Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. A ja myślałam, że Ty masz fejsa :D Na tę chwilę jedyne co opanowałam to: -przy nicku klikasz na "obserwowana zawartość" I masz wszystkie wątki, w których się udzielałaś czy obserwowałaś -jak klikniesz na "zmień ustawienia" przy wybranym wątku, a następnie "zaktualizuj ustawienia", to dany wątek wskoczy Ci na pierwszą stronę tych obserwowanych Na tę chwilę tylko tyle opanowałam ;)
  2. Martuś, ja tu bardzo chętnie zostanę, bo nie chcę FB, ale jaki to ma sens? Nic nie można znaleźć... Żeby cokolwiek przeczytać, to trzeba kilka razy klikać myszką, zanim dojdzie się do posta, którego się nie czytało....Ludzie nie mają banerków, więc ciężko kogokolwiek znaleźć...
  3. Dogo przeszło kolejną metamorfozę i nie wiadomo gdzie co jest :/ -Jak posegregować tematy, które obserwuję, żeby mieć zawsze jako pierwsze te, w których ktoś dodał odpowiedź? -Jak wejść w ostatnio nie przeczytane posty z tematu, który obserwuję? Bo póki co, to muszę wejść w temat (automatycznie strona 1), potem przejść do strony ostatniej i szukam ostatniego postu, który nie czytałam :/ Trochę to uciążliwe. -Jak dodać banerek?
  4. Póki co, to jeszcze tu jestem :)
  5. To jest malutkie forum. W sumie, z dogo, to jest tam tylko jedna osoba oprócz mnie ;)
  6. Jak do końca tygodnia nie ogarnę dogo, to chyba zniknę :( Albo będę tylko wchodzić i czytać tematy.
  7. Jak klikniesz w "odpowiedź", to w prawym dolnym rogu masz "wstaw inne media" Tam wkleisz adres do zdjęcia ;)
  8. To jak ogarnęłaś dodawanie zdjęć, to ogarnij resztę :P
  9. Ja mam wszystkie, ale nie poukładane :/ Twoje są sortowane według ostatniego posta?
  10. Nie jest najważniejsze, ale takie zmiany są do bani :(
  11. Bardzo dużo zmian :(
  12. Nowy Rok-Nowe Dogo i wszystko do bani :(
  13. Nie ma banerków :( Ale wiem, jak dodać zdjęcia :P
  14. Co jest fajne? Nie wiem jak to wszystko poustawiać, jak dodać zdjęcia...
  15. Niech mi ktoś powie jak ustawić, żeby jako pierwsze mieć tematy, w których jest odpowiedź? I żeby kierowało do ostatniej dodanej odpowiedzi, a nie za każdym razem na pierwszą stronę odwiedzanego wątku :/
  16. Nie wiem :( I nie wiem jak to ogarnąć :/
  17. Niech mi ktoś powie jak to nowe dogo ogarnąć :/
  18. Ja chcę śnieg :(
  19. Pisałam Ci, że będą 2 dni odwyku i się nie pomyliłam :P
  20. *Magda*

    Red Room

  21. No, jakieś 9 tygodni do finiszu :D
×
×
  • Create New...