Tylko wiesz, takiego sprzętu nie kupuje się co chwilę, więc warto zainwestować w coś lepszego ;)
Może warto dobrać to co brakuje na kredyt, a być zadowolonym z zakupu ;)
Ja obecnie poszukuję nowego odkurzacza i skłaniam się, żeby nabyć odkurzacz piorący.
Wydam więcej, ale myślę, że warto, bo kanapa przy dzieciach ciągle nadaje się do prania :D