Dogo przeszło kolejną metamorfozę i nie wiadomo gdzie co jest :/
-Jak posegregować tematy, które obserwuję, żeby mieć zawsze jako pierwsze te, w których ktoś dodał odpowiedź?
-Jak wejść w ostatnio nie przeczytane posty z tematu, który obserwuję?
Bo póki co, to muszę wejść w temat (automatycznie strona 1), potem przejść do strony ostatniej i szukam ostatniego postu, który nie czytałam :/ Trochę to uciążliwe.
-Jak dodać banerek?