Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Dawaj fotę :P
  2. Alinko, spokojnie ;) Powoli już ogarniamy co i jak :)
  3. Dobra, Angi się na coś przydała :D :P Dziewczyny, po logowaniu, z lewej strony kliknijcie na "Aktywność", potem "Moje kanały aktywności", a następnie "Zawartość, którą obserwuję".
  4. Te gwiazdki są, ale jak się wchodzi w dany dział na dogo, czyli "weterynaria", "wszystko o psach" itp.,itd. Ale wchodząc w "obserwowana zawartość" tych gwiazdek nie ma :( No a nie będę otwierać 10 okienek, żeby mieć gwiazdkę :mad:
  5. Jak przylecisz, to Ci wbiję :P Teraz nigdzie nie jadę :P
  6. To Ci je wbiję młotkiem :D
  7. Ale języki warto znać ;)
  8. Mam tak samo :/ Zresztą, teraz nie widać przy wątku ilości stron, nie widać kto dodał ostatniego posta...Dopiero jak się wejdzie w wątek, to są te informacje :(
  9. Ola, ucz się angielskiego od Victorii ;) Za pół roku będzie Ci potrzebny :P
  10. Czyli jeden plus, przeciwko wielu minusom :P
  11. Ja wczoraj napisałam do administracji pytanie jak to wszystko ogarnąć i cisza :/
  12. To teraz masz co robić przez najbliższe godziny :P
  13. Ale tamto było bardziej poukładane :/ Fochaj się, fochaj :P
  14. To chyba jedyny plus nowego dogo ;)
  15. No to ogarniaj ;) Potem nam napiszesz co i jak :D
  16. Ja jeszcze chodzę na oślep :/
  17. Na tę chwilę jedyne co opanowałam to: -przy nicku klikasz na "obserwowana zawartość" I masz wszystkie wątki, w których się udzielałaś czy obserwowałaś -jak klikniesz na "zmień ustawienia" przy wybranym wątku, a następnie "zaktualizuj ustawienia", to dany wątek wskoczy Ci na pierwszą stronę tych obserwowanych Jeszcze jedno co mogę napisać, to że w "obserwowana zawartość", niebieski pasek "sortuj wg" musi być zaznaczone "wszystkie" ;)
  18. Z dogo nie, bo mnie znajdą ludzie spoza dogo :P Dam, dam :) Albo dogo albo FB :P
  19. Spoko ;) Ale dobrze, że masz chociaż skrzynkę pustą, jakby co :P
×
×
  • Create New...