakiś fajny bazar z tego powstał :) Jak masz coś to przynieś w środę albo w sobotę ;) -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za off'a, ale chciałam Was zaprosić na wątek kolejnej bidy z Sosnowca. Bary został bardzo pogryziony, u weta rany zostały oczyszczone, pies dostał antybiotyk. gdyby wrócił do schroniska, mogoby dojść do sepsy! Dlatego został przewieziony do hotelu. Koszt to 250zł/miesiąc +karma. Nie mamy ŻADNYCH deklaracji ! Oto wątek "Malucha" [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210863-Pogryziony-Bary-cierpi-i-czeka-na-nowy-dom-%21%21%21-Zbieramy-na-hotelik-i-leki-%21"]http://www.dogomania.pl/threads/210863-Pogryziony-Bary-cierpi-i-czeka-na-nowy-dom-!!!-Zbieramy-na-hotelik-i-leki-![/URL] -
Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(
gosia2313 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam za off'a, ale chciałam Was zaprosić na wątek kolejnej bidy z Sosnowca. Bary został bardzo pogryziony, u weta rany zostały oczyszczone, pies dostał antybiotyk. gdyby wrócił do schroniska, mogoby dojść do sepsy! Dlatego został przewieziony do hotelu. Koszt to 250zł/miesiąc +karma. Nie mamy ŻADNYCH deklaracji ! Oto wątek "Malucha" http://www.dogomania.pl/threads/210863-Pogryziony-Bary-cierpi-i-czeka-na-nowy-dom-!!!-Zbieramy-na-hotelik-i-leki-! -
Przepraszam za off'a, ale chciałam Was zaprosić na wątek kolejnej bidy z Sosnowca. Bary został bardzo pogryziony, u weta rany zostały oczyszczone, pies dostał antybiotyk. gdyby wrócił do schroniska, mogoby dojść do sepsy! Dlatego został przewieziony do hotelu. Koszt to 250zł/miesiąc +karma. Nie mamy ŻADNYCH deklaracji ! Oto wątek "Malucha" http://www.dogomania.pl/threads/210863-Pogryziony-Bary-cierpi-i-czeka-na-nowy-dom-!!!-Zbieramy-na-hotelik-i-leki-!
-
Przepraszam za off'a, ale chciałam Was zaprosić na wątek kolejnej bidy z Sosnowca. Bary został bardzo pogryziony, u weta rany zostały oczyszczone, pies dostał antybiotyk. gdyby wrócił do schroniska, mogoby dojść do sepsy! Dlatego został przewieziony do hotelu. Koszt to 250zł/miesiąc +karma. Nie mamy ŻADNYCH deklaracji ! Oto wątek "Malucha" http://www.dogomania.pl/threads/210863-Pogryziony-Bary-cierpi-i-czeka-na-nowy-dom-!!!-Zbieramy-na-hotelik-i-leki-!
-
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Może jakieś allegro cegiełkowe?? Tylko kto by je mógł zrobić? Ja zaraz postaram się o firmówkę, jakieś ogłoszenia. -
WĄTEK DO USUNIĘCIA! KAMA nie doczekała się domu :( :( :(
gosia2313 replied to a topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hopaj Kamsko ! ;-) -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
gosia2313 replied to abra64's topic in Już w nowym domu
Nie wpisujemy w necie numerów psów :) gdybyś mogła to je usuń :) -
Zapraszam na wątek kolejnej bidy z Sosnowca - Bary, młody i strasznie pogryziony psiak potrzebuje pomocy !!! Wątek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/210863-Pogryziony-Bary-cierpi-i-czeka-na-nowy-dom-!!!-Zbieramy-na-hotelik-i-leki-!?p=17224239#post17224239[/url] Zaraz postaram się zrobić bazarek dla niego :)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-uidvh0mgCA8/ThiKlY52kuI/AAAAAAAAKvg/g6taR-x_BRI/s640/DSCN7050%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-T8CHMVanVFE/ThiKmDZhU5I/AAAAAAAAKvk/RWDsOIjSv8Y/DSCN7065%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9sqSsugozUM/ThiKmWrkxuI/AAAAAAAAKvo/QXDvzdqcMRk/DSCN7067%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rOYyY8u7GsY/ThiKopJrqfI/AAAAAAAAKvs/qCCuogvNKtc/DSCN7073%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-g6mdMx7pwig/ThiKoyG8hYI/AAAAAAAAKv4/TSlZoBTnybU/s512/DSCN7080%252520modified.jpg[/IMG] -
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Bary'ego ze spaceru - przed wizytą u weta: Zobaczcie jaki jest śliczny :loveu::loveu::loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Yh-zm6BNoIc/ThiKf7vZIhI/AAAAAAAAKvM/2yen-vST02s/DSCN7024%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-k-30bQPzRtc/ThiKg7UZYzI/AAAAAAAAKvQ/nRsoNr8Ptyo/DSCN7032%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vhnQu1Wz8fc/ThiKhlFykZI/AAAAAAAAKvU/RIEK52AVleI/DSCN7030%252520modified.jpg[/IMG] Się wywinęło :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3baTiOmNU3M/ThiKjWIyUxI/AAAAAAAAKvY/i_Qk0sVBer0/s512/DSCN7048%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3D5DHYCX1B4/ThiKkEYe2pI/AAAAAAAAKvc/yBOFhOc8Rk0/DSCN7063%252520modified.jpg[/IMG] -
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Wpłaty na Bary'ego : [U]Wpłaty jednorazowe :[/U] [B]asia z dogomanii [/B]- 5 zł - kto to -podajcie nicka? [B]misiadg[/B] - 10zł [B]Fiera[/B] - 10zł [B]mar_tika[/B] - 15zł [B]Alla Chrzanowska [/B]- 20 zł [B]Kora[/B] - 28zł [B]ewa gonzales[/B] - 10zł [B]Kasia D.[/B] - 100zł [B]Klaudia R.[/B] - 35zł + 55zł od Czorcika i Guliwera z konta Kłapacza :) ____________________ [B][SIZE=4][COLOR=red]288 zł [SIZE=2][COLOR=black]Guliwer - [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]20zł co daje [U][B][SIZE=3][COLOR=red]308 zł [/COLOR][/SIZE][/B][/U][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=green]13 VII :[/COLOR] [COLOR=black]inga.mm - [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]26zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black] Dorota Z. [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]- 10zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black] KropeczkaJ - [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]50zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black] Zosieńka - [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]20zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black] Anna35-1974 - [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]15zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=black]madziorka91 - [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]15zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black] Dorin91 - [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]5zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=red] __________ [SIZE=2][COLOR=black]308 + 141 =[/COLOR][/SIZE] 449 zł [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=purple]15 VII : [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][/B][B] Jadwiga K. [/B]20zł [B]Magda B. [/B]20 zł __________________ 449 + 40 = [B][SIZE=3][COLOR=red]489 zł [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black] [/COLOR][SIZE=2][COLOR=black] Zakup kości dla Bary'ego(rachunek w poście nr : 132)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][/B][U][B]514 - 12,99 = [SIZE=3][COLOR=red]501,01 zł [/COLOR][/SIZE][/B][/U][B][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]BORYSboxer - [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]10zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][U][B][SIZE=3][COLOR=red] [/COLOR][/SIZE][/B][/U][B]Ireneusz K.[/B] - 50zł [B]Sandra222[/B] - 10zł [SIZE=3][COLOR=red][B]501,01 + 70 = 571,01 zł[/B][/COLOR][/SIZE] :cool3: [B][COLOR=sandybrown][U]29 VII:[/U][/COLOR][/B] wpłynęło [B]100zł z bazarku ingi.mm[/B] :) [B][SIZE=3][COLOR=red]671,01zł [SIZE=2][COLOR=black][U]1 sierpnia :[/U] Czorcik [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]20zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black] Marakota (wpłata na bazarek) [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]15zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=red] 671,01 - 285,25 = 385,76 + 35 = 421 PLN.[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=black] (nie miałam drobnych w kasie Barego więc dołożyłam 25gr od siebie, a u niego została cała złotówka zamiast 76gr :) )[/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=black] +25zł z bazarku[/COLOR][/SIZE] = 446zł [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black] [B]Biedronka39[/B] 10zł [B]Ola[/B] 10zł [B]Bazarek #2[/B] 21zł ________________[/COLOR][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=red] 487zł [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=black]ZAPŁATA ZA SIERPIEŃ W "Raszce" [B]319,5[/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=red] [SIZE=2][COLOR=black]Zostało [COLOR=red]197,50 [/COLOR](nie dopisałam pewnie jakiejś wpłaty, przepraszam)[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/B] -
Młody, wyszkolony i śliczny Bary... MA DOM ! :-)
gosia2313 replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Przednie łapki [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iLgQy1GEk7k/ThiA3qBqWEI/AAAAAAAAKvA/Vm0uOMfJEa8/DSCN7092%252520modified.jpg[/IMG] bary PO: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DCMpOMDyeJ0/ThiA33hyfWI/AAAAAAAAKvE/tjaUSxRp7d8/DSCN7096%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aK2FE1GvV4M/ThiA20SDsII/AAAAAAAAKu8/3pLSnJfqc0E/DSCN7095%252520modified.jpg[/IMG] -
[CENTER][SIZE=3][B]13 marca 2012[/B][/SIZE] [quote name='gosia2313']Pojawiła się kolejna szansa na dom dla Barego. Dom z duży ogrodem na Śląsku, w okolicach Sosnowca, Siewierza i takich tam :) Pani wzięła kiedyś od nas ze schroniska spaniela, ale psiak mieszka u mamy, wiec Bary byłby sam. Będzie się kontaktowała z p. Markiem z hotelu i da znać czy dalej jest chętna dać Baremu dom czy jednak nie. W domu jest jakiś kot, więc nie wiadomo co powie p. Marek, jaki Bary ma stosunek do kotów, lub czy może można jakoś kota oddzielić, żeby się z Barym nie spotykał.[/QUOTE] [SIZE=3][B]14 marca 2012[/B][/SIZE] [quote name='gosia2313']A już myślałam, że nikt nie zajrzy :D Aneta była. Państwo mają duży dom z jeszcze większym ogrodem. Mają kota, ale kot chodzi swoimi ścieżkami, poza tym p. Marek mówił, że koty Baremu nie przeszkadzają. Pani miała wcześniej jamnika z zapędami niszczycielskimi, więc to, że Bary może na początku coś zniszczyć jej nie przeraża. Rozmawiała już z p. Markiem i wie co i jak. Chyba 25 pojedzie do Bogatyni z Emilką :D (Ewa powinna do Ciebie pisać/dzwonić w tej sprawie) i Piotrkiem, zobaczy Barego na żywo, porozmawia jeszcze z p. Markiem i jak wszystko będzie OK, to zabierze Barego do domu :)[/QUOTE] [SIZE=3][COLOR=black] Bary musiał trafić do hotelu, w którym zająłby się nim specjalista. W schronisku niestety nikt go nie wychował no i Bary zaczął się stawiać. na szczęście teraz jest pod okiem p. Marka, jest bardzo grzeczny, zna podstawowe komendy, umie chodzić przy nodze i czeka na swój nowy domek. Aktualnie przebywa w woj. dolnośląskim, ale jest możliwa pomoc w transporcie psiaka. Koszt hotelu Barego to 400 PLN/msc ! Oprócz Barego w hotelach mamy jeszcze Kłapacza i Azurę. [B][COLOR=red]BARDZO PROSMY O POMOC W UTRZYMANIU PSIAKÓW ! [/COLOR] Gdyby jakaś dobra dusza chciała wpłacić coś na Barego to od teraz na to konto:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][I][COLOR=blue] Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami Nadzieja Na Dom [/COLOR][/I][/SIZE] [SIZE=4][I][COLOR=blue] Sosnowiec[/COLOR][/I][/SIZE] [SIZE=4][B] [U][COLOR=seagreen]"Cele statutowe - na Barego"[/COLOR][/U][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=red] [COLOR=black][I]PKO BP -[/I] [/COLOR]65 1020 2313 0000 3102 0402 7082[/COLOR][/B][/SIZE] ____________________________________________________________________ [U][B]TEKST do ogłoszeń : [/B][/U] Bary to młody, ok. roczny duży pies o umaszczeniu wilczastym z domieszką dobermana. Przeszedł kilkumiesięczne, specjalistyczne szkolenie, zna podstawowe komendy i umie chodzić przy nodze. Idealnie nadaje się do pilnowania posesji, gdyż jest dużym psem i odstrasza swoim wyglądem. Jest jednak łagodny w stosunku do ludzi. Uwielbia towarzystwo człowieka, jest kontaktowy i skory do zabawy, przyjacielski. Jest bardzo energiczny i potrzebuje miejsca, aby się wybiegać. Lubi się bawić i skakać za zabawkami (frisbee, szarpaki itp.) Zdarza się że Bary nie toleruje niektórych psów, dlatego idealny dla niego byłby dom, w którym będzie jedynym zwierzakiem. Bary jest zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Aktualnie Bary przebywa w hoteliku w woj. dolnośląskim - możliwa pomoc w transporcie psiaka. Warunkiem adopcji jest możliwość przeprowadzenia przez wolontariuszy wizyty przed i po adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny po godzinie 15 lub mailowy. [/CENTER] [CENTER][SIZE=3] [SIZE=5][B]****[/B][/SIZE][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=3] Bary to pies, który pod koniec maja przybył do schroniska w Sosnowcu. Został oddany z powodu leku separacyjnego przez ludzi, którzy go znaleźli. Bary był na kwarantannie, gdzie prawdopodobnie był gryziony. Ale dopiero po wyjściu na boksy zewnętrzne okazało się jak cierpi ! Do starszych pogryzień doszły nowe, do tego prawdopodobnie pies nie był dopuszczany do miski - jest bardzo wychudzony. Został dzisiaj zabrany na pierwszy spacer, na spacerze okazało się, że nie jest tylko lekko pogryziony, bo ma rany też po wewnętrznej stronie tylnych łap. [COLOR=red][B]Został zabrany do weterynarza, pod narkozą ogolony. Po ogoleniu naszym oczom okazało się mnóstwo innych, wcześniej nie widocznych, ran. Bary ma pogryzienia na wszystkich łapach (najbardziej na tylnych), karku, uszach, głowie, pod okiem ... [/B] [B] Tylną łapę ma spuchniętą - trudno mu się położyć czy usiąść.[/B][/COLOR] :-( Wetka powiedziała, że jak trafi z powrotem do schronu i rany będą zaniedbane to może dojść do SEPSY !!! Dlatego Bary'ego odwiozłyśmy do hotelu do Emilki. Zaraz wrzucę zdjęcia Bary'ego. Z wizyty u weta i ze spaceru. Zrobię też dla niego bazarek - za hotel trzeba płacić. Do tego jeszcze leki. Gdyby ktoś chciał wspomóc Bary'ego - [B]będziemy wdzięczni !!![/B]:loveu: Za miesiąc Bary powinien być już zdrowy, na szczęście jest młody i silny:cool3:. A tak w ogóle to zapomniałam napisać, że psiak ma góra 1 rok. Jest przecudowny :) Nie jest agresywny do innych psów, jak szczeniak chce się bawić. Potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Jest dość energiczny. Lubi bawić się patykiem. Na smyczy chodzi bardzo ładnie - nie ciągnie. No i zdjęcia: Jedna z łap [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ODkg-Z932i4/ThiAyebKb2I/AAAAAAAAKuo/zKW_a1U7ifE/DSCN7086%252520modified.jpg[/IMG] Obie tylne łapki [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2Lo-WdRRvOE/ThiA0VBqlXI/AAAAAAAAKus/5n-KQn0SYsU/DSCN7087%252520modified.jpg[/IMG] Dziura na uchu - prawie na wylot !:-(:-( [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AlcRCXjHuQI/ThiA0ZfdstI/AAAAAAAAKuw/IRFKY3Rv6mk/DSCN7089%252520modified.jpg[/IMG] Czoło i przednie łapki [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XaIHw6MlX8M/ThiA08ppD8I/AAAAAAAAKu0/UFH0fV2FMOE/DSCN7088%252520modified.jpg[/IMG] To chyba okolice karku/pleców [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mZtcifvOI94/ThiA2fu1GeI/AAAAAAAAKu4/nDeXLsXqGCI/DSCN7090%252520modified.jpg[/IMG] [/SIZE]
-
Niewidomy staruszek z sosnowieckiego schroniska - MA DOM
gosia2313 replied to abra64's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Mona']gosia2313 napisz mi ostatecznie czy Ty będziesz zbierać pieniądze na Lesterka? Ja zaoferowałam swoją pomoc w prowadzeniu konta, bo nikt nie chciał się zgodzić... ale jeżeli gosia2313 wyraża chęć prowadzenia rozliczenia, jak już zbiera pieniądze z bazarku to niech tak pozostanie. Najlepiej jak tylko jedna osoba bedzie to prowadziła.... dziś abra64 przekazała 10 zł na leczenie Lesterka gosia2313 podaj mi na PW nr konta to Ci podeślę lub przekażę w sosnowieckim schronisku....[/QUOTE] Wiesz co, może zostańmy przy tym, że ja będę zbierała tylko to co z bazarku wpłynie. A ty zbieraj dla niego stałe czy jednorazowe wpłaty. Dzisiaj jeszcze jeden pies z Sosnowca był u weta, jest strasznie pogryziony i przewiozłyśmy go do hotelu do Emilki. Dlatego założę mu wątek i będę robiła bazarku dla niego. A boję się, że jak będą wpłaty na Kłapacza, Lesterka i jeszcze bary'ego to się pogubię. Więc może zbieraj Ty na Lesterka ;-) Ja Ci po zakończeniu bazarku napiszę, ile się uzbierało to dopiszesz do rozliczenia, a ja przekażę Bożenie :) Może tak być? -
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
gosia2313 replied to abra64's topic in Już w nowym domu
Ja mam pomysł, żeby jutro wziąć je na spacer - dowiedzieć się więcej i zrobić im allegro. Póki co nic innego mi nie przychodzi do głowy :(