A potem taki właściciel, żali się na fb, że mu ktoś psa zastrzeli...., że kłusownik..., że jego piesek przecież nic nie zrobił, tylko sobie pobiegał za sarną.... A winny jest tylko ten co odstrzelił mu psa...
Z całym szacunkiem i miłością do zwierząt, to zaraz po odstrzeleniu psa, odstrzeliłabym jego właściciela