Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Jeśli ten dzień nastąpi, to dam znać pewnie tu na dogo ;) Żeby to inni mnie znaleźli :P
  2. Marta, jeszcze się nie ciesz :P Narazie oświadczyłam, że jakby co, to założę FB, ale jeszcze tego nie robię :P
  3. Ale zawsze będziesz starsza :P Dawaj, moje dziecko się ucieszy :) Ja też :) Bo to są osoby, które jak napisałam wcześniej, najpierw próbują coś naprawić ;) To jest podstawa, żeby żyć ze sobą w zgodzie :) Żeby było śmiesznie, to ja za swojego męża wychodziłam 2x :D 13 lat temu cywilny, a 7 lat temu kościelny. Więc też nie wiem jak to liczyć :D
  4. Powiem (napiszę) tak: jeśli nie ogarnę dogo, to założę FB. Ale tylko dla ludzi z dogo, więc pewnie będę pod jakimś anonimowym nick'iem :P
  5. Już za późno :P Miała chwilę zanik pamięci i chciałam Cię o coś zapytać, ale już sobie przypomniałam :D
  6. Fakt, teraz już jesteś starą babcią :P
  7. Nam w listopadzie minęło 13 lat ;)
  8. Chyba wczoraj w DDTVN było o małżeństwach, które zostały zawarte w młodym wieku. Według statystyk, to nie bierze się ślubu przed 28 rż, bo bardzo szybko jest rozwód (chyba po 4-6latach). Ja brałam ślub mając lat 20, moja bratowa 21 i mamy się świetnie z mężami :)
  9. Bo my jesteśmy z pokolenia, że jak coś się psuje, to się to naprawia, a nie wymienia na nowy model :)
  10. Ale cytowałaś już kilka moich postów, a pokazało mi się tylko raz :P
  11. To mam włączone, a tylko raz póki co mi się pokazało :P
  12. Ja powiadomienia na email wyłączyłam, bo w niczym mi to nie pomogło, a co chwilę mi przychodziła wiadomość na telefon i tylko wkurwiało :/
  13. Nam dziś przyszła paczka, ale dla dziecka, a nie dla zwierzyńca :D
  14. Pocieszę Cię, to nie Ty tu jesteś głupia ;)
  15. Angi, jesteś młoda, to powinnaś ogarnąć to szybciej niż my :P
  16. Ale wtedy musisz szukać wszystkich po profilu :P Żadne ułatwienie :P
  17. W brzuchu mi się dzidziuś przewraca :P
  18. Wiecie, te wątki znaleźć, to nie byłby problem, gdyby nadal były banerki ;) Bo to by ułatwiło chociaż znalezienie galerii innych dogomaniaków ;) Najbardziej mnie jednak wkurza to, że wątki nie idą automatycznie "do góry" po dodaniu prze kogoś nowego posta :/ I że jedyne co świadczy o nowym poście, to pogrubiony tytuł wątku. A już kto go napisał i o której, to brak :/ No i żeby dojść do ostatniego posta w interesującym mnie wątku, muszę klikać kilka razy myszką, zanim dojdę do tego "szukanego" postu :/ Ja chcę funkcję "idź do ostatniego nieprzeczytanego postu" :(
  19. Ja mam 6 stron, z czego na każdej stronie po 25 wątków ;)
  20. Jeszcze jedno co mogę napisać, to że w "obserwowana zawartość", niebieski pasek "sortuj wg" musi być zaznaczone "wszystkie" ;)
×
×
  • Create New...