Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. http://i67.tinypic.com/v6ovvm.jpg urzekły mnie te jego małe ząbki :) Moja sucz też ma olewkę na petardy ;) A nawet mogę ją wziąć o północy na dwór i będzie się chciała bawić, bez stresu ;) Może moja sucz mogłaby być psem policyjnym :D
  2. O matulu, ze skypa nie korzystałam już z 5 lat albo i dłużej :P
  3. Niby czuję się dobrze i nic mi nie dolega. Skurczy nie czuję, ale z zalecenia faszeruję się tym magnezem :D O leżeniu nic pani doktor nie pisała, więc nie leżę ;) Jednak oszczędzam się jak mogę i ograniczam wysiłek maksymalnie jak się da ;) Martwi mnie tylko położenie maluszka :( Nadal czuję kopniaki z boku brzucha, więc dzidziuś jeszcze się nie obrócił :/ W tym okresie ciąży jak byłam z Theodorem i się nie obrócił, dostałam skierowanie na cc. Obawiam się, że teraz też tak będzie :( A już się nastawiłam, że będę rodzić naturalnie ;) Za tydzień wizyta u pani doktor z usg i mam nadzieję, że się maluszek obróci i nie będzie mnie stresował ;) Obyś do końca ciąży czuła się dobrze. I maluszek też :) Imię już wybrane?
  4. Tak chyba będzie trzeba zrobić, jak nie zdecydujemy się na jedno imię :D A co Ci się śniło?
  5. To znak, że masz zostać w domu :)
  6. Daruj sobie :P Super, dziecko mi do psa porównuje :/
  7. Nie :P Chcę mało popularne imię :P
  8. Dawaj :)
  9. A tu znowu cisza :( :P
  10. Siema :) Dałabyś jakieś foty rudzielca :D
  11. Dobry wieczór :)
  12. Puk! Puk! Jest tu ktoś? :P
  13. Też mi się podoba :) W sumie, na tę chwilę, to mam 5 imion na liście: Kacper, Nikodem, Kajetan, Natan i Oskar. Śmiałam się, że chyba będzie trzeba zrobić losowanie :D Szwagier już przyjechał :) :) :)
  14. Przykro mi agutka :( Ciężko w takiej sytuacji pisać coś więcej :/
  15. To już nawet nie chodzi o samych rodziców, bo ważni są też dziadkowie i pradziadkowie oraz ich charaktery ;) Ale dla niektórych wystarczy, że przed sąsiadami będą mogli się pokazać z "rasowym" psem. A jakim kosztem (zwierząt oczywiście) to już jest dla nich najmniej ważne :( Odkąd się urodziłam, w moim domu były psy. Jak sięgam pamięcią kochałam owczarki niemiecki. Ta miłość ciągnie się do dnia dzisiejszego :) Miałam ONki w typie, brane ze wsi, bo się suka "wilczura" puściła. Miałam ONkę z pseudo. I to ten "zakup" nauczył mnie, żeby omijać pseudo z daleka. W chwili obecnej mam ONkę po rodzicach z uprawnieniami hodowlanymi z ZK. Nie z jakiejś przodującej hodowli w Polsce, więc wcale po kieszeni taki zakup nie obciąża. Jednak suka po rodzicach, których mogłam zobaczyć, po których mogłam bez problemu znaleźć ich przodków. Dzięki temu, w każdej chwili mogę znaleźć namiar na hodowlę dziadków/pradziadków, zadzwonić i zweryfikować wszystkie dane jakie dostałam od hodowcy ;) Więc jeśli się chce, to można mieć psa, w 100% spełniającego wzorzec rasy, nie płacąc za to astronomicznych pieniędzy. Trzeba tylko chcieć poszukać, a nie ograniczać swoje poszukiwania do pseudo. A stwierdzenie, że za psa się zapłaciło symboliczną kwotę, śmieszy tak, że aż płaczę. Symboliczna kwota, to 1zł i jakoś nie wierzę, że tyle dałeś fredi123 za psa :P Dałeś kilka stówek i to jest pewne jak to, że Twój pies nie był, nie jest i nie będzie amstaffem :P A za kilka stówek, mogłeś mieć psa po normalnych, przebadanych rodzicach. Tylko nie chciało się szukać, bo to dla nie których zbyt duży wysiłek.
  16. Ale skoczna :D
  17. No to dawaj te foty, bo jestem ciekawa :)
  18. Dzień dobry Aga pracusiu :) U mnie w nocy przymrozek, a jak jechałam do sklepu, to temperatura 3-5'C. Co z tego, jak śniegu nie widać :(
  19. Myślę, że na tę chwilę najbardziej brany jest pod uwagę Natan i Nikodem, więc duet T&N jak najbardziej wchodzi w grę ;) Choć padły jeszcze 2 propozycje: Kajetan i Oskar :) Ja też, ale Bogdan już mniej :P Jeśli będzie chciał dać Natan, to ja się na to zgodzę ;)
  20. Ale mnie zaszczyt kopnie :D
  21. U mnie są i nic w tym dziwnego, skoro w nocy +8/9'C, a w dzień w okolicy +15'C :/
  22. Rozmowa z mężem i skłania się bardziej do imienia Natan niż Nikodem :P Ale ostatecznie się nie określił :D
×
×
  • Create New...