-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Proszę bardzo ciociu Agnieszko :*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Maria mądrzejsza od Ciebie :D Po to żebyś się pytała :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Pipi=siku :P Jak by wołał "siku", to by go w przedszkolu nie rozumieli :D :P O tak, wypił sok i kubek mleka :D Aguś, wyłącz sobie w profilu "Ostatnio aktywny: Prywatne", bo nie wiem kiedy jesteś na dogo :mad::mad::mad: -
Tak się lepiej ogląda :P
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Aguś, obie imprezki udane ;) W piątek byłam w marnej formie, więc z wielką radością, o godz. 22 wyszłam od koleżanki :P Gdyby nie złe samopoczucie prze cały dzień, to pewnie zostałabym dłużej :D No a wczoraj, na urodzinach Zosi, tak się zasiedzieliśmy, że zamiast wyjść koło godz. 20 jak wszyscy goście, to siedzieliśmy prawie do 23 :D Theodor padł w aucie, z zamkniętymi oczami zrobił pipi w domu i poszedł spać do łóżka ;) A dziś biedaczek, nawet tego nie pamiętał :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Olu, zdecydowanie za krótko :/ Ja potrzebuję minimum 8h snu, żeby być wyspana ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Która? Bo w piątek byłam na jednej, a wczoraj na kolejnej :P Dziękuję :* Była wręcz idealna jeśli chodzi o jakość ;) Tylko z długością gorzej, bo poszłam spać o 23:30, a wstałam o 7:15 :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Alinko, troszkę mi koleżanka naświetliła sprawę z tymi uszami, bo jej syn ma takie coś robione co 2 lata. Wytłumaczyła mi to wszystko po ludzku, a nie medycznie i myślę, że będzie dobrze ;) Ja skurczami nie chcę straszyć. Piszę jak jest :P Ja wcześniej o takim dzbanku nawet nie myślałam. Dopiero jak zobaczyłam w reklamie, to pomyślałam, że fajna sprawa :) A skoro lubię kawę, to wiedziałam, że warto go kupić ;) Były też właśnie na herbatę, ale ja herbaty mało piję :P Ok, teraz w ciąży piję trochę więcej. Ale w ogólnym zestawieniu, to herbaty idzie w moim domu mało :P Ja już nawet nie liczę na białe święta :( W nocy +10'C, a w dzień +15'C :/ Już naprawdę wolałabym, żeby było -10'C i bez śniegu, niż to co jest teraz. Na polach mam błoto, bo co 2-3 dni pada deszcz. I chodzę z Torą w pola, to muszę uważać, żeby orła na tym bagnie nie wywinąć :/ Ola, mój ekspres leży na strychu, nieużywany już jakieś 6-7 lat :P Nie lubię kawy z ekspresu :( Musi być rozpuszczalna albo prawdziwa parzona. A że pływające fusy w kubku czasem denerwują, to ten dzbanek, który kupiłam, jest w tym bardzo pomocny :) -
Dzięki :* Wczoraj wzięłam 3x1 i myślę, że przy takich dawkach zostanę ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Podoba jej się gadanie :D Mnie w ogóle wieczorkiem nie było :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Schowane, bo młody nie może ich widzieć :P -
Dziś już 18 :) Pochwal się tatuażem ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nie zupełnie :/ Ale chcieliśmy jechać bez młodego :P Kupiliśmy Theodorowi 5 modeli aut, z bajki "Auta". Tych, których jeszcze nie ma, a go interesują :) I dla dzidziusia kupiliśmy 5 bodziaków i 2 pary spodni ;) Bony były do wykorzystania w Holandii i w kilku wybranych sklepach, więc nie mieliśmy zbyt dużego pola manewru :( Ale Theodor będzie zadowolony, jak pod choinkę zobaczy te wszystkie prezenty :) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nie mieli co robić, a ma jeszcze prawie 3 dni urlopu na ten rok, to się urwał wcześniej do domu ;) Pojechaliśmy do Holandii wydać kasę z jego bonów świątecznych :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Szczerze, to dziś czuję się fatalnie :( Plecy mnie bolą, śpiąca jestem i ogólnie czuję się jakoś niewyraźnie :( Rano pisałam Oli, że spać mi się chce i chwilę później zasnęłam na kanapie. Obudził mnie Bogdan o 11, jak wrócił z pracy :D -
Zaglądają tu jeszcze jakieś mamy? Mam mały (a może duży :/) problem. W środę byłam na kolejnej wizycie u lekarki. Aparatura pokazała u mnie skurcze porodowe, których ja nie czułam. Myślałam, że to skurcze przepowiadające, ale pani doktor powiedziała, że są zbyt silne. Zalecenie mojej pani doktor na tę chwilę, to branie magnezu 3x dziennie, po 2 tabletki. Więc w ciągu dnia wychodzi mi 6 tabletek. Łyknąć te 6 tabletek, to nie problem. Bardziej martwi mnie fakt, że to jest 6x większa dawka niż zalecane jest dzienne zapotrzebowanie. No a co się z tym wiąże, to mogę bardzo szybko przedawkować magnez :( Już dziś np. miałam biegunkę :/ Podejrzewam, że to przez tak dużą dawkę magnezu, bo nic nie jadłam innego/dziwnego. Nie wiem też, czy te skurcze, to nie była reakcja na informację z poprzedniego dnia. Bo wtedy dowiedziałam się, że Theodor musi mieć operację na uszy. Ta informacja mnie dość zestresowała. Ale czy aż do tego stopnia, żeby mieć skurcze porodowe?! I teraz się zastanawiam czy nie lepiej, żeby np. brać 2 tabletki dziennie czy jednak posłuchać lekarki i brać ich aż 6 w ciągu dnia? Ktoś pomoże?
-
Angi, czas na umycie się jak nasze babcie ;) Grzej wodę, wlej do miski i się szoruj :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Już to słyszałam :P Dzień dobry :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Przyjedź, to Ci zrobię ;) Dobranoc :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Co do kawy, to piłam dziś kawusię z mojego nowego dzbanka ;) Jest rewelacyjny :) Ja się powoli ewakuuję do łóżka :P -
Jeśli wykąpiesz się z przyjemnością w zimnej wodzie, to tak :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
:P :P :P -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Póki jestem w dwupaku to muszę korzystać :D Podziękuję za ten sam cukier w wodzie :P -
Od razu zołaza :mad: Jak ktoś obraża i wyzywa innych forumowiczów, to trzeba interweniować ;) Ja mam :)