Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ugotowałaś I aż mi się przypomniała sytuacja sprzed 12 lat, jak mieszkaliśmy w Holandii ze współlokatorami. Mieszkało z nami takie małżeństwo: Gabi i Mariusz. Niedziela popołudnie. Gabi z Mariuszem zjedli zupkę chińską. Jakiś czas później dialog między nimi: M:- Gabi, ugotowałabyś jakiś obiad. G:-Przecież ugotowała zupę!
  2. Co za ciekawskie nasienie :P
  3. To co widziałam z okna obfociłam :P Reszty sama nie widziałam, to jak miałam focić?! :( Gdybym miała sprawne auto, to miałabym duuuuuuuuuuuużo zdjęć ;) Czego? :P
  4. A ja nie :P Myślałam, że się napiję łyczka, tak dla zasady, ale Bogdan bierze leki, więc butelka pozostanie nieotwarta :P
  5. Ja mam wytłumaczenie, bo nam auto nawaliło :(
  6. Czyli będzie Sylwester na dogo :)
  7. Dziękuję dziewczyny Ja pewnie dziś będę co jakiś czas na dogo, więc jak komuś będzie się nudzić, to może mi towarzyszyć :D
  8. Martuś, piękne zdjęcia :wub: Wybacz, że nie zacytuję żadnego, ale jest ich bardzo dużo i za dużo miałabym cytowania :P
  9. Tak myślałam, że hodujesz zwierzyniec, żeby zrobić z nich smalec :P
  10. Lara też u Ciebie? Dziękuję i wzajemnie :* Ja bym może i wyskoczyła gdzieś na jakiś "rynek" pooglądać fajerwerki, ale nie chce mi się czekać do północy :P P.S. Nie będę spamować na dogo i wysyłać każdemu życzeń noworocznych :P Musicie mi to wybaczyć i zadowolić się tym, że w swojej galerii złożę wszystkim życzenia ;) Niech się spełnią noworoczne życzenia: te łatwe i trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią wszystkie one krok po kroku, tego życzę w Nowym Roku.
  11. Ile szukałeś: tydzień? miesiąc? Zakup psa, to nie zakup szczoteczki do zębów. Taki pies pożyje -naście lat i każda decyzja musi być przemyślana 10x ;) Jednak z Twoich postów można wywnioskować jedno: chciałeś psa "już i teraz" i miał być "amstaffem", to wszystko.
  12. Pepsik :) A gdzie reszta zwierzyńca? :P
  13. Ale ja się z tego cieszę ;) Mogliśmy się spotkać ze znajomymi, ale ja się nie nadaję w takim stanie na całonocne siedzenie :/ No a nie wypada przy gościach po prostu zawinąć się do łóżka :P Więc w tym roku, dobrowolnie zrezygnowaliśmy z imprezy :) A że Bodzian też od 2 dni jest chory i ledwo żyje, to nawet jest wskazane, żeby siedział w łóżku z lekarstwem, zamiast alkoholu :D P.S. Szwagier już pojechał :(
  14. Hej :) Dziękuję. Mój Sylwester będzie bardzo udany ;) W łóżku i spanie :D
  15. A potem taki właściciel, żali się na fb, że mu ktoś psa zastrzeli...., że kłusownik..., że jego piesek przecież nic nie zrobił, tylko sobie pobiegał za sarną.... A winny jest tylko ten co odstrzelił mu psa... Z całym szacunkiem i miłością do zwierząt, to zaraz po odstrzeleniu psa, odstrzeliłabym jego właściciela
  16. majoka już 3 dni chyba baluje, skoro na dogo nie wchodzi :D Ale będzie kac gigant w nowym roku :D
  17. Hejka :) U mnie cisza, ale nawet gdyby strzelali, to i tak Tora ma to w d*pie :D
  18. Dzień dobry :) Ja nie drapię, tylko psikam odmrażaczem :P
  19. Tyś :wub: :wub: :wub: Pocieszę Ci, mój kot waży 5kg i musiałam kupić szelki dla psa, bo każde kocie były za małe :P
  20. Nie dość, że nie istnieję, bo nie mam FB, to teraz się okazuje, że obciachem jest, że mam tylko 1 psa :P
  21. Szkoda, że mieszkam tak daleko, bo bym Sagata przygarnęła na te kilka dni ;)
  22. I to bardzo "nie tak" :P
×
×
  • Create New...