Napisałam posta, ale oczywiście po awarii dogo go wcięło
W programie "Pani Gadżet" Ibiszowa poleca takie coś do usuwania sierści z ubrań:
http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-mcf-dyn-v2-uni-1-1-1218&search_scope=&string=KULKI%20ANTYK%C5%81ACZKI
Nie pomyliłam się, jak niektórym napisałam, że czeka nas 2 dni odwyku od dogo :D
Tylko czemu znowu po awarii, zniknęły posty
Olu, nie zmieniłam tytułu, tylko "obcięłam" końcówkę :P