Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Nie, niech jeszcze posiedzi w brzuchu ;) Tylko, że jeszcze się Młody nie obrócił głową w dół :mad: Ciągle czuję kopniaki gdzieś z boku :/
  2. To Ci galeria pajęczynami zarośnie :P
  3. Brakuje tylko dzidziusia :D Nowe smoczki też już z Theodorem kupiliśmy :)
  4. Ten jeden epizod w moim życiu dał mi wiele do myślenia ;) Poza tym, mając w świadomości życie swojej rodziny, patrzy się troszkę inaczej na różne sprawy ;)
  5. A o swojej galerii zapominasz :P
  6. Już dawno ;) Naszykowane rozmiary od 50 aż do 68cm :D Pieluszki, kocyki itp. też wyprane i poprasowane ;) Paczka pieluch też kupiona, a nawet opakowanie mleka, gdybym potrzebowała dokarmiać :)
  7. Długo? To już tak blisko, że zaczynam się bać :P Po nowym roku, czas złożyć łóżeczko i wyprać pościel, bo tylko to mi już zostało do zrobienia :)
  8. xcat zanim kupisz duży worek karmy, to warto przetestować mniejszą ilość, bo może się okazać, że po innej karmie jest jeszcze gorzej niż po Royal'u :/ A wtedy szkoda, żeby duży worek karmy się marnował. Co do samego Yorka, to tak małemu psu, w ogóle nie kupiłabym dużego worka. To jest mały piesek i taki duży worek będzie jadł w nieskończoność. A co za tym idzie, im dłużej otwarty worek, tym bardziej zwietrzała karma i mniej wartościowa :/
  9. *Magda*

    Ropomacicze?

    Moja wetka twierdzi, że najlepszy okres, to trafienie w środek między cieczkami ;) Więc w Waszym przypadku, 5 miesięcy po cieczce, to jest +/- środek, a więc odpowiedni czas na cięcie ;)
  10. Czekolada ewentualnie mogłaby być ;) Ale biały odpada :P
  11. Puk! Puk! Już 2 dni cisza w galerii :P
  12. Hejka niedzielnie :)
  13. Masz pełną skrzynkę :mad:
  14. Już po świętach :) Jak samopoczucie?
  15. A ja nawet na kacu nie jeżdżę :P Jak się nie ma alkomatu, na nawet nie wiadomo ile się jeszcze ma promili we krwi :/ Ilu takich, co jechali "dzień po" nie żyje albo kogoś zabili? Ja tam wolę nie ryzykować ;) Jednego piwa, następnego dnia w organiźmie nie będzie, ale już kilka kieliszków wódki, niestety tak szybko z organizmu nie wyparuje :( Zresztą, ja miałam taki epizod w życiu jeśli chodzi o jazdę autem+alkohol (nie ja jechałam autem, dla jasności). Wtedy, wszystko skończyło się "dobrze", bo nikt nie ucierpiał, a tylko było zabrane prawo jazdy. Od tamtej pory, nie wsiadam do auta z kimś kto pił. Ani sama nie prowadzę auta po piciu czy dzień "po" ;)
  16. Cześć :) Zostało mi równo 11 tygodni do porodu
  17. Jedna moja znajoma kupiła pralkę z funkcją pupil. Od samego początku twierdzi, że ta funkcja się nie sprawdza :/ Że to tylko chwyt reklamowy :/ Czy tak jest z każdym producentem, ciężko stwierdzić. Mam też koleżanką, która ma ragdolla, więc kupując nowy odkurzacz, pokusiła się o jakiś wypasiony, który miał całą tą kocią sierść zbierać. Niestety, ona również narzeka, że to wcale nie wygląda tak jak reklamują :( Podejrzewam, że te wszystkie funkcje, którymi producent próbuje skusić do kupna, to pic na wodę :/ Ja, jak piorę psie legowisko, gdzie jest najwięcej sierści, to najpierw daję na płukanie, a dopiero potem ustawiam normalne pranie ;) Po takim praniu i tak część sierści zostaje jeszcze w bębnie pralki, więc potem znowu ustawiam płukanie (już samej pustej pralki), żeby wypłukać całą sierść :)
  18. Polać jej, bo dobrze gada :) Chyba chcesz szybko stracić prawko, że siadasz za kółko po wódce :/ :mad:
  19. Pocieszam się, że młody będzie w przedszkolu, to może złapię chwilkę na drzemkę :)
  20. Normą jest pobudka 6-6:30 :/ W dzień zdarza mu się spać 1-2x w tygodniu i to wszystko :/ Ciężkie jest to moje życie :P
  21. Myślę, że do Twojej sklerozy, to mi dużo brakuje :P Dzidzia mnie do niczego nie zmusza. To jest mój wybór :P A ja wstałam o 6:07
  22. A ja się nie cieszę, bo to znaczy, że niedługo trzeba spakować znowu choinkę :(
  23. Hej Marta :) Święta, święta i po świętach :P Tyle się człowiek naszykował i po 2 dniach, koniec imprezy :D
×
×
  • Create New...