Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-j4pT2KUZWNo/TlDJpCe1UfI/AAAAAAAAOrw/MC1-qjGmotA/s720/DSC_3038.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8w8NijKs5Nk/TlDJpCm7mwI/AAAAAAAAOr4/yPZzoPw-wmc/s720/DSC_3039.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8gc19wkeCTw/TlDJprpK5AI/AAAAAAAAOr8/AX1hLjVZEgg/s720/DSC_3041.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2rq0lHa5m0c/TlDJpCl5tFI/AAAAAAAAOr0/idNghRRqdJs/s720/DSC_3037.JPG[/IMG] Nadia chyba zostaje tylko ciiiiicho :)
  2. [quote name='Czorcik']smacznego :)[/QUOTE] O nie, nie :P Kłapacz ma jeść intestinal low fat, czyli ten, który ma. Pani mówiła o zmianie diety bo myślała, że on je ciągle ten brązowy intestinal (tłuściejszy). Na tej karmie raczej powinien zostać do końca życia. Teraz dostał jeszcze tabletki Amylan za 23zł jest tam 30sztuk. Ma je jeść przez 2 tygodnie, czyli będę musiała jeszcze dokupić opakowanie później. A po 14 dniach do kontroli. Zadzwonię do tego pana z Katowic powiem co i jak, a potem jeszcze do tej pani z TG. U Kłapacza zostało 126,50 zł. Tu rachunek za tabletki : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-f0g-glNx-ig/TlPiPftTluI/AAAAAAAABmk/aoqF1bwzPo0/s512/DSCN7749.JPG[/IMG]
  3. [quote name='Czorcik']czy miejsce w tym hotelu jest pewne ?[/QUOTE] Chyba tak, ale dopiero od początku września. Emilka może powiedzieć więcej :)
  4. [quote name='Dorin91']To super, bardzo się cieszę, że wyszedł na spacer! :) A z kim był? Bo jestem bardzo ciekawa jak się zachowywał ;)[/QUOTE] Wiesz co, nie wiem :(
  5. Roksana podaj mi numer konta na pw to Ci prześlę 50zł od Magdy z Oriflame :) Cieszę się, że karma doszła ! Rób bazarek, a ja będę podnosić :)
  6. Do tej pani jeszcze nie dzwoniłam, bo nie wiedziałam co z lekami, jak ma je brać i jak długi no i czy mu po nich przejdzie. Zaraz po nie jadę to się wszystkiego dowiem, no i podobno trzeba zmienić dietę... Czyżbym teraz ja musiała zjadać po nim karmę, której zostało pół pudła ? :D
  7. O Boże ! Jak ona wygląda ! Zapisuję sobie i będę zaglądać co jakiś czas !
  8. Emilka zakupiła Baremu karmę z Ariona bodajże 3kg za 40zł + ma robione badanie kału. Na razie nie wrzucam rachunków - będzie jedna faktura na koniec za wszystko :)
  9. Dostałam dzisiaj 15zł z bazarku od Jiliarelli :) Dziękujemy bardzo !
  10. [quote name='Dorin91']To i ja chciałabym się zgłosić jako chętna do pomocy na niedzielę ;) Jeszcze nie byłam na żadnej akcji, dlatego zadam może głupie pytanie - ale gdzie dokładnie i ile wcześniej trzeba się stawić?[/QUOTE] Musisz tutaj dać JOMie znać, że będziesz w sobotę lub w niedzielę, przyjechać do SCC w dniu akcji i mieć identyfikator sosu :)
  11. To fajnie że jest ogłaszany :) Miejmy nadzieję, że ktoś się w nim zakocha :))
  12. Jej... On jest taki kochany !!! Może jutro wydrukuję mu firmówki i rozniosę gdzieś - niech go ktoś ODPOWIEDZIALNY wreszcie wypatrzy !
  13. [quote name='mar_tika']Oby pan się odezwał:kciuki:Poszły pieniążki za sierpień ,przydadza się na badania i leki[/QUOTE] Dziękuję !!!
  14. [quote name='fernari']Boże ... Figa ... Znowu do nas trafiłaś :( Biedactwo ... A w dt też wyła ??[/QUOTE] Czy wyła to nie wiem, wiem że szczekała jak była sama, a nawet jak byli ludzi w domu, a ktoś szedł klatką schodową to też szczekała.
  15. Już wczoraj zaglądałam, ale nie była jeszcze żadnych zdjęć. jestem ponownie na zaproszenie Myszy2 :)
  16. i to ten agresywny spaniel? ;/
  17. Figa znowu szuka domu !!! Została oddana bo wyje jak jest sama :(
  18. [quote name='mar_tika']Niestety był tylko jeden tel i Pan stwierdził że jeszcze się zastanowi bo niby szuka młodszego:( Czyli Hugo nadal szuka domu![/QUOTE] A czy Hugo ma jakieś ogłoszenia w necie?
  19. Rzeczywiście, tylko ten "twój" wygląda o niebo lepiej ;) !
  20. Jadę jutro po leki dla Kłapacza. A dzisiaj dzwonił jakiś pan z Katowic, któremu bardzo się Kłapacz spodobał. Powiedziałam, że jest w schronisku, że nie za dobrze wyszły mu badania i że będzie brał leki przez jakiś czas, powiedział, że zapisze sobie numer i zadzwoni za tydzień, żeby się dowiedzieć, co z Kłapem. Miałby mieszkać w mieszkaniu, kilka godzin sam, a tak to z tym panem lub jego ojcem. Zgodził się na wizytę po.
  21. "Spaniel miał ranę na ranie, cały obdziobany w klinice go ogoili i zaopatrzyli, jest chudy, to chodzący szkielet.Dzisiaj go wykąpałam, ma apetyt, rany się goją jest kochany, szybko się uczy, jest nastawiony na człowieka, ok do innych psów, ale ma chyba lęk separacyjny."
  22. Ja byłam ! Ja byłam ! Kaprysek na początku trochę "czaił" i chyba mu jakoś tak dziwnie było bez Emi u boku, no ale parliśmy dalej :) Dostał garść parówek od Bożeny, a potem zjadł jeszcze saszetkę ode mnie :) Pod schroniskiem oczywiście pchał się i to jak się pchał do biura !!! I jeszcze wpakował swój zacny tyłek na ławkę :D siadł sobie obok mnie i siedział :-) A ten pies, który tak strasznie na niego ujadał chyba został adoptowany, więc jest szansa, żeby Kaprysek wrócił do swojego boksu i do swojej koleżanki !! : )
  23. Biszkopt, który był w Dt w Jaworznie pojechał już do domu stałego ! :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-m1P5iotvcIM/TjRyYV0K65I/AAAAAAAANCc/dEgtPz9klQQ/s576/52.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...