Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Dobry wieczór Aniu :) Hejka i dziękuję :)
  2. Może Ci ktoś psy podmienił :D
  3. My niby też sobie nie robimy, a co święta wychodzi, że jednak robimy :D Aguś, Theodora też coś bierze :/ Z nosa mu leci jak z wulkanu lawa :/ Mam nadzieję, że na tym się skończy, bo nie chcę, żeby był chory, przed planowaną operacją ;)
  4. Gdybym nie była w dwupaku, to pewnie tak :D Ale w chwili obecnej, to sobie mogę co najwyżej powąchać :P
  5. Paaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Na mnie chyba też pora i pójdę spać :P
  6. Bodek dostał nową nawigację :) A ja sobie kupiłam 5 książek I Theoś też zadowolony ;) Właśnie powędrował do góry spać i chciał się jeszcze bawić swoim Stacyjkowem :D Mówię mu, że się pobawi jutro rano jak wstanie, to już był foch, bo on chce teraz :D
  7. Pewnie tak ;)
  8. Pewnie czuje się męski, że on ma, a koledzy nie :D
  9. Nie mam konta na youtube :P Aga mnie bez tego lubi :P
  10. Theodor miał chrzest w II dzień świąt i wtedy już restauracja była otwarta ;) Ja bym w domu nie robiła, bo to ciężko ludzi pomieścić, a poza tym, komu chce się stać najpierw i gotować, a potem wszystko zmywać :/ Taka to pożyje :P Bodek zadowolony z prezentu :D
  11. Czas nauczyć go golenia się :)
  12. To ja rano pewnie też zacznę od tych świątecznych potraw, ale obiad ma być obiadem :P
  13. Jaka wystrojona :)
  14. To nie rób ;) Sebka wygoń do gotowania :D
  15. Przyjeżdża koleżanka z mężem i dziećmi ;) Znam ją od 27 lat, w PL mieszkamy na tej samej ulicy, razem chodziłyśmy do podstawówki... Jak się spotykamy na obiedzie z jakiejś okazji, to zawsze są kluski śląskie :D No a poza tym, jakoś tak zawsze w święta robię kluski :)
  16. Wiesz, on tu oprócz Zosi, to ma jeszcze 3 narzeczone :P
  17. Zajebista pidżama :)
  18. Kiedyś zmądrzejesz Aguś :D A ja jutro z rana muszę się brać za kluski śląskie :/
  19. Każdy rodzic w pewnym momencie mądrzeje :D
  20. Jak byliśmy na urodzinach u Zosi (koleżanka Theosia) kilka dni temu, to Theoś powiedział, że kocha Zosię i się z nią ożeni :D Śmialiśmy się z jej rodzicami, że teraz to nas śmieszy itp., a zawsze może być szansa, że za 20 lat, naprawdę się z nią ożeni :D
  21. Dobry wieczór Aniu :)
  22. Przyjdzie czas, że chętnie komuś wciśnie dzieciaka na kilka minut :D
  23. Dotarł, dotarł ;) Stacyjkowo całe zmontowane w jego pokoju :) A teraz siedzi i ogląda "Kota w butach" I nie wypuszcza z rąk nowych modeli aut :D
  24. Hej :) Jak tam zwierzyniec?
×
×
  • Create New...