Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Proszę bardzo ciociu Agnieszko :*
  2. Maria mądrzejsza od Ciebie :D Po to żebyś się pytała :P
  3. Pipi=siku :P Jak by wołał "siku", to by go w przedszkolu nie rozumieli :D :P O tak, wypił sok i kubek mleka :D Aguś, wyłącz sobie w profilu "Ostatnio aktywny: Prywatne", bo nie wiem kiedy jesteś na dogo :mad::mad::mad:
  4. Tak się lepiej ogląda :P
  5. Aguś, obie imprezki udane ;) W piątek byłam w marnej formie, więc z wielką radością, o godz. 22 wyszłam od koleżanki :P Gdyby nie złe samopoczucie prze cały dzień, to pewnie zostałabym dłużej :D No a wczoraj, na urodzinach Zosi, tak się zasiedzieliśmy, że zamiast wyjść koło godz. 20 jak wszyscy goście, to siedzieliśmy prawie do 23 :D Theodor padł w aucie, z zamkniętymi oczami zrobił pipi w domu i poszedł spać do łóżka ;) A dziś biedaczek, nawet tego nie pamiętał :D
  6. Olu, zdecydowanie za krótko :/ Ja potrzebuję minimum 8h snu, żeby być wyspana ;)
  7. Która? Bo w piątek byłam na jednej, a wczoraj na kolejnej :P Dziękuję :* Była wręcz idealna jeśli chodzi o jakość ;) Tylko z długością gorzej, bo poszłam spać o 23:30, a wstałam o 7:15 :P
  8. Alinko, troszkę mi koleżanka naświetliła sprawę z tymi uszami, bo jej syn ma takie coś robione co 2 lata. Wytłumaczyła mi to wszystko po ludzku, a nie medycznie i myślę, że będzie dobrze ;) Ja skurczami nie chcę straszyć. Piszę jak jest :P Ja wcześniej o takim dzbanku nawet nie myślałam. Dopiero jak zobaczyłam w reklamie, to pomyślałam, że fajna sprawa :) A skoro lubię kawę, to wiedziałam, że warto go kupić ;) Były też właśnie na herbatę, ale ja herbaty mało piję :P Ok, teraz w ciąży piję trochę więcej. Ale w ogólnym zestawieniu, to herbaty idzie w moim domu mało :P Ja już nawet nie liczę na białe święta :( W nocy +10'C, a w dzień +15'C :/ Już naprawdę wolałabym, żeby było -10'C i bez śniegu, niż to co jest teraz. Na polach mam błoto, bo co 2-3 dni pada deszcz. I chodzę z Torą w pola, to muszę uważać, żeby orła na tym bagnie nie wywinąć :/ Ola, mój ekspres leży na strychu, nieużywany już jakieś 6-7 lat :P Nie lubię kawy z ekspresu :( Musi być rozpuszczalna albo prawdziwa parzona. A że pływające fusy w kubku czasem denerwują, to ten dzbanek, który kupiłam, jest w tym bardzo pomocny :)
  9. *Magda*

    Red Room

  10. Dzięki :* Wczoraj wzięłam 3x1 i myślę, że przy takich dawkach zostanę ;)
  11. Podoba jej się gadanie :D Mnie w ogóle wieczorkiem nie było :P
  12. Schowane, bo młody nie może ich widzieć :P
  13. Dziś już 18 :) Pochwal się tatuażem ;)
  14. Nie zupełnie :/ Ale chcieliśmy jechać bez młodego :P Kupiliśmy Theodorowi 5 modeli aut, z bajki "Auta". Tych, których jeszcze nie ma, a go interesują :) I dla dzidziusia kupiliśmy 5 bodziaków i 2 pary spodni ;) Bony były do wykorzystania w Holandii i w kilku wybranych sklepach, więc nie mieliśmy zbyt dużego pola manewru :( Ale Theodor będzie zadowolony, jak pod choinkę zobaczy te wszystkie prezenty :)
  15. Nie mieli co robić, a ma jeszcze prawie 3 dni urlopu na ten rok, to się urwał wcześniej do domu ;) Pojechaliśmy do Holandii wydać kasę z jego bonów świątecznych :D
  16. Szczerze, to dziś czuję się fatalnie :( Plecy mnie bolą, śpiąca jestem i ogólnie czuję się jakoś niewyraźnie :( Rano pisałam Oli, że spać mi się chce i chwilę później zasnęłam na kanapie. Obudził mnie Bogdan o 11, jak wrócił z pracy :D
  17. Zaglądają tu jeszcze jakieś mamy? Mam mały (a może duży :/) problem. W środę byłam na kolejnej wizycie u lekarki. Aparatura pokazała u mnie skurcze porodowe, których ja nie czułam. Myślałam, że to skurcze przepowiadające, ale pani doktor powiedziała, że są zbyt silne. Zalecenie mojej pani doktor na tę chwilę, to branie magnezu 3x dziennie, po 2 tabletki. Więc w ciągu dnia wychodzi mi 6 tabletek. Łyknąć te 6 tabletek, to nie problem. Bardziej martwi mnie fakt, że to jest 6x większa dawka niż zalecane jest dzienne zapotrzebowanie. No a co się z tym wiąże, to mogę bardzo szybko przedawkować magnez :( Już dziś np. miałam biegunkę :/ Podejrzewam, że to przez tak dużą dawkę magnezu, bo nic nie jadłam innego/dziwnego. Nie wiem też, czy te skurcze, to nie była reakcja na informację z poprzedniego dnia. Bo wtedy dowiedziałam się, że Theodor musi mieć operację na uszy. Ta informacja mnie dość zestresowała. Ale czy aż do tego stopnia, żeby mieć skurcze porodowe?! I teraz się zastanawiam czy nie lepiej, żeby np. brać 2 tabletki dziennie czy jednak posłuchać lekarki i brać ich aż 6 w ciągu dnia? Ktoś pomoże?
  18. Angi, czas na umycie się jak nasze babcie ;) Grzej wodę, wlej do miski i się szoruj :D
  19. Już to słyszałam :P Dzień dobry :D
  20. Przyjedź, to Ci zrobię ;) Dobranoc :P
  21. Co do kawy, to piłam dziś kawusię z mojego nowego dzbanka ;) Jest rewelacyjny :) Ja się powoli ewakuuję do łóżka :P
  22. Jeśli wykąpiesz się z przyjemnością w zimnej wodzie, to tak :)
  23. Póki jestem w dwupaku to muszę korzystać :D Podziękuję za ten sam cukier w wodzie :P
  24. Od razu zołaza :mad: Jak ktoś obraża i wyzywa innych forumowiczów, to trzeba interweniować ;) Ja mam :)
×
×
  • Create New...