Padam na ryjek i na wszystkie inne części ciała, które posiadam :P Co prawda, okien nie myłam, bo mi się nie chciało, ale...
Wyszorowałam całe 5m mebli w mojej kuchni, wszystkie fronty i okap, a do tego lodówkę z zewnątrz ;) A na koniec jeszcze podłogę na kolanach z każdej plamki, którą zobaczyłam :)