Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. To jakby tak całe dogo zorganizować i podsyłać Ibri każdemu na tydzień, to trochę odpoczniesz :D
  2. Przy drugim dziecku będziesz mądrzejsza ;) Tak samo jak i ja :)
  3. Wszystkim szkoda Ibri, a nie Was :P
  4. Dlatego teraz na siłę nie będę dzidzi przystawiać do cyca :P Jak zaczną się "moje cierpienia", to przerzucę całkowicie na mm albo będę odciągać i karmić butlą ;) Nie będę się męczyć, bo nie na tym ma polegać macierzyństwo ;)
  5. Za kilka lat będą i Twoje :P Mały bezzębny wampirek :D
  6. Ja też :) Miałam nawet krem od położnej, wydawany na receptę. Nic nie pomógł i w sutkach miałam dziury :(
  7. A mnie nie bolały z nadmiaru pokarmu :P Jedynie z powodu "pogryzienia" przez Theodora :/
  8. Przyznaję się bez bicia: Jestem leń :D
  9. Pragnę przypomnieć, że karmiłam 7 tyg., z czego w 10-tej dobie życia był już na mm :P Więc ja nie miałam problemu z nadmiarem pokarmu i przez to bólem piersi :P Podejrzewam, że teraz będzie podobnie. Dlatego paczka mleka już jest w domu ;) No nareszcie :D
  10. W sumie, to nie ma nocy, żebym nie wstawała do kibelka w ostatnim czasie :/ Już mnie to dobija :( Chyba już wolę wstawać karmić w nocy, niż schodzić sikać :P
  11. A ja nic nie piję :P Bo potem się budzę w nocy i muszę iść do wc :/
  12. Jutro będzie go głowa boleć :D
  13. Albo ją spier*olę jeszcze bardziej :D
  14. Choć jedna :) Dziękuję Stronę wcześniej masz życzenia ode mnie :P
  15. Dawaj :) Ale już Ci kiedyś pisałam, że ja się z nią bawić nie będę i jak się zleje w domu, to zamieszka w psiej budzie :P
  16. Ciągle tylko obiecujesz :P
  17. Ibri jest moja, a nie Pepsik :P
  18. Jaką Fabian ma minę :D Dlaczego Ty ZNOWU rządzisz się moim kotem? :P
  19. Mnie się już na spacer nie chce iść :P
  20. T&T mogę focić na miejscu, ale mi się nie chce :P
  21. Fakt, zapomniałam :D
×
×
  • Create New...