-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
Już piszę ; ) Pojechałam godzinę wcześniej niż jest wolontariat, żeby zdążyć wyjść z Kłapciakiem. Poszliśmy w nieznane mu strony, więc trochę nie wiedział co? gdzie? i jak?. Wyczesałam go, zrobił same ładne kupy:multi::multi:, poobgryzał trochę trawy. Pod koniec dostał karmę i wodę. I przeszedł koło jednego psa spokojnie :razz:. Dalej jest sam w boksie i wcina karmę ; ) A kupa cooraz lepsza :evil_lol: A teraz Fotki : [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qHaGVh6AwII/Tgsh5YgCYQI/AAAAAAAAJrw/bUBZncUgdV0/s512/DSCN6828%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-4YYOEW72Wn8/Tgsh6xCYsqI/AAAAAAAAJr0/DusCIMcqgUQ/s512/DSCN6852%252520modified.jpg[/IMG] Jedzonko :cool3: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NOpoxAok00k/Tgsh7wBzG3I/AAAAAAAAJr4/5N8z_o_J3Rw/s640/DSCN6855%252520modified.jpg[/IMG] i picie :lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-O0AOncZpA6I/Tgsh_r_dCpI/AAAAAAAAJsA/ktSM5UU6TvE/s640/DSCN6856%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RiAXUFawGzc/Tgsh-IMGp1I/AAAAAAAAJr8/BYQYYu63p_0/s512/DSCN6850%252520modified.jpg[/IMG]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='filomen'][SIZE=3]wrzucam następny temat [/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]moja znajoma ma dom dla szczeniaka, ale musi być dużej rasy. Jesli macie psiaka zadzwońcie - Ania , nr tel: 501 760 170, powiedzcie, że od Pani Sabiny. To nauczycielka z Czerwionki - Leszczyny, która bardzo pomaga zwierzętom. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nie znam szczegółów więc mnie nie pytajcie :-)[/SIZE][/FONT][/QUOTE] Ale jak dużej? Takiej jak Kaukaz, bernardyn itp? Bo są dwa ok. 7 tygodniowe szczeniaki w typie amstaffa, ale zmieszane z jakimś innym psem.
-
Gdybyście wiedzieli o jakimś domu doświadczonym chętnym na spaniela to podajcie im Jacky'ego i namiar na mnie. Gdyby coś się z psem stało ( nie daj Boże został uśpiony) dam znac.
-
Jutro znów jadę do Kłapciaka ;-)) Postaram się cyknąć mu jakąś fotkę, albo jego .... kupie ;D ;D A w piątek wrzucę zdjęcie artykułu w DZ ;)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Mam nadzieję, że wszystko będzie z nim dobrze ; ) Trzymam kciuki za biedaka ;-)
-
I może do tytułu dopiszcie coś "Bast potrzebuje deklaracji" czy coś. Chyba, że to "i co z tym zrobić?" to zamierzony tytuł ; )
-
POWSTAJE STOWARZYSZENIE STRAZ DLA ZWIERZAT
gosia2313 replied to Sylka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Martynka napisz mi na PW jak ona się nazywa i gdzie mieszka to podam żeby jej zwierząt nie wydawali ze schroniska -
POWSTAJE STOWARZYSZENIE STRAZ DLA ZWIERZAT
gosia2313 replied to Sylka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
A wiadomo już gdzie będzie jakieś biuro SDZ, kto będzie hmm.. szefem czy kierownikiem? A celem są psy, koty czy inne zwierzęta też? -
Dopisałam 42 zł od AnetaR w pierwszym poście. :-)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='malawaszka']a mogę tez prosić te sznaucerowate psy na maila? [email][email protected][/email][/QUOTE] Jasne ! Już wysyłam :))
-
No i opis trochę nie aktualny. Bo pies chce dominować, pani mu na to pozwoliła, więc teraz będzie dalej próbował. Potrzebuje "silnego" i doświadczonego właściciela, który nie pozwoli mu wejść sobie na głowę.
-
Bo jak on został adoptowany to usunełam jego plik i został tylko 1 zdjęcie, już dodaję : Jacky [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Ov32drJvK2g/Tgjb2McprDI/AAAAAAAAIj4/iGXmETB-aDg/s512/DSC_2985.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GZp0_hIXmX8/Tgjb4KqleDI/AAAAAAAAIj8/TRP_pilK34c/s720/DSC_2984.jpg[/IMG]
-
A ja żeby odpokutować to, że przyczepiłam się jego sikania zrobię po 1 lipca bazarek dla niego - o ile właścicielki fantów się zgodzą ; )))
-
Dokładnie tak jak pisała Emilka w wiadomości po rozmowie z nią [B]"zdarzały mu się agresywne zachowania. Pani je bagatelizowała, i mu pobłażała, bo przecież rozumiała, że piesek biedny ze schroniska"[/B]
-
[quote name='greatmadwomen']:( szkoda... a ciotki ze spanielowego on ma wątek na forum?[/QUOTE] Wątku nie ma chyba, bo w sumie nie mamy nawet co o nim powiedzieć, na spacerze nigdy nie był (wolontariackim) ... Mogę mu złożyć
-
Nooo, w końcu klasa z rozszerzoną biologią :)) A tak na serio, nie spotkałam się jeszcze z takim przypadkiem, dlatego mnie to ciekawiło : )
-
Tak tylko u nas nikt nie zastanawia się czy "klient" się nadaje tylko chce psa, płaci i do wodzenia. Dlatego agresywne są usypiane : (
-
Ciiicho :P To wszystko z troski o biedaka : )
-
Takie są realia, agresywnego psa nikt nie wyda do adopcji, w Katowickim też tak jest.
-
Powiedzcie mi jak on będzie sikał !!??
-
[quote name='greatmadwomen']ale powinna sobie zdawać sprawę z tego, czy jak jej pierwszy spanielek zachoruje odda go do schronu bo o tym nie było mowy? ludzie to są straszni naprawde...[/QUOTE] Niestety, a jak pies będzie agresywny w schronisku to na pewno go uśpią ...
-
[quote name='Biedronka39']U nas w schronisku jest taki jeden biały szorściak . Niestety za wiele o nim nie możemy powiedzieć , bo jeszcze chyba regularnie nie wychodził na spacery z wolontariuszami.Może w jakimś stopniu można go postawić koło sznaucera w wersji albinosa [ATTACH=CONFIG]7186[/ATTACH][/QUOTE] Są nawet dwa ; P
-
To wiadomość od Emilki: Jestem po rozmowie z kobietą, która zabrała go ze schroniska. Pies ogólnie był kochany i chodzili na długie spacerki, ale zdarzały mu się agresywne zachowania. Pani je bagatelizowała, i mu pobłażała, bo przecież rozumiała, że piesek biedny ze schroniska. Dziś ugryzł jej syna i zaatakował ich drugiego spaniela. W związku z czym został odprowadzony do schroniska. Pani teraz siedzi i szlocha, bo przecież tak bardzo go kochała... I dała mu szansę i chciała dla niego dobrze. A przecież dzwoniła dziś rano i my nic nie zrobiliśmy! Pracować z psem nie ma czasu i pieniędzy. Na moje pytanie jak to jest, że wzięła drugiego psa nie będąc w stanie ponieść kosztów utrzymania oburzyła się i uznała, że ją obrażam. Bo na karmę ona ma, a o szkoleniu nie było mowy przy adopcji.
-
[quote name='greatmadwomen']To ten co o nim pisałyśmy wcześniej, tak? Co taka nagła zmiana?[/QUOTE] Mówiłam, ja tylko z nią gadałam chwilkę, później dzwoniła do niej Emilka. Chodzi o tego czarnego spaniela kilka stron wstecz.