Pragnę przypomnieć, że karmiłam 7 tyg., z czego w 10-tej dobie życia był już na mm :P
Więc ja nie miałam problemu z nadmiarem pokarmu i przez to bólem piersi :P
Podejrzewam, że teraz będzie podobnie. Dlatego paczka mleka już jest w domu ;)
No nareszcie :D