-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
[quote name='Czorcik']mam nadzieję , ze poprawią to , bo dali d...y . A jak tam nasz zasraniec ? :) służy mu ta karma ?[/QUOTE] Dokładnie ... W sosnowieckim wydaniu jest wszystko okej, ale w tym Będzinie wszystko pomieszane ; / A Kłap dostał dzisiaj karmę ;), ale na spacer nie brałam go bo lało : ( P. Olga powiedziała, że zdarzyła mu się jakiś czas temu jeszcze biegunka, ale w sumie to dopiero pierwszy tydzień jak je karmę ( jutro będzie tydzień), więc jak mini drugi tydzień to pojadę na kontrolę ; )
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ja rozumiem, żeby pomylić psa którego nie widzą w całości ;D Ale tak? hahaha : ) Ciekawe co mi odpiszą ...
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='zuzlikowa']...ma już folder na stronie adopcyjnej bernardynów na FB... [URL="http://www.facebook.com/pages/Bernardyny-adopcje-Saint-Bernards-adoptions/122870101115744?v=wall#%21/pages/Bernardyny-adopcje-Saint-Bernards-adoptions/122870101115744?v=wall"]http://www.facebook.com/pages/Bernardyny-adopcje-Saint-Bernards-adoptions/122870101115744?v=wall#!/pages/Bernardyny-adopcje-Saint-Bernards-adoptions/122870101115744?v=wall[/URL] bardzo przydałyby się i ogłoszenia... czy ktoś z Was może mu je zrobić ( my same nie nadążymy)... sam folder na FB i info na dogo nie wystarczą by znaleźć mu dom...:-([/QUOTE] Postaram się załatwić mu ogłoszenie na allegro i moze na tych darmowych stronach mu zrobię.
-
Wyszedł DZ dzisiaj. Na szczęście w wydaniu sosnowieckim wszystko jest OK. Później wrzucę skan tej strony. A w wydaniu z Będzina? Masakrę zrobił ktoś kto zajmował się tym drukiem i układaniem artykułów ! Są zdjęcia czterech psów i są cztery opisy, tylko sęk w tym, że żaden opis nie jest dopasowany do zdjęcia. Mało tego pod zdjęciem Cejlona jest opis Malinki ( a na zdjęciu jak byk widać Cejlonowego penisa ;D) + pod zdjęciem Bohuna jest opis Hugo. A do tego są zdjęcia Kiki i Czakiego, a pod nimi opisy psów, których nawet w Sosnowcu nie ma .... ; / Nie wiem kto to zrobił, ale napisałam do tej babki, z którą rozmawiałam, czy da się to naprawić za tydzień. Sorry, ale każde zdjęcie było DRUKOWANYMI literami podpisane imieniem psa/suki. A w ogóle to tak ciężko domyśleć się, że to na zdjęciu nie może być Malinką bo ma między łapkami coś, czego Malinka mieć nie powinna??!!! Wrrrr.... ;x
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Babunia i dziadeczek zajrzyjcie pomóżcie !!!!!!
gosia2313 replied to abra64's topic in Już w nowym domu
Dźwigam i zapisuję ! -
Był kolejny telefon w sprawie Kłapacza, Pan z Bielska chciał psa do pilnowania posesji. Ma już owczarka ze schroniska, ale on już jest jak to określił wiekowy i chciał jakiegoś psa, żeby się od niego nauczył. Niestety Kłapacz jest mniejszy od owczarka, a Pani chciał jakiegoś dużego. Ale ma jechać do schroniska do Bielska zobaczyć. Kiedyś była jakaś ONkowa suczka długowłosa, ale policja ją "zwinęła" na służbę :D
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Nie wiem skąd jest ( w senie gdzie teraz przebywa) miejscowości, ale popytajcie np. w redakcji DZ czy inne gazety czy mogliby ogłosić go za darmo w jakimś numerze.
-
Co tam u Basta? A co powiecie na to, żeby go ogłosić w jakiejś gazecie? :>
-
Ma ktoś dziecko na zbyciu? Można by przetestować, czy je zje:evil_lol::evil_lol:. Nie no wydaje mi się, że toleruje dzieci : ) Czasem jeździ do nas taka pani z córką małą i do niej kiedyś Kłapciak podchodził, do jakiegoś innego dziecka chyba też. I... dzieci żyją ! :multi:
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Czorcik']o rety trzymam kciuki :) Gosia a jak Kłapacz do dzieci ? wiesz coś na ten temat ?[/QUOTE] Wydaje mi się, że mu to bez różnicy :) Tzn że toleruje, ale gorzej trochę z tym, że on czasem skacze np na mnie... [quote name='wadercia']ale brzmi fajnie :) pytalas skad wie o psiaku? :)[/QUOTE] Powiedziała, że z gazety, więc wydaje mi się, że z jarmarku, motojarmarku albo oferty. Napiszę jeszcze do babki z DZ czy te gazety w ogóle wychodzą w Milówce.
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[B]Dzoniła do mnie chwilkę temu pani zokolic Milówki w sprawie Kłapacza. Ma dom z ogrodem, w ogrodzie buda, ale pies byłby w domu ( duży dom). Łańcuch podobno nie wchodzi u nich w grę. Ma 2-letnie dziecko. Powiedziałam o wizycie przed i po adopcyjnej, nie słyszałam sprzeciwów. [/B] Pani ma mi przesłać maila sms-em, a ja mam jej przesłać zdjęcia Kłapa i jakieś inf o nim. Zobaczymy co z tego będzie.... Trzymajcie kciuki ! :evil_lol:
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[video=facebook;111439775615667]http://www.facebook.com/video/video.php?v=111439775615667&oid=194154640637143[/video] ; )
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[CENTER][SIZE=5][COLOR=red][U][B]MŁODY BENEK czeka w schronisku na DOM !!! [/B][/U][/COLOR][/SIZE][LEFT]Benek to młody Bernardyn. Ma około roku. Do schroniska trafił niedawno - może tydzień temu. Pies póki co siedzi na kwarantannie. Wiadomo, że jest BARDZO przestraszony, nie chciał wyjść z boksu, ani potem do niego wejść. :-(:-( Psiak szybko musi znaleźć dom, bo nie poradzi sobie tam .... Podaję kontakt w spr adopcji: 664 - 768 - 580 Oto Benek : [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3UD0n6-Z8Cc/TguKmgYFnvI/AAAAAAAAJ1M/9cLyh4wGcRg/DSC_2902.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-isLBqDfVDSM/TguKr9k8ToI/AAAAAAAAJ1Q/iG_YVJOK8JI/DSC_2903.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9-czNA_Vmck/TguK1D6ORGI/AAAAAAAAJ1U/nW2pkH2OqRU/s512/DSC_2905.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
-
Bernardyn ma około roku. I jest baaaardzo wystraszony ! Nie chciał żeby zapiąć mu smycz, a jak już miał ją na szyi to położył się i nie chciał wyjść, pracownik musiał go dosłownie wyciągać z boksu do zdjęcia, jak już wszedł to położył się na betonie z wielkimi przerażonymi oczyskami, a po zdjęciu znów trzeba go było wciągać do boksu :(
-
POWSTAJE STOWARZYSZENIE STRAZ DLA ZWIERZAT
gosia2313 replied to Sylka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='*Martynka*']To wytłumacz mi gosia o co jej chodzi bo na pewno nie o dobro zwierząt a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.[/QUOTE] Ja pomagam w schronisku i wiem, że pomagam. Martynko - nie wiem o co chodzi, ale po prostu ignorujcie te wypowiedzi i tyle. Ale nie możesz pisać tu, że ktoś okradał SDZ, jak nie masz o tym pojęcia. -
POWSTAJE STOWARZYSZENIE STRAZ DLA ZWIERZAT
gosia2313 replied to Sylka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='*Martynka*']hahaha daj już sobie spokój z tymi uwagami, nic nie robisz dla zwierząt a wyżej s...niż dupe masz.Pewnie cie tam nie chcą w SdZ bo im pieniądze kradłaś a teraz się tu pocisz na forum albo do p Jandy się zalecałaś lub kogoś stamtąd i mieli cię w d... bo nic nie piszesz tu o ochronie zwierząt tylko mnie obrażasz bez powodu Koniec dyskusji z toba, nara[/QUOTE] Skończcie już. A już w ogóle przestańcie oskarżać kogoś o kradzieże jakieś ! -
ROTTWEILER DO ADOPCJI !!! Do naszego schroniska trafił niedawno dość duży rottweiler, póki co jest na kwarantannie. Nie dał sobie przypiąć smyczy. Chyba nie był agresywny do innych psów, z którymi jest w boksie. jeden wszedł mu nawet łapą na głowę i nic mu nie zrobił. Jak dawałam mu przez siatkę parówki to wydawał się całkiem spokojny. na pracownika czasem powarkiwał, jak chciał go zapiąć na smycz. Póki co jedno niewyraźne zdjęcie, jak dostanę to wrzucę więcej. KONTAKT : 664 - 768 - 580 [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-k0ilxjqr6j0/Tgsw-BauQfI/AAAAAAAAJvk/MCCbqnLpIYo/s640/DSCN6864%252520modified.jpg[/IMG]
-
[quote name='Czorcik']oj tam , oj tam , wrzucaj :)[/QUOTE] Sama tego chciałaś ! ;p [IMG]http://s2.ifotos.pl/img/DSCN6822-_hwnssnx.jpg[/IMG]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[SIZE=3][COLOR=red][B] AMSTAFF DO ADOPCJI !!! [/B][/COLOR][/SIZE] [B]Ma około 4-5 lat, został przywieziony do schroniska z ulicy. Nie wyrażał agresji w stosunku do ludzi. Chyba zna komendę "siad", jest ułożony. Kontakt : [U]664 - 768 - 580[/U][/B] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-m57lWarOc_A/TgsrdmDlAwI/AAAAAAAAJug/xIgxhr-5AX0/s512/DSC_2827.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wy4UBwDpvQE/TgsrdxkX4mI/AAAAAAAAJuk/DdiCqHNq-Wo/DSC_2826.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZSZQw-ib7NA/TgsrefGub5I/AAAAAAAAJuo/dv7m8OxXLQQ/DSC_2830.jpg[/IMG]
-
[quote name='Czorcik']super zdjęcia :)[/QUOTE] Mam jeszcze zdjęcie kupy ;D ale waham się czy wrzucać :D
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
(Nie tylko) dobre wieści. W nowych domach : Nugat [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-88NMNytvQtY/Tec8QbAq0CI/AAAAAAAAJKk/xtnkj5rsfOQ/DSC_2819.jpg[/IMG] Nela [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gLLku5ecLq8/TgPLCgaU1NI/AAAAAAAAIVw/zDATKSeytog/S5007495.JPG[/IMG] Za TM : Atos - z "powodów medycznych" [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-F-Dei7QSl8w/Tedj1b_l0yI/AAAAAAAAJLA/DnIix5zc7bI/DSC_2878.jpg[/IMG] Uniluks - z "powodów medycznych" [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-q2cMYnMErx0/Teae67MLFMI/AAAAAAAAJNw/ppvFNDDh6ig/DSC_2980.jpg[/IMG] :-(:-( Doszły m.in : Rottweiler, Beagle, brązowy Husky, Amstaff, czarny sznaucer,
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wwvOftmd-eI/TgsiANx0CkI/AAAAAAAAJsg/UmeBA7Bx8_s/s512/DSCN6858%252520modified.jpg[/IMG]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with: