Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Przez 16 lat nie wpadliśmy, więc Ty mnie tu nie wkręcaj w jakieś wpadki :P
  2. Ale rok muszę odczekać, bo muszą mi blizny zarosnąć :P Lekarka przy wypisie wyraźnie powiedziała, że za rok mogę zacząć się starać ;)
  3. Ola, zdecyduj się :P Najpierw piszesz: A potem: Więc, w końcu się zdecyduj, no! :D
  4. Hej Marta :) Ola, a czy ja mam w domu tylko kota? Jest jeszcze pies, mąż, dwoje dzieci...:P
  5. Z tego co się orientuję, to psa nie powinno się kąpać 2 dni przed i 2 dni po aplikacji kropli. Potem pies może być moczony/kąpany. Sama używam tylko i wyłącznie kropli na swoim psie od 6 lat (FrontLine). Pies od wiosny do jesieni zażywa kąpieli w jeziorach, plus jak trzeba to w wannie.
  6. Jeszcze przez 11 miesięcy nawet nie mogę o tym myśleć :P
  7. Przeczytała o gumkach i już chętna :D :P
  8. Prodziak, kieszonkowy piesek, wyleguje się na łóżeczku :D
  9. Co to, żadnych propozycji co do przeciśniętego kota? No to nie będzie nagrody :P Cześć :)
  10. Przeciśnięty kot śpi :P I ja też znikam spać ;)
  11. Nie zapisało mojego posta :( Majoka, do sanatorium, to trzeba zapas gumek zabrać :P
  12. Spadówa :P Żadnych cycków nie pokażę :P
  13. Jakby tak patrzeć, to ludzie nie powinni w ogóle mieć dzieci, bo zawsze się znajdą jakieś powody "przeciwko" :P
  14. Oczywiście, że jestem święta :P Ja jeszcze dziewicą jestem :P Próbuj dalej, może zgadniesz ;)
  15. Biszkoptowych jest za dużo na ulicach i aż nimi rzygam :/
  16. Ok, już kojarzę księżulka :D Dawaj mi Sebka. Ja z nim pogadam :)
  17. Wynocha zboczuchy z mojej galerii :P Zgadujcie dalej ;) Najlepsze skojarzenia nagrodzę zdjęciem :) Ale muszę chyba poczekać do jutra, żeby dać szansę innym :P
  18. Lepszy wątrobiany niż biszkopt ;)
  19. Czwórka to już dużo :/ Jakby mnie Bogdan posłuchał, to moje dziecko miałby już 14 lat, a nie 4 :P I wtedy na bank miałabym już "trójkę" :) Też bym je jadła :) A kto to "Ojciec Natanek"?? Bo my na Ciebie i Sebka chcemy wpłynąć :)
  20. A mi chęć na trzecie nie chce przejść, wręcz przeciwnie :/
  21. To rób drugą córkę, to może Nathan też będzie Twoim zięciem :)
×
×
  • Create New...