Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. [quote name='ala56']5 lat temu przy czipowaniu tez nie dostalam, ale na str Safe- Animal mozna zamowić [URL]http://www.sklep.safe-animal.eu/products.php?p=16[/URL] , przy rejestracji w Gdańsku podobno daja żółte / razem a czipem/[/QUOTE] Nie chodzi już o to kto nie dostał, tylko o to, że jeśli ten pies to ma to bardzo prawdopodobne, że ma czipa. A po czipie można dojść do właściciela. Chyba, że właściciele nie wiedzą do czego to służy i pies nosi dla "ozdoby" ... Ale sprawdźcie to jak najszybciej :-)
  2. [quote name='mar_tika']To co napisałam to obserwacja z jednego dnia w sumie kilku godzin.W schronie byłam od 9-12 w niedzielę nie było spięć w boksie.[/QUOTE] Mozliwe, że wtedy zachowywał się normalnie. Wydaje mi się, że jak nie kręcą się koło boksów ludzie to on leży spokojnie. Bo jak przyszłam kiedyś do Kłapacza i jeszcze byłam daleko od 35 to on leżał pod kratami i nikomu nie wadził. Ale tak ogólnie to warczy na tą malamutkę, widziałam jak ona stała bokiem pod ścianą a on stał i na nią warczał :(
  3. [quote name='JOMA']A ja mam zaczipowane psy i koty i żaden nie dostał takiego różowego cósia :evil_lol: - ale sprawdźcie, sprawdźcie.[/QUOTE] To Cię ktoś wyrolował :P Pies od mojej babci ma, nawet na osiedlu jakiś czas temu widziałam psa z tym czymś :)
  4. A one siedzą w izolatce 9 prawda? Może by wyszły w sobotę. Jak będzie ładna pogoda to po wyprowadzeniu Kłapacza i Emi mogę wziąć babcię albo dziadka na spacer ; )
  5. [quote name='__Lara'][B]gosia2313[/B], dobra uwaga. Moja sunia, która jest zaczipowana, też ma takie coś na obroży. Sprawdźcie koniecznie chip.[/QUOTE] Dlatego piszę, bo pies mojej babci jest również zaczipowany i też dostał to różowe i "nosi" na obroży.
  6. [quote name='Jaaga']Tego nie wiedziałam. Jak byłam tam, to zachowywał się wzorowo. jest pogryziony, ale przy mnie doskoczył do niego taki czarny psiak. Ten się odsunął, wiec myślałam, że to on jest tam ofiarą. Chodzi Ci o tego psa koło kociej kwarantanny, bo ponoć jest drugi podobny?[/QUOTE] Jest drugi podobny, ale on siedzi chyba w boksie 21. Tak Czester siedzi w boksie 35 ( ale nie ma tabliczki z numerem), na przeciwko kociarni. W boksie są jeszcze dwie suczki, ta czarna którą widać na zdjęciu i jeszcze jedna duża malamutka. Właśnie poza boksem on jest zupełnie inny, a w boksie ciągle się gryzie już co najmniej 2 razy go przenosili ....
  7. Hej, a czy ten pudelkowy pies nie ma czipa? Bo ma to różowe coś na obroży co się daje czipowanym psom..
  8. [quote name='Jaaga']Malawaszko, to biały szorściak sznaucerowaty. Piękny, przytulasny, miły: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/dsc0964g.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7495/dsc0964g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/dsc0967c.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9763/dsc0967c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/dsc0962d.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/838/dsc0962d.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Tak, tylko w boksie coś się z nim dzieje, że dominuje każdego psa/sukę, warczy i szczerzy się na nie .... . A na spacerze - zupełnie inny pies !
  9. W zeszłą sobotę Emi była na spacerze z innymi wolontariuszami, mam nadzieję tylko, że sprawowała się dobrze ! :)
  10. Umówimy się jakoś to podwiozę Ci z Anetą karmę dla psiaków i 109zł z bazarku ! :) :)
  11. Kurcze, nie mam wpłaty od ewy36 (za okulary), Basi1979 (za szminkę) i *Martynki* (świecznik) :( Kiedy robiłyście przelew? PS: Zrobiłam porządek w pierwszym poście. U Kłapacza zostaje 370zł. Usunęłam wpłaty, które wpisałam z rozpędu, a których nie ma ( wolf90 - sobota i Basia). Odjęłam 109zł dla Agry :) Dopisałam (1go) wpłaty od Martiki 10zł za bazarek, BORYS'a 10zł za bazarek, Czorcika 25zł stałej i od saphiry18 20zł za bazarek. Jutro wyślę książkę dla Pugsy Malone, Martiki i Borysa.
  12. Z drugiego bazarku wpłynęło 218 zł : )) Czyli połowa na Agrę i połowa na Kłapacza. Dlaczego tak - napisałam na bazarku :) W przyszłym tygodniu jakoś umówimy się z Gisic na przekazanie karmy, puszek i pieniędzy :) Pierwszy post uzupełniam.
  13. Przepraszam za off'a. ALe chciałam zaprosić na bazarek dla psiaka podobnego do Duni. Podobny bo: czarny, ślepy, z Sosnowca, w DT i potrzebuje pieniędzy. Psiak to Lester - obecnie w DT u Bożeny i Łukasza. Zbieramy na operację guza i kastrację. Na bazarku biżuteria (wisiorki, obrączki, naszyjniki, kolczyki), coś do manicuru, perfumy, szampon, breloczki, portfel : ) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210451-**BI%C5%BBUTERIA**-portfel-manicure-breloczki-na-operacj%C4%99-%C5%9Blepego-LESTERKA-do-14-VII-do-20?p=17182134"]http://www.dogomania.pl/threads/210451-**BI%C5%BBUTERIA**-portfel-manicure-breloczki-na-operacj%C4%99-%C5%9Blepego-LESTERKA-do-14-VII-do-20?p=17182134[/URL]
  14. [quote name='mar_tika']Melduję że miałam dzis zaszczyt widzieć kupę Kłapacza.Jest normalna zwarta.Żadnej biegunki:cool3:[/QUOTE] To SUPER ! :D A ja czekam aż przyjdzie paczka z moim niedawno nabytym furminatorem i jak tylko dorwę w swoje ręce Kłapacza to go nim (furminatorem) potraktuję ! Mam nadzieję, że będzie pożądany efekt i Kłapciak będzie tak łaaadny, że nada się do jakichś wyborów psich piękności :D Nie no, z tymi wyborami to trochę przesadziłam, wystarczy jak będzie bardzo ładnie wyczesany : ) Przy okazji Kłapacz zaprasza na bazarek, z którego dochód będzie przeznaczony dla psiego kolegi Lesterka. Psina była w schronisku w S-cu, a teraz przebywa w DT u Bożeny i Łukasza :). Psiak jest niewidomy, całkowicie, albo prawie całkowicie. Do tego ma jakiegoś guza. Właśnie na operację tego guza + kastrację zbieramy na bazarku :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210451-**BI%C5%BBUTERIA**-portfel-manicure-breloczki-na-operacj%C4%99-%C5%9Blepego-LESTERKA-do-14-VII-do-20?p=17182134"]http://www.dogomania.pl/threads/210451-**BI%C5%BBUTERIA**-portfel-manicure-breloczki-na-operacj%C4%99-%C5%9Blepego-LESTERKA-do-14-VII-do-20?p=17182134[/URL]
  15. Zapraszam na bazarek na operację Lesterka, psiaka który jest na DT u Bożeny i Łukasza. [url]http://www.dogomania.pl/threads/210451-**BI%C5%BBUTERIA**-portfel-manicure-breloczki-na-operacj%C4%99-%C5%9Blepego-LESTERKA-do-14-VII-do-20?p=17182134[/url]
  16. [quote name='abra64']Do naszego schroniska trafiły takie oto dwa psiaki. Babunia i Dziadeczek, jeden uwiązany przed schroniskiem, drugi odwieziony po śmierci właściciela. Szukamy dla nich domu, najlepiej stałego ale może być tymczasowy, sami wiecie , że starsze psy mają małe szanse na przeżycie w schronisku. Dziewczyny kochane pomóżcie, porozsyłajcie wątrek może ktoś się ulituje nad nimi błagamy w imieniu BABUNI I DZIADUNIA. OTO DZIADZIUŚ [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aI6l2KENGoI/TguBZmEl15I/AAAAAAAAJz4/4gJFE5vvM7U/s512/DSC_2952.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qwSUFc2qc24/TguBaJz8vjI/AAAAAAAAJz8/SmZ6DD5AWrg/s512/DSC_2954.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uBYxOZV2r1A/TguBaFBpMhI/AAAAAAAAJ0A/Z3HK0XZWBh8/DSC_2956.jpg[/IMG] I BABUNIA [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0Pqjlu4vB6o/TgvSIE_jXpI/AAAAAAAAJ20/oufq0OLlST8/IMG_2831.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jvx8G0YxT8g/TgvSJe5ujZI/AAAAAAAAJ28/yX3pNqtelGk/s512/IMG_2828.JPG[/IMG] CZEKAJĄ Z WIELKĄ NADZIEJĄ NA WASZĄ POMOC[/QUOTE] A wiadomo coś więcej o nich? Były może na spacerze już? Bo te informacje może pomogły by im znaleźć dom, teraz w sumie nic o nich nie wiemy oprócz tego, że są dwa starsze psy, które szukają domu :(
  17. Teoretycznie za 2 tygodnie .... Niektóre psy które przyszły do schronu pod koniec maja wciąż siedzą na kwarantannie ....
  18. No bo jedną podawał:P Tak to rozumiem :)
  19. [quote name='Czorcik']wczoraj zrobiłam przelew , moja stała , a zaraz zrobie przelew od Guliwera, pójdzie też z mojego konta :)[/QUOTE] Coś chyba poprzychodziło, ale uzupełnię w poniedziałek : ) Jakieś 25zł chyba i z bazarków bodajże
  20. [quote name='phase']Chyba dobrze nastawiony do psiaków? Piękny jest... A ni da rady kolczatki mu ściągnąć?.[/QUOTE] Wątpię :(, ale i tak dobrze, że nie ma jej odwróconej kolcami do ciała ... W boksie nie rzucał się na inne psy, jeden nawet wszedł mu łapą na pyszczoch i nic mu nie zrobił.
  21. Przesyłam więcej zdjęć rottka. I inf : ma około 3 lata. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Jzdq_JrXBAU/Tg8WeOkxYaI/AAAAAAAAKGo/9WO-uqcPX9c/DSC_2993.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-nmMpewDGus0/Tg8We30KorI/AAAAAAAAKGs/SiwjsECs4N0/DSC_2995.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6NlK5JaiQ2U/Tg8WgNwjuBI/AAAAAAAAKGw/-oiYWuiKulk/DSC_2996.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Xg0wY-oxkNc/Tg8WgvxRc9I/AAAAAAAAKG0/1K9VzE8w8rQ/DSC_2994.jpg[/IMG]
  22. Dzisiaj Kłapacz był na godzinnym spacerze, później go wyczesałam ( - 3 szczotki sierści :D). Dostał karmę. A co do kupy, na spacerze dość rzadka, ale w boksie widziałam dość "zwartą" ;-) Takie tam z dzisiaj : )) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kHOuPxwbfv8/Tg8oFP3rDdI/AAAAAAAAKJo/oM13z5lRY0M/s512/DSCN6872%252520modified.jpg[/IMG] i z karmą, żeby nie było, że jej nie je :P [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8-jsUiLqhQA/Tg8oIyhPfHI/AAAAAAAAKJs/Q9HZM79pgfY/s512/DSCN6877%252520modified.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Borsuq']Jakieś wieści od tej Pani? Trzymam kciuki ;)[/QUOTE] Wieści nie ma póki co :( Nie przesłała mi adresu mailowego :( Więc chyba nici z tego domu ....
  24. A oto artykuł z sosnowca : [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-u2tIcEw2TiM/Tg4b3iDhJtI/AAAAAAAAJ-E/L8SGmqm74k8/s512/skandzz.png[/IMG]
  25. [quote name='halbina'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/638/amoniak.jpg/"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/4274/amoniak.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] On już jakiś czas wisi na tablicy ogłoszeń, ale niestety nie ma go u nas :( A przynajmniej nie było :(
×
×
  • Create New...