Wiecie, te wątki znaleźć, to nie byłby problem, gdyby nadal były banerki ;) Bo to by ułatwiło chociaż znalezienie galerii innych dogomaniaków ;)
Najbardziej mnie jednak wkurza to, że wątki nie idą automatycznie "do góry" po dodaniu prze kogoś nowego posta :/
I że jedyne co świadczy o nowym poście, to pogrubiony tytuł wątku. A już kto go napisał i o której, to brak :/ No i żeby dojść do ostatniego posta w interesującym mnie wątku, muszę klikać kilka razy myszką, zanim dojdę do tego "szukanego" postu :/
Ja chcę funkcję "idź do ostatniego nieprzeczytanego postu" :(