Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. Zapraszam na bazarek na hotel dla Barego i karmę dla Kłapacza : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213632-Ca%C5%82e-mn%C3%B3stwo-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-psa-z-chor%C4%85-trzustk%C4%85-i-hotel-Barego-%21-Do-11.09-do-17?p=17526613#post17526613"]http://www.dogomania.pl/threads/213632-Ca%C5%82e-mn%C3%B3stwo-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-psa-z-chor%C4%85-trzustk%C4%85-i-hotel-Barego-!-Do-11.09-do-17?p=17526613#post17526613[/URL]
  2. Zapraszam na bazarek na hotel dla Barego i karmę dla Kłapacza : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213632-Ca%C5%82e-mn%C3%B3stwo-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-psa-z-chor%C4%85-trzustk%C4%85-i-hotel-Barego-%21-Do-11.09-do-17?p=17526613#post17526613"]http://www.dogomania.pl/threads/213632-Ca%C5%82e-mn%C3%B3stwo-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-psa-z-chor%C4%85-trzustk%C4%85-i-hotel-Barego-!-Do-11.09-do-17?p=17526613#post17526613[/URL]
  3. Zapraszam na bazarek na hotel dla Barego i karmę dla Kłapacza : [url]http://www.dogomania.pl/threads/213632-Ca%C5%82e-mn%C3%B3stwo-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-psa-z-chor%C4%85-trzustk%C4%85-i-hotel-Barego-!-Do-11.09-do-17?p=17526613#post17526613[/url]
  4. Nie ma za co : ) Zapraszam na bazarek na hotel dla Barego i karmę dla Kłapacza : [url]http://www.dogomania.pl/threads/213632-Ca%C5%82e-mn%C3%B3stwo-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-psa-z-chor%C4%85-trzustk%C4%85-i-hotel-Barego-!-Do-11.09-do-17?p=17526613#post17526613[/url]
  5. Zapraszam na bazarek na hotel dla Barego i karmę dla Kłapacza : [url]http://www.dogomania.pl/threads/213632-Ca%C5%82e-mn%C3%B3stwo-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-psa-z-chor%C4%85-trzustk%C4%85-i-hotel-Barego-!-Do-11.09-do-17?p=17526613#post17526613[/url]
  6. Ja napisałam PW do Jaszki : ) O DT na 5 dni do piątku dla spokojnej suczki po sterylizacji ( ale to już ze 2 tyg temu miała ). W piątek ma jechać do domu tylko chyba nie ma jej gdzie przechować
  7. [quote name='Czorcik']coś cichutko u Ciebie piesku :( co tam słychać ?:)[/QUOTE] Ojj ja nie wiem co słychać, gdyby Emiś się do środy nie pojawiła, a będzie w środę w schronie to podpytam co tam u tego dzikusa : )
  8. [quote name='Czorcik']ooo ja pierniczę chyba mi się już wszystko miesza.:( Kłapacz miał robione badania na niewydolność trzustki, tak czy nie ? przepraszam , za dużo wątków, dawno nie zaglądąłam, musze przeczytać wszystko jeszcze raz[/QUOTE] Miał badanie krwi na trzustkę, które wykazało, że jest na granicy niewydolności trzustki. Innego badania na trzustkę nie miał :P Mamy 20 zł od [B]mar_tiki[/B] - dziękujemy ! :loveu:
  9. [quote name='Czorcik']a kiedy będą te wyniki trzustki ?[/QUOTE] Jakie wyniki ? :O
  10. Wczoraj Kłapek był na krótkim spacerze, kupa najpierw brzydka, potem zwarta a potem ohydna ! Karma się powoli kończy :( W poniedziałek zadzwonię jeszcze do tej pani z TG. A dzisiaj może zrobię jakiś bazarek na Kłapacza, jak po niedzieli będzie konto to go otworzę :) Mam nadzieję, że się coś uzbiera, bo marnie to widzę :( A do adoptowania go jakoś nikt się nie pali :(
  11. Czorcik jak zawsze na posterunku :D
  12. Dzwoniłam ale nie odbierała, więc będę jeszcze próbowała. : )
  13. Zaktualizowałam wydarzenie Kłapacza ! [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=194154640637143#!/event.php?eid=194154640637143[/url]
  14. [quote name='wadercia']gosiu masz cos przeciwko by mordka Kłapacza znalazla się na szablonie do moich aukcji allegro adopcyjnych?:oops: bo się dobrze wpasowala w tło i zal jej usuwac :roll:[/QUOTE] Nie, może się znaleźć :)
  15. Pan z Katowic powiedział, że teraz ma mało czasu i jest na etapie poszukiwania psa, ale jak znajdzie chwilę to by podjechał może go sobie zobaczyć i jakby coś ma mój numer to będzie dzwonić.
  16. :loveu::loveu::loveu:[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3n4El1olLUU/TlUhyUFdsEI/AAAAAAAABWI/eitonrcpzTA/s640/DSCF9089.JPG[/IMG] Podrzucam Cezarka !!
  17. [quote name='Czorcik']Gosia Ty weź go może na rozmowę i pogadajcie poważnie :)[/QUOTE] No chyba nie ma innego wyjścia, już się nie będzie tak szczerzył :D
  18. To super ! Mam nadzieję, że się przydadzą ;-)
  19. [quote name='Czorcik']no to czekam na info[/QUOTE] Ten pies mnie kiedyś do zawału jakiegoś doprowadzi .... Raz zrobi kupę co wygląda jak woda, a dzisiaj taką całkiem całkiem, w boksie też dość zwarte ! Wyczesałam z niego znów masę sierści, efekt jak zawsze żaden. Tabletki zjadł, karmę zjadł :)
  20. [quote name='Czorcik']o rany :( co z tą kupą[/QUOTE] Nie mam pojęcia :( Dzisiaj koło 17 pojadę dać mu karmę i tabletki. A wieczorem zadzwonię do tego pana z Katowic, bo rano nie odbierał.
  21. Adoptowane m.in : Pies z kwarantanny [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vagq0a-DONE/TiG_1BUuc6I/AAAAAAAALbI/dwHXJ5bEBm8/s512/dsc_2997.jpg[/IMG] Suri [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jGL16908jgs/TfP8PWQwVoI/AAAAAAAAHpw/Hlam1f92adE/s512/P1100545.jpg[/IMG] Felek [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--1ylqoO8aTo/TkanGd7ly0I/AAAAAAAAOTQ/1DRaLiFJJYU/s512/Kopia%252520IMG_3252.JPG[/IMG] Za TM : Suczka z kwarantanny, potem z izolatki [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QRLX1E56wLY/TjlfOE22sHI/AAAAAAAANfc/z3uSkUgTrmk/s640/DSC02231.JPG[/IMG] Uśpiony Sztam :( [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5lFSe20KCpU/TiHFeOv8MJI/AAAAAAAALcQ/QYFg5of98wI/s512/DSCN7255%252520modified.jpg[/IMG]
  22. Zrobiłam Agrze kartę psa i podałam numer do Ciebie - Gisic ;) Jak będzie album z KP w schronisku to ją tam dam - zawsze jest jakaś szansa, że ktoś ją wypatrzy ! :)
  23. Tylko ona chyba musi być w domu, w którym non stop ktoś jest - nie może zostawać sama, chyba, że ktoś będzie z nią pracował ze szkoleniowcem czy behawiorystą. Zmieniłam tytuł trochę.
  24. Dzisiejsza "kupa" była strrraszna ;/ Nawet nie wyglądała jak biegunka ;/ Dostał chwilę przed karmą tabletki, zjadł nawet nie patrząc na to co do za świństwo :P A potem karma. Wyczesałam go porządnie, wyszły mu całe "kłęby" sierści, ale i tak nie widać za bardzo , nie wiem w sumie ile musiałabym go czesać, żeby wyglądał jakoś normalnie? A poza tym ja go zacznę czesać po prawej stronie, to on zaraz się na prawą stronę położy, wtedy muszę go czesać po lewej stronie, a potem on wstaje i "zrzędzi" że za dużo, że już nie chce się czesać i patrzy na szczotkę z obrzydzeniem :)
  25. [quote name='leonarda']Co?? Czy to moja Suri na pewno? Znaczy ta czarna? Bo były dwie.. I wiadomo w ogóle coś, dokąd poszła?? Mam tylko nadzieję, że ktoś dobry się trafił![/QUOTE] Gdzie to nie wiadomo. Tak na pewno, bo numer się zgadza i boks, a jej boks dzisiaj wychodził i jej nie było. Więc na 100% ona ;)
×
×
  • Create New...