Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. I jeszcze adopcja z tamtego tygodnia : Suczka z izolatki :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oETvrrAbKWQ/TlDJGu6ONvI/AAAAAAAAOrg/giPWEkQ8-nc/s720/DSC_3059.JPG[/IMG]
  2. Wczoraj był na spacerze :) A na początku rzucił się na Sopla :(
  3. Tosia i Tobi do góry ! :)
  4. Baryemu dzisiaj Emilka kupi karmę, bo mu się kończy. Chyba będzie miał też badany kał, bo ponoć coś chudy jest :( A gdzieś we wrześniu ma jechać do hotelu do Bogatyni :-) (400zł/miesiąc z karmą). Zedytowałam pierwszy post, wkleiłam posta Emiś o tym, że Bary musi jechać do szkoleniowca i dodałam, że zbieramy na ten hotel, że brakuje 225zł. Bo tak : Jest aktualnie 487zł. A trzeba będzie zapłacić pod koniec sierpnia za : - badanie kału (jeśli będzie robione) [B]20zł[/B] - karmę, bo już się kończy [B]ok. 35zł [/B] - hotel u Emiś [B]250/258zł[/B] ________________________ Razem : 305 lub 313 zł [SIZE=4][U][B] Więc zostanie 174 lub 182 zł. A na wrześniowy hotel potrzeba będzie 400zl !![/B][/U][/SIZE]:shake:
  5. [quote name='abra64']to była na pewno fizia sama ją wyadoptowałam bo wcześniej rozmawiałam z tą panią , możesz ja dać do adoptowanych psiaków[/QUOTE] Dzięki :) Już dodaję ! :)
  6. [quote name='abra64']tak to Fizia;)[/QUOTE] Tzn to na zdjęciu to Fizia, tylko chodzi o to, że nie jestem pewna, czy ten adoptowany psiak to była Fizia :P
  7. Adoptowane : Koda [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WmYyA05VoTE/Tirt9OXlZjI/AAAAAAAAL6Y/PpTnPvkOzQ0/s640/DSCN1484.JPG[/IMG] Izis [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hFQlIdqSFuM/TkayriVIEmI/AAAAAAAAOWU/LDuYws-yJFU/DSCN7619%252520modified.jpg[/IMG] Hunter [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-beJitSxDKnA/TjRuconJ4HI/AAAAAAAANBY/ESeL5gTXfbo/s640/8.jpg[/IMG] I mała suczka, podejrzewam, że to Fizia ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LekQZEDYrSM/TeILqXf7bAI/AAAAAAAAGH8/e7zgdODvgho/s720/DSC_2554.jpg[/IMG]
  8. [quote name='OlaLola']A rozmawiałaś już z potencjalnym domkiem??[/QUOTE] Jeszcze nie, dzisiaj zadzwonię, albo w poniedziałek, bo będę wiedziała czy mu przejdzie (teoretycznie) po tych lekach, czy to już na zawsze i zapytam, czy gdyby wyzdrowiał, czy by go chciała czy zdecyduje się na innego.
  9. A Czester był dzisiaj na spacerze ;-)
  10. Hunter dzisiaj zaraz po spacerze pojechał do nowego domu !!! :) Będzie mieszkał w Sosnowcu z Panią, która szuka towarzystwa do biegania ;)) Hunter za TM :(
  11. Kłapacz od pon będzie miał leki jakieś, nie wiem jeszcze jakie i ile będą kosztowały, dopiero w pon po nie pojadę to się dowiem.
  12. Dzisiaj Boxio w Dz - może ktoś się odezwie? : )
  13. Też mi się wydaje, że badania miały być wcześniej, zanim "zjawił" się potencjalny dom, więc to nie jest tak, że badania są na prośbę tej kobiety.
  14. [quote name='filomen']mafik - odpisalam pw dziś w Dzienniku Zachodnim ogloszenie Huga - może się mu poszczęści[/QUOTE] A ja bym chciała zaproponować po Hugo, kocie, Sarze i kocie żeby dać Kapryska :) Biedak siedzi już od 2006 roku :(
  15. Pani Basia Mikuła z jednej z fundacji zamówiła dla Agry 20kg kramy z Boscha !!! Przywiezie ją kurier z GLS, podałam Pani Basi telefon i adres Roksany :) !!!
  16. No oby,oby. Jutro spacerek ! Niestety bez jego miłości Emi :(
  17. [quote name='OlaLola']I jak tam badania? Wiadomo już coś ?? :)[/QUOTE] Coś wiadomo .... Dzwoniłam chwilę temu, wyniki są, pielęgniarka powiedziała tylko tyle, że wyniki są na granicy niewydolności trzustki :( Ale nie potwierdzają jeszcze tego na 100%. Laboratorium proponuje jeszcze jakieś potwierdzające badanie. Ale mam zadzwonić po 15 - wtedy będzie doktor Edyta, która się Kłapaczem zajmuje i zdecyduje czy robić te powtórne badania czy zacząć go już leczyć. Dostałam 50zł od [B]Borsuq[/B] - DZIĘKUJĘ ! U Kłapacza 149,50, przyda się na ewentualne leczenie...
  18. [quote name='Asia & Ginger']A czy Fundacja nie będzie mu robiła Allegro cegiełkowego? Fundacje mogą wystawiać takie aukcje za darmo.[/QUOTE] Nie wiem, napiszę do nich i dam znać.
  19. ja też trzymam kciuki za Stefana !!!
  20. [quote name='Asia & Ginger'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-2waobNgS8nk/Tkv4KVRS3hI/AAAAAAAABjQ/a62ptrVpOfQ/s640/DSCN7648.JPG[/URL] [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-kYCnsycg_T4/Tkv4A48AggI/AAAAAAAABjA/YvK1nJ3fuTg/s640/DSCN7651.JPG[/URL] O matko! Masakra! A jeszcze niedawno był takim pięknym i dumnym psem! [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Ov32drJvK2g/Tgjb2McprDI/AAAAAAAAIj4/iGXmETB-aDg/s512/DSC_2985.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GZp0_hIXmX8/Tgjb4KqleDI/AAAAAAAAIj8/TRP_pilK34c/s720/DSC_2984.jpg[/IMG] Jacky trzymaj się i walcz malutki! Z całych sił trzymam za Ciebie kciuki! :kciuki: :kciuki: Czy Jacky ma Allegro cegiełkowe?[/QUOTE] Nie ma allegro :-( Ja niestety nie umiem go zrobić :-( Te zdjęcia na tle niebiesko-czarnej ściany to są właśnie zdjęcia z jego pierwszego pobytu w schronisku jeszcze z kwarantanny, więc w sumie początek. Wtedy jeszcze wyglądał jak pies, miał sierść a nie jakieś zlepy no i nie był poraniony :-(
  21. Dzwoniłam dzisiaj, ale wyników jeszcze nie było :( Zadzwonię jutro :) A te 60zł za niego to już całość - nie trzeba nic dopłacać ! :) EDIT: Rachunek za badanie i rozliczenie bo nie uzupełniłam pierwszego postu :( Za badanie kału, krwi i pobieranie 60zł [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-870k_fp1iLY/Tk0xg9XGJNI/AAAAAAAABk8/peGCKbqehKY/s512/DSCN7661.JPG[/IMG] U Kłapacza jest 132,50. Wg moich obliczeń powinno być 112,50, więc bardzo możliwe, że nie zapisałam czyjejś wpłaty, z góry przepraszam - pieniądze w każdym razie są. Więc jest 132,5 ale z tego muszę oddać [B]zmarcy[/B] 33zł, był kiedyś bazarek na Kłapacza, ale rzeczy niestety do niej nie dotarły :( Czyli 132,5-33=[B]99,50 z[/B]ł. Zaraz jej powiem, żeby tu zajrzała i potwierdziła, że dostanie kasę, a ja dzisiaj zrobię do niej przelew. WIEM ! Chyba nie zapisałam wpłaty od [B]tusi82[/B] ! Przelała 20 zł więc by się zgadzało :)
  22. Wklejam dwa rachunki. Jeden to jest 7zł za kość dla Barego, zapłacone przy hotelowym rachunku za lipiec. A drugi rachunek to 7 zł za jakieś lekarstwo, bo coś mu się zrobiło - pytajcie Emiś, bo ja nie za bardzo wiem co , a nie chciałabym poprzekręcać. Tzn mówiła mi, ale już nie pamiętam :P To drugie 7zł będzie doliczone do nowego rachunku za sierpień. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EX_ZkjrNVh8/Tk0r_mvPI5I/AAAAAAAAOms/ApUW_vWoiKU/s640/DSCN7660.JPG[/IMG] A u Barego jest : 487zł :)
  23. [quote name='emilia2280']Jakie wiesci od weta przez fundacjé? co mu zaaplikowano, jakie sá rokowania?[/QUOTE] Póki co wiadomo chyba tylko tyle ile napisałam, że ma ropowicę i początki martwicy skóry, no i że walczy o życie ;( Więcej może napisać [B]sosnowieckie_schronisko[/B] lub [B]amikat[/B]. Jak nie napiszą tutaj, a gdzie indziej to wkleję wiadomość, żebyśmy wiedzieli co u niego :(
×
×
  • Create New...