Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Pewnie ona i tak myśli, że to Ty :P
  2. Aleś Ty niezdecydowana :P
  3. Widzisz jak szybko rozwiązałam Twój problem :P
  4. Wyspać Kawał tygodnia :P Dziś, oprócz standardowych pobudek na siku i przy obracaniu się z boku na bok, miałam pobudkę o 2:30, bo Theodor miał koszmary i chciał spać ze mną :P A dosłownie półgodziny później, ktoś ( z zastrzeżonym numerem) dzwonił na telefon stacjonarny :/
  5. Wyprowadź go do teściowej :P
  6. Dzięki Aga :) Ja liczyłam, że do tego 12, to ja już będę z powrotem w domu
  7. Jak Fabian się wyprowadzi
  8. Jak tam zwierzyniec? Bo coś ostatnio mało piszesz :P Kiedy będzie szczyl?
  9. Hej Angina :D
  10. Mariolka, gdzie się szwendasz? :P
  11. Dzień dobry wieczór Aguś :)
  12. Fajne takie portrety :) Portret mojej Tory ciągle wisi w kuchni, od pierwszego dnia, jak mi go Iza od Ptysia przysłała :)
  13. Justynko, piękny widok te Twoje kociaki
  14. Wielkanoc już blisko, więc takie jajo jak najbardziej wskazane :D Bo czas za szybko leci :( Ale tylko wtedy kiedy my tego nie chcemy :/ Póki co, to nie u mnie :P Niech inne dogomaniaczki się teraz rozmnażają :P
  15. No to miałabym pretekst, żeby jechać do szpitala ;)
  16. Mały uparciuch ;) Po tatusiu :P Oby Aga, oby ;)
  17. 5 do terminu ;) Ale jak się nie urodzi, to 7 zanim trafię do szpitala :P
  18. Jedyny plus taki, że wiem, że na dniach to musi się skończyć :D
  19. Hej :) Mamusia i dzidziuś ciągle tworzą jedność :D
  20. Widzisz jak to się fajnie zgrało z chorobą Fabiana ;)
  21. No to w 3 dni powinien go podleczyć ;) A co się stało, że ma wolne? Wziął opiekę czy jakiś zaległy urlop?
  22. No to jak Sebek daje radę, to niech się teraz tatuś wykaże ;) Zdrowie dziecka najważniejsze :)
×
×
  • Create New...